Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Monday - 20. August 2018 - Anabela | zajtra Jana

PIS.sk

Babylonský Vladimír (3) - VO1

Vladimír Babylonský
Názov / Meno:
Babylonský Vladimír (3) - VO1
Sídlo (adresa):
Prešov, volebný obvod č. 1
E-mail:
WEB:
https://www.facebook.com/vladimir.babylonsky

41 r., manažér, nezávislý kandidát


1.Prečo ste sa rozhodli kandidovať? 
V Prešove na Sídlisku III. som sa narodil, vyrastal a bývam. Podrobne poznám túto časť mesta, poznám ľudí, ich priority a potreby. Nesľubujem zázraky na počkanie, pretože žiadna zázračná medicína neexistuje. Ponúkam však tvrdú prácu v prospech obyvateľov nie len Sídliska III, ale celého Prešova. 

2.Prečo by Vám mali Prešovčania dať vo voľbách svoj hlas?
Počas rokov pôsobenia po boku primátora mesta Pavla Hagyariho, ako vedúci jeho kancelárie som mal možnosť dokonale spoznať fungovanie samosprávy a okúsiť jej silné i slabé stránky. Svoje nadobudnuté skúsenosti by som rád zúročil ako poslanec mestského zastupiteľstva, ktoré ma kompetencie a možnosti na riešenie problémov a požiadaviek, ktoré sa dotýkaju priamo občanov mesta. A to bez farby politického trička. 

3.Aké budú Vaše priority? 
K mojim prioritám patria v prvom rade bezpečnosť a poriadok na sídlisku aj v meste. Nemenej dôležité sú opravy chodníkov a ciest, rekonštrukcia materských a základných škôl, ale aj vznik ďalších oddychových zón a detských ihrísk. Budem tiež presadzovať zlepšenie podmienok pre psíčkarov vybudovaním nového výbehu a tiež zníženie dane za psa.


 
  aktualizované: 22.10.2014 | čítané: 8865 krát | diskusia (0) |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS