Štvrtok, 21. november 2019
Meniny má Elvíra | zajtra Cecília

Diskusia k článku: Pomoc i poriadok

* registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

#67379
Pomoc i poriadok 67379
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 21.11.2017 09:50
A budze kľud?.. ..
#67380
exkurzia 67380
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.11.2017 10:20
do doby nedavno minulej alebo..ako sme vytiahli stare a osr..e napady , ktore NIKDY v realite nefungovali...

---Mesto Prešov pristúpilo k nadštandardným opatreniam v lokalite Stará tehelňa. Príslušníci Mestskej polície tu zvýšia svoju kontrolnú činnosť a rovnako sa zvýši aj kontrola zo strany štátnej polície, konkrétne špecialistami na rómsku problematiku. V danej lokalite bude radnica požadovať od občianskych hliadok tiež zvýšenú kontrolu. Ďalším z prijatých opatrení je informovanie verejnosti o plnení prijatých opatrení prostredníctvom internetovej stránky mesta.

----V Starej tehelni dnes otvorili nové komunitné centrum. Priamo v tejto lokalite budú denne pôsobiť terénni sociálni pracovníci. Mesto tvrdí, že centrum podá komunite pomocnú ruku a dohliadne na svoj majetok. Zároveň chce rázne zakročiť proti problémovým rodinám...next

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.