Streda, 08. júl 2020
Meniny má Ivan | zajtra Lujza
aktualizované: 18.10.2018

Milkovič Peter

Názov / Meno:
Milkovič Peter
Sídlo (adresa):
Prostějovská 16, Prešov
E-mail:
Facebook:
https://www.facebook.com/petermilkymilkovic/
Milkovič Peter
Milkovič Peter

40 rokov, majiteľ umeleckej agentúry, nezávislý kandidát na poslanca MsZ v Prešove vo volebnom obvode č. 1.


Milí priatelia,

viacerí ma poznáte, ako hudobníka a moderátora v rádiu, či ako organizátora rôznych koncertov, festivalov a eventov nielen v Prešove. V nadchádzajúcich komunálnych voľbách som sa rozhodol uchádzať sa o Vaše hlasy vo volebnom obvode č.1 - Sídlisko III., Sídlisko Mladosť a Rúrky.

Najkrajšie sídlisko v Prešove, ako často Sídlisko III. a okolie Prešovčania označujú, je miesto, kde som vyrastal, kde mám veľa priateľov, kde som zažíval prvé lásky pri fontáne v Centrume či na lavičke pri Šľudri, hral svoj prvý koncert s mojou kapelou v Este na konečnej, neskôr stovky ďalších vo všetkých podnikoch a námestiach a nádvoriach na Trojke i inde, miesto, kde žije moja rodina, miesto, kde pracujem a cítim sa doma! 
Preto chcem pomáhať a pracovať práve pre tento obvod, keďže ma k nemu viaže nielen trvalé bydlisko, ale aj silné emocionálne puto.
Nie sú mi ľahostajné problémy obyvateľov tohto obvodu, chcem načúvať ich podnetom, pripomienkam a promptne ich riešiť hľadaním konsenzu, politickej vôle a zdravého rozumu na pôde MsZ spolu s ďalšími nezávislými poslancami podporujúcimi kandidatúru JUDr. Pavla Hagyariho na post primátora mesta Prešov. 
Naším cieľom je vytrhnúť naše milované mesto z niekoľkoročnej letargie, prinavrátiť mu punc modernej, kultúrnej a hlavne turisticky i investične atraktívnej metropoly, kde sa vždy niečo deje, z ktorej nemusí nikto utekať a nikto ho ani nevyhadzuje z jeho rodného mesta.

Spoločne môžeme vrátiť Prešov na koňa priatelia, a preto Vás chcem vyzvať a poprosiť: 
Príďte 10.11.2018 k volebným urnám a hlasujte za lepšiu budúcnosť nášho mesta, aby už nikto nikdy nemohol povedať vety typu: “tu zdochol pes” alebo “je to mesto duchov”...
Záleží len na nás... preto spolu VRÁŤME PREŠOV NA KOŇA!

Peter MILKOVIČ


aktualizované: 18.10.2018
927
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.