Sobota, 31. júl 2021
Meniny má Ignác | zajtra Božidara
aktualizované: 15.10.2018

Bednárová Zuzana, RNDr.

Názov / Meno:
Bednárová Zuzana, RNDr.
Sídlo (adresa):
Prešov, volebný obvod č. 1
E-mail:
WEB:
https://www.facebook.com/pages/RNDr-Zuzana-Bednárová/1429943787252485
Zuzana Bednárová

vysokoškolská učiteľka, KDH, SDKÚ-DS, MOST-HÍD


1.Prečo ste sa rozhodli kandidovať?
Už dlhšie som rozmýšľala o tom ako byť verejne činná a pomôcť meniť veci k lepšiemu. Preto chcem vstúpiť do regionálnej politiky, aby sa jej prinavrátil kľúčový rozmer – služba občanom. Aj môj slogan o tom hovorí, nechcem vládnuť ale slúžiť.

2.Prečo by Vám mali Prešovčania dať vo voľbách svoj hlas?
Nechcem hovoriť príjemné predvolebné klamstvá. Chcem zaujať ľudí iba otvorenosťou a spravodlivosťou, preto ponúkam môj záujem o ich problémy. Chcela by som vzbudiť v ľuďoch chuť spolupodieľať sa na dianí v meste a v lokalite, kde bývajú. Oni najlepšie vedia, čo potrebujú a čo treba meniť.

3.Aké budú Vaše  priority?
Naše sídlisko trápi nekvalita parkovísk, málo miest na parkovanie, zlý stav chodníkov, zanedbaná zeleň, zničené ihriská, nedostatok miest a lavičiek na každodenné posedenie s malými deťmi, alebo len tak so susedmi...  
To všetko sa dá zlepšiť, ak sprehľadníme a zefektívnime financovanie mesta, ak budeme vedieť kam sa obrátiť so vzniknutým problémom, alebo nápadom, ak budeme informovaní o tom, aké úpravy a stavby sa chystajú a budeme sa môcť ku nim zavčasu vyjadriť. A to je moja priorita.aktualizované: 15.10.2018
7435
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.