Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

SME proti konspiraciam

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#68923
SME proti konspiraciam 68923
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 2.5.2018 14:17
Je priam usmevne ako si dnes novinar uzurpuje licenciu na jedinu pravdu. Reagujem tak na reklamu dennika SME, kde sa kladie napr. otazka, komu verite? Novinarovi od SME alebo zidojasterovi a pod. Pomalicky sa ludia budu bat povedat nesuhlas, mainstreamove ovce vas hned ukrizuju. Zdoraznujem, ze niekto sa tu pokusa hadzat do jedneho vreca uplne vsetko co sa mu nehodi. Je to ako keby ste pocuvali metal a ostatnych co nepocuvaju metal by ste oznacili za debilov, pretoze iba debil pocuva nieco ine. Je to iba priklad. Ale trefny. Bozial, nemusim byt ziaden konspirator aby som mohol v klude prehlasit, ze spriaznene media sa snazia monopolizovat medialny priestor, hadzat do jedneho vreca a zdiskreditovat kohokolvek, co si dovoli co i len spochybnit clanok plateneho (akoze slobodneho) novinara.
#68924
Denník SME 68924
tomas285 (ID: 2087) | -15% Praktikant
tomas285 | 2.5.2018 15:15
Je už dlhodobo známi svojím posluhovaním mimovládnym organizáciam a nadnárodným mainstreamovým korporáciam.

Ich úloha je :

1. Vytvárať dojem jedinej a nefalšovanej pravdy.
2. Zobrať na seba úlohu sudcu, ktorý sám určuje čo je pravda a čo je ako to tvrdia , ,HOAX"..
3. Zosmiešniť, znemožniť alebo inak zdiskreditovať každého, kto má iný alebo opačný pohľad na , ,nefalšovanú pravdu".
4. Tvrdo presadzovať proliberálne presvedčenie a LGBT komunitu, proatlantické smerovanie.
5. Trolovať - v spoluprcáci s mimovládnimi organizaciámi a platenými internetovými trolami (podľa toho čo sledujem projekt beží už cca 10 rokov) na sociálnich sietiach, diskusiach v spravodajských kanáloch a pod. , tvrdo útočiť a zosmiešňovať, krivo argumentovať, cenzúrovať a propagovať názory a témy v súlade z akuálnym smerovaním, náladov v spoločnosti a pod. , . Vytvárať články, blokovať diskusie, navodzovať povedomie stavu , ,správneho" a , ,nesprávneho" smeru...
6. Nedovoliť, manipulovať alebo zminimalizovať názor protistrany.
7. Označovať za fašistické a nacistické pronárodné smerovania a politické zoskupenia.
8. Znižovať kultúrno-spoločenské a národné povedomie.
9. Pomáhať budovať generáciu ľahko manipulovateľných a mladých ľudí.
10. Finančne podporovať propagáciu a tvorbu vyššie uvedených smerov...

Atd..

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#68925
A pre prípadné útoky na moju osobu : 68925
tomas285 (ID: 2087) | -15% Praktikant
tomas285 | 2.5.2018 15:19
1. Niesom Volič Fica
2. NIesom volič extrémistov.
3. Niesom Ruský trol.
4. Som človek, čo má na veci nadhľad a vlastný názor !
#68986
RE: A pre prípadné útoky na moju osobu : 68986
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 23.5.2018 10:10
Pridavam sa, len nie som volicom Matovica(co je v rustine nieco ako K.k.tovica) a Sulinkovica.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK