Nedeľa, 21. júl 2019
Meniny má Daniel | zajtra Magdaléna
aktualizované: 29.6.2012

Prešovská realitná spoločnosť

Právny názov:
Prešovská realitná spoločnosť, s.r.o.
Alias:
Prešovská realitná spoločnosť
Právna forma:
spoločnosť s ručením obmedzeným
Predmet činnosti:
Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti
Sídlo (adresa):
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov
IČO:
46434844
Kontaktná osoba:
Peter Laputka
Telefón:
0918 993 424
Mobil:
0918 993 424
E-mail:
WEB:
http://www.kosickarealitna.sk
Poloha na mape:
ico
Naša kancelária Prešovská realitná spoločnosť, s.r.o. sa venuje pomoci pri predaji a kúpe nehnuteľnosti v rámci východného Slovesnka. 
Za úspešným obchodom – predajom, či kúpou – sa skráva osobný a profesionálny prístup realitného poradcu. Svojimi skúsenosťami pomáhame klientom počas celého procesu predaja, od určenia ceny, vytvorenia účinnej reklamy, zabezpečenia obhliadok, prípravu dokumentov až po odovzdanie nehnuteľnosti. Naši špecialisti pre hypotéky Vám nájdu najvýhodnejší spôsob financovania.
Obráťte sa s dôverou na nás!

Zavolajte nám na číslo 0918 993 424 aj v prípade, že majú na predaj nehnuteľnosť Vaši susedia alebo známi a môžete sa podieľať na našom úspechu vo forme finančnej odmeny aj Vy.

Hľadáme
Rozmýšľate o predaji nehnuteľnosti? Ponúknite ju našim klientom a získajte osobného makléra spolu s tímom Košickej realitnej spoločnosti, s.r.o, ktorí budú pracovať pre Vás v čase, keď Vy sa budete môcť venovať svojim záľubám. Ponúkame Vám odbornú pomoc, poradenstvo, kompletný servis a legitímne postupy.

aktualizované: 29.6.2012
8202
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.