Piatok, 07. august 2020
Meniny má Štefánia | zajtra Oskar
Diskusia k článku:

Aktuality Mediálky TV (22.10.2010)

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
Aktuality Mediálky TV (22.10.2010) 6400
zero266 (ID: 1240) | 3% Začiatočník
zero266 | 22.10.2010 17:01
Pekne, ze informujete o diani na PU. Ale toho Hagyariho ste si mohli odpustit. Ale chapem idu komunalne volby a vy ste , ,apoliticka" televizia. Vidim, ze aj Vasa TV sa nechala stiahnut do politickej kampane. Smutne. Takto stracate objektivitu. Sprava o Oktoberfeste a namiesto rozhovoru s mladymi ludmi, nemyslim skupinami, tam ste dali vyjadrenie Hagyariho. A dalsi prispevok o intrakoch - vsetko to uz vieme, nic nove sme sa nedozvedeli. Ale drzim palce v napredovani;)
RE: Aktuality Mediálky TV (22.10.2010) 6403
medialkatv (ID: 76) | 0% Začiatočník
medialkatv | 22.10.2010 18:09
Ďakujeme za názor, v súčasnej dobe je veľmi ťažko povedať, čo je a čo nie je "politickou" resp. "predvolebnou" kampaňou. Primátor Hagyari je v súčasnej dobe primátorom, a teda nemôžeme ho ignorovať, to by bola zase druhá strana mince. Ubezpečujem Vás, že televízia je apolitická, pokiaľ vieme, neboli tam prezentované žiadne politické myšlienky resp. predvolebné sľuby. :) Ak sa na to porzeiem s odstupom, potom aj Jazzové dni v Prešove boli pre prítomnosť primátora mesta "spolitizované" - samozrejme myslené ironicky. A rozhovory s kapelami tam samozrejme boli a boli zaradené aj do reportáže.
Prispevok o intrakoch bol pripravovaný cca pred 3 týždňami, ale keďže bol problém so štúdiom (pomaly to už začína byť tradíciou na začiatku roka) a v tom čase bola reportaz venovana skor prvakom, ale namietku, berieme a uznavame.
Dobra relacia 6421
Char (ID: 560) | -2% Majster
Char | 22.10.2010 23:01
Dobra relacia, mna zaujala, odporucam pozriet aj ostatnym.

- V prvom prispevku o lampionoch mi chybala akakolvek zmienka o neporiadku, ktory po akcii ostal. Pokial to ma byt chapane ako spravodajstvo, tak to tam chyba. Viem, som tou akciou dotknuty, lebo tie lampiony pristali aj tu u nas. Zatial sa nerozlozili.

- Primator mi v relacii neprekaza, ak tam bol a bol to najvyznamnejsi host, tak preco nie.

- Pokial informujete o tragedii a spominate materialne skody, tak sa zvykne uviest aj pocet obeti.

- No a hlavne, prosim o lepsie ozvucenie v studiu, okrem hlasu hlasatelky som pocul vselico dalsie :-). Smerak, klopak, ale radsej nie ruchac.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.