PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/data/4450/bednarova_zuzana-_rndr-.html

Bednárová Zuzana, RNDr.

Databáza / Samospráva Prešov / Orgány Mesta Prešov / Poslanci MsZ
Názov subjektu:
Bednárová Zuzana, RNDr.
Sídlo (adresa):
Prešov, volebný obvod č. 1
E-mail:
WEB:
https://www.facebook.com/pages/RNDr-Zuzana-Bednárová/1429943787252485

vysokoškolská učiteľka, KDH, SDKÚ-DS, MOST-HÍD


1.Prečo ste sa rozhodli kandidovať?
Už dlhšie som rozmýšľala o tom ako byť verejne činná a pomôcť meniť veci k lepšiemu. Preto chcem vstúpiť do regionálnej politiky, aby sa jej prinavrátil kľúčový rozmer – služba občanom. Aj môj slogan o tom hovorí, nechcem vládnuť ale slúžiť.

2.Prečo by Vám mali Prešovčania dať vo voľbách svoj hlas?
Nechcem hovoriť príjemné predvolebné klamstvá. Chcem zaujať ľudí iba otvorenosťou a spravodlivosťou, preto ponúkam môj záujem o ich problémy. Chcela by som vzbudiť v ľuďoch chuť spolupodieľať sa na dianí v meste a v lokalite, kde bývajú. Oni najlepšie vedia, čo potrebujú a čo treba meniť.

3.Aké budú Vaše  priority?
Naše sídlisko trápi nekvalita parkovísk, málo miest na parkovanie, zlý stav chodníkov, zanedbaná zeleň, zničené ihriská, nedostatok miest a lavičiek na každodenné posedenie s malými deťmi, alebo len tak so susedmi...  
To všetko sa dá zlepšiť, ak sprehľadníme a zefektívnime financovanie mesta, ak budeme vedieť kam sa obrátiť so vzniknutým problémom, alebo nápadom, ak budeme informovaní o tom, aké úpravy a stavby sa chystajú a budeme sa môcť ku nim zavčasu vyjadriť. A to je moja priorita. 
vytvorené: | čítané: 8459 krát