Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota
aktualizované: 18.10.2018

Čorejová Slávka, PaedDr.

Názov / Meno:
Čorejová Slávka, PaedDr.
Sídlo (adresa):
Sibírska 37, Prešov
Mobil:
0903 389 435
E-mail:
Facebook:
https://www.facebook.com/slavka.corejova.1
Čorejová Slávka
Čorejová Slávka

44 rokov, učiteľka
nezávislá kandidátka na poslankyňu MsZ v Prešove vo volebnom obvode č. 1 - sídlisko III, sídlisko Mladosť a Rúrky.
Volebné číslo - 8PaedDr. Slávka Čorejová - nezávislá kandidátka

na poslankyňu MsZ v Prešove vo volebnom obvode č. 1 –

sídlisko III, sídlisko Mladosť a Rúrky

 

Volebné číslo - 8


Volám sa Slávka Čorejová, mám štyridsaťštyri rokov a s aprobáciou fyzika a biológia pôsobím už dvanásty rok na Základnej škole Šmeralova 25 na Sídlisku 3. Poznáte ma ako Vašu učiteľku, možno učiteľku svojich detí či vnukov, no rovnako tak spontánnu paniu z MHD-čky, ktorá sa denne presúva medzi dvomi najväčšími sídliskami v Prešove.

Ako človek, ktorý celý svoj život zasvätil pedagogike, som ku politike nikdy neinklinovala. Bezútešná situácia v meste, v ktorom žijem a ktoré milujem, ma ale núti niečo zmeniť.

Verím, že za výsledkami stojí poctivá práca. Práve tá ma priviedla za titulom najlepšej učiteľky v Prešove v internetovom hlasovaní v roku 2012 a v roku 2016, kedy som bola ocenená v rámci rezortného dňa a len vďaka nej som tiež zvládala ako samoživiteľka rodinu aj školu. Teraz som presvedčená o tom, že len poctivou prácou môžeme z nášho mesta urobiť opäť dôstojné miesto pre život.

Nemám patent na rozum, ako jedna z Vás vnímam všetky problémy na čele s odchodom mladých ľudí do zahraničia a ich nechuť vrátiť sa späť, slabé pracovné ponuky, zlú dopravu v meste, neporiadok na sídliskách a v centre mesta, nedostatočné kosenie trávnatých plôch, málo životného priestoru pre mamičky s deťmi a mládež, málo kvalitných kultúrnych podujatí, ... 

Teraz nastal čas na to, aby som ich riešila, na čo však potrebujem aj Vašu pomoc - Váš hlas.

Po tom, čo ma 10.11. (ne)zvolíte, sa nemusí zmeniť vôbec nič. Stále budem tá pani z MHD- čky, ktorá miluje varenie a pečenie, a samozrejme učenie, no je len na Vás, či okrem toho aj Vaša zástupkyňa v mestskom zastupiteľstve. Verím, že to bude deň, keď sa dostane Prešov opäť na koňa.

aktualizované: 18.10.2018
1167
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.