Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusia k článku:

Aktuality Mediálky TV (22.10.2010)

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#6400
Aktuality Mediálky TV (22.10.2010) 6400
zero266 (ID: 1240) | 3% Začiatočník
zero266 | 22.10.2010 17:01
Pekne, ze informujete o diani na PU. Ale toho Hagyariho ste si mohli odpustit. Ale chapem idu komunalne volby a vy ste , ,apoliticka" televizia. Vidim, ze aj Vasa TV sa nechala stiahnut do politickej kampane. Smutne. Takto stracate objektivitu. Sprava o Oktoberfeste a namiesto rozhovoru s mladymi ludmi, nemyslim skupinami, tam ste dali vyjadrenie Hagyariho. A dalsi prispevok o intrakoch - vsetko to uz vieme, nic nove sme sa nedozvedeli. Ale drzim palce v napredovani;)
#6403
RE: Aktuality Mediálky TV (22.10.2010) 6403
medialkatv (ID: 76) | 0% Začiatočník
medialkatv | 22.10.2010 18:09
Ďakujeme za názor, v súčasnej dobe je veľmi ťažko povedať, čo je a čo nie je "politickou" resp. "predvolebnou" kampaňou. Primátor Hagyari je v súčasnej dobe primátorom, a teda nemôžeme ho ignorovať, to by bola zase druhá strana mince. Ubezpečujem Vás, že televízia je apolitická, pokiaľ vieme, neboli tam prezentované žiadne politické myšlienky resp. predvolebné sľuby. :) Ak sa na to porzeiem s odstupom, potom aj Jazzové dni v Prešove boli pre prítomnosť primátora mesta "spolitizované" - samozrejme myslené ironicky. A rozhovory s kapelami tam samozrejme boli a boli zaradené aj do reportáže.
Prispevok o intrakoch bol pripravovaný cca pred 3 týždňami, ale keďže bol problém so štúdiom (pomaly to už začína byť tradíciou na začiatku roka) a v tom čase bola reportaz venovana skor prvakom, ale namietku, berieme a uznavame.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#6421
Dobra relacia 6421
Char (ID: 560) | -2% Majster
Char | 22.10.2010 23:01
Dobra relacia, mna zaujala, odporucam pozriet aj ostatnym.

- V prvom prispevku o lampionoch mi chybala akakolvek zmienka o neporiadku, ktory po akcii ostal. Pokial to ma byt chapane ako spravodajstvo, tak to tam chyba. Viem, som tou akciou dotknuty, lebo tie lampiony pristali aj tu u nas. Zatial sa nerozlozili.

- Primator mi v relacii neprekaza, ak tam bol a bol to najvyznamnejsi host, tak preco nie.

- Pokial informujete o tragedii a spominate materialne skody, tak sa zvykne uviest aj pocet obeti.

- No a hlavne, prosim o lepsie ozvucenie v studiu, okrem hlasu hlasatelky som pocul vselico dalsie :-). Smerak, klopak, ale radsej nie ruchac.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK