Piatok, 22. marec 2019
Meniny má Beňadik | zajtra Adrián
aktualizované: 21.2.2018

ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Názov / Meno:
ARCHEUS sieť realitných kancelárií
Právna forma:
akciová spoločnosť
Predmet činnosti:
Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností.
Sídlo (adresa):
Konštantínova 12, 080 01 Prešov
IČO:
47531398
Kontaktná osoba:
Ing. Rastislav Štalmach
Mobil:
+421 948 881 128, +421 918 880 008
E-mail:
WEB:
http://www.archeus.sk


ARCHEUS sieť realitných kancelárií


ARCHEUS  je úspešná celoslovenská sieť realitných kancelárií, ktorá pomáha svojim klientom plniť sny o ich ideálnom bývaní. Našou prácou i potešením je poskytovanie profesionálnych realitných služieb v mestách Bratislava, Prešov, Košice, Bardejov, Poprad, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves, Trebišov, Zvolen, Senica, Kežmarok a Humenné.


 Už od nášho "narodenia" sú pre nás životné udalosti spojené s plnením snov hybnou silou, ktorá z nás robí tým, kým sme dnes. Práve preto sa naša sieť volá ARCHEUS, ktorá v preklade znamená "Životná sila".Prečo sa oplatí spolupracovať s ARCHEUS-om?

Mnoho ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť len raz za život, preto je prirodzené, že súperia s nedostatkom informácií a skúseností. Pre nás je práca s nehnuteľnosťami každodenným "chlebíkom". Na trhu pôsobíme už 12 rokov a ručíme Vám za bezpečný predaj nehnuteľnosti za čo najlepšiu možnú cenu. 

V našich pobočkách nájde klient "VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU" - od širokej ponuky nehnuteľností, cez databázu vyše 3000 kupujúcich, hypotekárne služby, jedinečné benefity na slovenskom realitnom trhu až po komplexný servis po odovzdanie nehnuteľnosti do užívania.

Klientom ponúkame Exkluzívny ARCHEUS účet, vďaka ktorému môžu z pohodlia domova sledovať stav predaja svojej nehnuteľnosti. Svojim známym môžu pomôcť predať nehnuteľnosť a navyše si k tomu aj zarobiť vďaka tipérskemu účtu.
Našou devízou je individuálny prístup ku každému klientovi a jeho majetku. Dávame si záležať na prezentácii každej predávanej nehnuteľnosti. Inzerujeme na najnavštevovanejších portáloch, súčasťou našich inzerátov sú aj špeciálne interaktívne 3D pôdorysy. 

Náročným klientom, ktorí sa rozhodnú predať nehnuteľnosť s našou pomocou ponúkame možnosť prezentovať ponuku s 3D virtuálnou prehliadkou.


Čas na predaj vašej nehnuteľnosti je práve teraz!


Svoju prácu vykonávame s maximálnym nasadením, zodpovedne a ústretovo. Výsledkom sú stovky referencií od našich spokojných klientov, ktorí sa k nám vracajú a o ktorých sa staráme aj po ukončení predaja.

S nami je klient v bezpečí! Vďaka riadnemu členstvu v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) poskytujeme klientom garancie v súlade s Garančným fondom. Klient je v rukách ozajstných profesionálov, pretože naše pobočky a realitní makléri sú certifikovaní asociáciou NARKS, pracujú na plný úväzok a dodržiavajú etický kódex NARKS.


Spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami a rôznymi realitnými a informačnými portálmi, aby sme Vám našli dokonalého kupujúceho.

Sme "Anjelskou firmou", ktorá prostredníctvom Dobrého anjela pomáha tým, ktorí nemajú toľko šťastia ako my. Preto aj naši klienti vďaka spolupráci s nami nepriamo pomáhajú rodinám, ktoré každodenne bojujú s ťažkým osudom...

Sme tu aj pre tých, ktorí nie sú našimi klientmi, avšak téma "reality" je pre nich zaujímavá z pohľadu podnikania alebo kariéry. Vďaka prepracovanému systému franšízy ponúkame možnosť otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu pod hlavičkou ARCHEUS, a to so všetkými výhodami, ktoré toto podnikanie ponúka. Ktokoľvek, kto chce "podnikať vo vlastnom, ale nie sám" má u nás dvere otvorené.

Rovnako sme otvorení novým ponukám zo strany tých, ktorí chcú  u nás rozbehnúť kariéru realitného makléra, a to dokonca aj pre absolventov stredných a vysokých škôl. V našej internej ARCHEUS akadémii sa postaráme o to, aby sa profesionálnym a úspešným obchodníkom s realitami stal každý, ktorému nechýba zapálenie pre prácu a chuť učiť sa.


Zverte sa do rúk ARCHEUS-u!

Lebo s nami sa oplatí predávať a kupovať. A plniť svoje sny...
aktualizované: 21.2.2018
7975
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.