Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Thursday - 20. September 2018 - Ľuboslav, Ľuboslava | zajtra Matúš

PIS.sk

Prešovská realitná spoločnosť

Právny názov:
Prešovská realitná spoločnosť, s.r.o.
Alias:
Prešovská realitná spoločnosť
Právna forma:
spoločnosť s ručením obmedzeným
Predmet činnosti:
Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti
Sídlo (adresa):
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov
IČO:
46434844
Kontaktná osoba:
Peter Laputka
Telefón:
0918 993 424
GSM (mobil):
0918 993 424
E-mail:
WEB:
http://www.kosickarealitna.sk
Poloha na mape:
ico
Naša kancelária Prešovská realitná spoločnosť, s.r.o. sa venuje pomoci pri predaji a kúpe nehnuteľnosti v rámci východného Slovesnka. 
Za úspešným obchodom – predajom, či kúpou – sa skráva osobný a profesionálny prístup realitného poradcu. Svojimi skúsenosťami pomáhame klientom počas celého procesu predaja, od určenia ceny, vytvorenia účinnej reklamy, zabezpečenia obhliadok, prípravu dokumentov až po odovzdanie nehnuteľnosti. Naši špecialisti pre hypotéky Vám nájdu najvýhodnejší spôsob financovania.
Obráťte sa s dôverou na nás!

Zavolajte nám na číslo 0918 993 424 aj v prípade, že majú na predaj nehnuteľnosť Vaši susedia alebo známi a môžete sa podieľať na našom úspechu vo forme finančnej odmeny aj Vy.

Hľadáme
Rozmýšľate o predaji nehnuteľnosti? Ponúknite ju našim klientom a získajte osobného makléra spolu s tímom Košickej realitnej spoločnosti, s.r.o, ktorí budú pracovať pre Vás v čase, keď Vy sa budete môcť venovať svojim záľubám. Ponúkame Vám odbornú pomoc, poradenstvo, kompletný servis a legitímne postupy.

 
  aktualizované: 29.6.2012 | čítané: 7639 krát | diskusia () |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS