Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Tuesday - 16. October 2018 - Vladimíra | zajtra Hedviga

PIS.sk

Kočišová Čižová Jana, Mgr., Bc. (20) - VO1

Jana Kočišová Čižová
Názov / Meno:
Kočišová Čižová Jana, Mgr., Bc. (20) - VO1
Sídlo (adresa):
Prešov, volebný obvod č. 1
E-mail:
Web:
http://www.janacizova.com

33 r., novinárka, nezávislý kandidátO mne:


Mám 33 rokov, som vydatá a mám jedno dieťa. Som vyštudovanou novinárkou (Mgr.), politologičkou (Mgr.), etnologičkou (Bc.) a v súčasnosti externou doktorandkou (PhD., 5. ročník) na katedre politológie na Prešovskej univerzite v Prešove. Väčšinu svojho doterajšieho pracovného života som strávila ako novinárka, okrem roku 2008, keď som pracovala v Európskom parlamente (Brusel, Štrasburg).  
Vďaka svojmu povolaniu a vzdelaniu som mala možnosť pomáhať ľudom dovolať sa spravodlivosti,  nadobudnúť množstvo kontaktov, skúseností, ktoré by som ako poslankyňa MsZ v Prešove chcela zúročiť. Krédom môjho života je nebáť sa a neprestať sa pýtať prečo a či by to nemohlo fungovať inak, lepšie. V neposlednom rade chcem naďalej stáť na strane pravdy a slušných ľudí! 


1.Prečo ste sa rozhodli kandidovať?

Už niekoľko rokov podrobne sledujem vývoj nášho mesta a v poslednom období ma značne znepokojil.  Inými slovami, prestala som byť ľahostajná voči realite akou napríklad je, že  Sídlisko III má len jedno multifunkčné ihrisko, na ktorom sa tlačia spolu športovci a deti, že nám chýbajú lavičky, park, že cesty a chodníky sú v katastrofálnom stave, že v obytných zónach sa povolili priemyselné parky, že nemáme kde parkovať...Nehovoriac o tom, že na úrovni mesta sa neriešia závažné problémy ako sú obchvat mesta, nedostatok pracovných príležitostí, nájomné byty, že najstarší futbalový klub na Slovensku momentálne hrá skoro tretiu ligu, že sa nič nedeje s prešovským hokejom, že si človek nemá kam vyjsť za kultúrou...  Myslím si, že všetky vymenované problémy majú jednu príčinu a to zlé gazdovanie s mestskými financiami (teda NAŠIMI daňami). S týmto stavom treba niečo urýchlene robiť. 


2.Prečo by Vám mali Prešovčania dať vo voľbách svoj hlas?

Lebo budem vždy hovoriť o veciach nahlas a otvorene a nie len pred voľbami. Do mestského zastupiteľstva kandidujem ako NEZÁVISLÁ poslankyňa, mojim jediným šéfom bude OBČAN, žiadna politická strana, či iné zoskupenia. Preto verím, že spoločne z Prešova, krok po kroku, môžeme urobiť lepšie miesto pre nás všetkých. 


3.Aké budú Vaše  priority?

Vytvoriť postupne podmienky pre život, ktoré prislúchajú tretiemu najväčšiemu mestu na Slovensku. Viac sa o mojom programe dozviete na mojej webovej stránke www.janacizova.com alebo na fb stránke  www.facebook/ Jana Kočišová Čížová. 
  aktualizované: 3.11.2014 | čítané: 5874 krát | diskusia (0) |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS