Piatok, 19. apríl 2024
Meniny má Jela | zajtra Marcel
Diskusia k článku:

Pomôžte pri prešetrení priestupku

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#24415
Pomôžte pri prešetrení priestupku 24415
panslav (ID: 325) | 0% Začiatočník
panslav | 10.1.2012 10:20
toto je bezna vec v premavke. snad sa to uz stalo kazdemu, ze auto v lavom pruhu brzdi kvoli chodcovi ale vodic v pravom pruhu nema sancu toho chodca vidiet. ja ked vidim ze vedla v pruhu ide auto, tak chodcovi ani nezastavim aby som ho neohrozil.
podla man to ti policajti spravili naschval, ze zastavovali chodkyni, aby nastazili na vodica pascu a potom ho mohli pokutovat. typicky policajti namiesto toho aby chytali zlodejov a robili poriadky so "spoluobcanmi" tak meraju rychlost 3 metre za znackou obce, davaju pokuty za telefony za volantom, striehnu v noci pri STOP-kach a odobne pritom sami porusuju tieto predpisi.
#24416
RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24416
hOVADo (ID: 895) | 5% Praktikant
hOVADo | 10.1.2012 10:39
ňebudzeš ti ten šofer teho ňisana?
#24417
RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24417
akoze (ID: 152) | 3% Pokročilý
akoze | 10.1.2012 11:14
prosimta chod odovzdat vodicak a kup si mesacnik.
toto nie je o pasci ale o predvidani a slusnosti. so zbytkom suhlasim, ale s tymi prechodmi na stvorprudovkach si trafil vedla.
#24421
RE: RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24421
koala (ID: 3007) | 9% Pokročilý
koala | 10.1.2012 12:47
v tom s tebou neostava len suhlasit akoze...
Zialbohu niektori vodici su taki bezohladni ze niekedy na zaplakanie... vonku leje...pred prechodom stoji mamicka s dietatom, mokne v dazdi...ale ziadny z vodicov nezastavi.. :(
#24441
RE: RE: RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24441
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 11.1.2012 14:37
aj akoze, tiež som raz mal podobný zmätok, len v tom ľavom jazdnom pruhu bol autobus a osoba sa našťastie spoza neho najprv rozhliadla, lebo som zastavil až za prechodom. Nuž a mal som mokrý chrbáť, lebo sám som niekoľko krát nadával keď som ako šofér idúci v pravom jazdnom pruhu púšťal chodca/kyňu na prechode a ten v ľavom pruhu to nepostrehol. U mňa stačilo len to, že som sa ponáhľal a rozmýšľal som o robote.
Odvtedy sa snažím sadať za volalnt s čistou hlavou, ale pri cesťákovi to veľmi nejde dokopy.
#24434
Kebi..... 24434
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 10.1.2012 21:15
... laipšisovci ňebuľi takoj posrate, kec na ňich dajaka celebrita vibafne že ma dajakeho mafiana na ministersve a teho ..uja takoj vimasceľi pendrekom že bi še darebak takoj zosral ta bi maľi autoritu... tak su ľem tajtrlici. Na poctivakoch aslušnich použiju šicke dostupne prosriedki.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK