Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusná téma:

Sexualny skandal

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#69615
Sexualny skandal 69615
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 20.9.2018 17:56
Zena pred kamerou obvinila greckokatolickeho biskupa Milana Chautura zo sexualneho obtazovania v case jej detstva. Nasledne sa s podnetom obratila na policiu. Trestne oznamenie podal na biskupa Chautura aj Institut ludskych prav. Zenu od siestich rokov sexualne zneuzival. Nahravku z konfrontacie medzi biskupom a zenou vytvorila jedna zo slovenskych TV, ked mala sest rokov biskup ju braval do izby, obnazoval sa a nad dievcatom sa sexualne ukajal. Biskup vsak vyvinul obrovsky tlak na televiziu, aby material neodvysielali. V trestnom oznameni tieto informacie ILP uviedli a dufaju, ze vzhladom na zavaznost obvineni budu organy cinne v trestnom konani skutocne konat.
Co si myslite vy?
#74106
Obchod s bílým masem 74106
UBYTOVACÍ SYSTÉM | 24.6.2020 23:39

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra , a preto bol odstránený.

#74113
Identický původ 74113
UBYTOVACÍ SYSTÉM PREŠOV | 26.6.2020 22:12

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra , a preto bol odstránený.

#74123
IDENTICKÝ PŮVOD 74123

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra , a preto bol odstránený.

#69616
69616
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.9.2018 06:59
Dodkial clovek nie je odsudeny plati prezumpcia neviny. To si myslim. Pockajme si na priebeh vysetrovania.

V tejto suvislosti chcem podotknut jednu dolezitu vec, ze nasa spolocnost je natolko vyspela, ze pravo ma dosah takmer na kazdeho. Ze ani cirkev nie je mimo zakon. Naozaj, po celom svete pocuvame o pripadoch krestanskeho duchovenstva, ktori zakopli. Preco potom nepocuvame o rovnakych pripadoch z islamskeho sveta? Myslite si ze nejestvuju? Ja vam poviem preco, pretoze islam a stat su tam navzajom totozne veci a preto sa o smisltvach imanov a pod. zalezitostiach nikdy nedopocujeme. Krestanska cirkev je v tomto ohlade v ovela lepsom svetle, lebo svetlo na nu dopada na rozdiel od moslimov, ktori tvrdo kontroluju co ma preniknut na verejnost.
#69617
ponerologia 69617
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.9.2018 07:55
alebo
splašky manistreamu, su dobre len pre infantilne obecenstvo, stále a všade rovnaká schéma, rovnakych idiotov.

--presstituti opať sa držia obľúbenej stratégie "silneho pribehu", ktorý je vždy dopredu pripravený, postupne budovaný, starostlivo zinscenovaný a po celu dobu široko medializovaný.

--tento a tisice ďalších prípadov odhaľuje prehnitosť systému mediokracie, kedy o vine a nevine nerozhoduje súd, ale médiá. "Kauza je najzreteľnejším prípadom mediálno - virtuálnej reality. Úplne jasne ukazuje, že keď sa systém rozhodneto niekoho odpraviť, urobí to, nehľadiac na vinu či nevinu. A nie sú to nezávislé súdy, kto rozhoduje ako jediný o vine či nevine, ale ssionmédia médiá .

--Čas nevinnosti je preč. Predstava solídneho novinára , ktorý pátra po pravde, definitívne dávno padla. Novinár je obyčajný , presstitút vyrábajúci pre verejnosť virtualnu realitu a tym sa stáva sám spolupachateľ a zločinec. To je dnes jediná istota.

--Vy všetci, kto sa ešte stále spoliehate na prezumpciu neviny a dokazy vo váš prospech, by ste mali čo najskôr pochopiť, že tá doba už pominula.

--Nuž ale realita sveta je teraz takáto. Situácia sa bude zhoršovať a prúd udalosti už tečie divoko...

...next
#69618
RE: ponerologia 69618
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 21.9.2018 11:02
Vies, co je zaujimave? Ze biskup Chautur zenu spoznal. Ona s nim slusne pred kamerou hovorila, slusne mu vykala a ked povedala "vy ste ma obtazovali" biskup Chautur na nu vyprskol a pred kamerou jej zacal surovo a drzo tykat.
#69619
RE: RE: ponerologia 69619
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.9.2018 11:23
daj link , video ,
-inac len "pindas" do vetra..

...next
#69621
RE: RE: RE: ponerologia 69621
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 21.9.2018 11:32
Nemam v umysle pindat. Faktom vsak je, ze zena ma 40 rokov a pochadza z obce, kde bol biskup Chautur fararom.
#69622
RE: RE: RE: RE: ponerologia 69622
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.9.2018 11:54
--mas vypadky kratkodobej pamate???

..daj link, video..
..next
#69624
RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69624
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 21.9.2018 16:38
Nie je problem si to vyhladat, je to jednoduche, sak ja tu nie som stale, len pridem, pozriem, precitam a idem... To ta mam v kuse vodit za rucicku?

Za knaza bol Chautur vysväteny v roku 1981. Pôsobil vo farnosti Borov. V rokoch 1984 az 1985 bol spravcom farnosti Medzilaborce. V rokoch 1985 - 1989 pôsobil v Smigovci. Od 1.jula 1989 bol menovany za spravcu farnosti Porubka s vypomocou pre pastoraciu v Humennom.
Trestne oznamenie podala v auguste 2018 na policii v Humennom. Pripad sa aktualne nachadza na Krajskej prokurature v Presove.

no next...
#69641
RE: RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69641
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 22.9.2018 11:09
Ona s nim slusne pred kamerou hovorila, slusne mu vykala a ked povedala "vy ste ma obtazovali" biskup Chautur na nu vyprskol a pred kamerou jej zacal surovo a drzo tykat... . kde na webe je ta nahravka???
..daj link , inac len premanente "pindas" do vetra
..ze vraj ju ma slobodomurarska vypalnicka rtvs, to je to iste , ako ze Saddam Husajn ma na povale milion atomovych bomb...

...next
#69643
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69643
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 22.9.2018 11:31
Ja nie som vysetrovatelka kriminalnej policie ani informacna kancelaria. Svoju poziadavku adresuj OR PZ - Odboru kriminalnej policie.
#69644
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69644
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 22.9.2018 12:03
citujem tvoj prispevok o par riadkov vyssie: Vies, co je zaujimave? Ze biskup Chautur zenu spoznal. Ona s nim slusne pred kamerou hovorila, slusne mu vykala a ked povedala "vy ste ma obtazovali" biskup Chautur na nu vyprskol a pred kamerou jej zacal surovo a drzo tykat... .

--tvoje know how obsahuje zavažne obvinenia, tajomstva, napady..
--kde sa na neho hrabe zazračne sluchatko Macha a Šebestovej,
-všetko čo tu podsuvaš , je stvorene za pomoci žonglovania s emóciami, klamstvami, polopravdami, faktami vytrhnutými z kontextu a hystérie

-nevieš rozlíšiť mediálne obrazy od drsnej reality...

...next
#69653
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69653
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 24.9.2018 17:45
Je obdivuhodne, ze nasla v sebe silu, dostala Chautura pred kameru a povedala mu to otvorene do oci. Ako inak to podla teba mala urobit?
#69620
RE: RE: ponerologia 69620
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.9.2018 11:27
uhol pohladu , alebo -mlcanie jahniat-

https://svetkrestanstva.postoj.sk/36575/reporte...

...next
#69625
RE: RE: RE: ponerologia 69625
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 21.9.2018 17:21
Deti maju zo sexualneho zneuzivania traumu na cely zivot, nedokazu o tom hovorit a mnohe sa s tym nikdy nevyrovnaju. Na Slovensku plati premlcacia lehota 10 rokov. Vinnik sa tak môze vyhnut trestu a mnohe deti sa len bezmocne prizeraju ako nasilnik chodi po slobode.

A to, ze reporteri na teme dalej pracuju je dobre...
#69626
RE: RE: RE: RE: ponerologia 69626
tomas285 (ID: 2087) | -15% Praktikant
tomas285 | 21.9.2018 18:01
Prípad obvinenia košického arcibiskupa Milana Chautura naberá čoraz jasnejšie kontúry. Už je jasné, že uňho nešlo o žiadne sexuálne zneužívanie, ale skôr o pomstu ohrdnutej ženy za to, že uprednostnil Krista. Okrem toho žiaden nátlak na televíziu nevyvíjal.

Kontroverzný teológ Miroslav Kocúr spolu s Karolom Sudorom doslova vyšperkovali rozhovor, v ktorom tajomne načrtli zneužívanie biskupom v slovenskej Cirkvi. Ich rozhovor je mementom a dlho bude ukážkou brilantnej manipulácie a otvorených klamstiev pri tiahnutí proti Cirkvi.

Kocúr pre denník N uviedol, že za biskupom minulý rok prišiel televízny štáb so ženou, ktorá mu mala najprv poblahoželať k životnému jubileu a následne pred kamerami tvrdiť, že ju zneužíval. Kocúr doslova povedal, že ju biskup kedysi “obchytkával a ukájal sa nad ňou”.

Túto situáciu arcibiskup vysvetľuje nasledovne:

Po blahoželaní “ukazovala obrázok z časopisu Slovo, kde na kolenách mi sedí dievčatko nášho kňaza s tým, že mi zdôrazňovala – takto som kedysi sedávala aj ja. Potom mi hovorila o tom, ako som ju hladkal, pritúlil, či pobozkal.”

Ďalej Kocúr tvrdí, že “biskup vybuchol, a kým sa štáb vrátil do Bratislavy, riaditeľ už mal telefonát, že čo si to dovolili. Biskup vyvinul obrovský tlak, riaditeľ televízie je pokakaný. Uvidíme, či nájde odvahu to odvysielať, ” hovorí bez bohabojnej istoty Kocúr.

V tejto súvislosti sme položili otázku samotnej televízii RTVS – zaujímalo nás, či bol na televíziu vyvíjaný nejaký nátlak, aby spomínanú reportáž odvysielala. Odpoveď televízie usvedčuje Kocúra z klamstva:

“Keďže investigatívny reportér z redakcie Reportéri na tejto téme dlhodobo pracuje, získava a overuje ďalšie fakty, RTVS žiadnu reportáž, ktorá zatiaľ nie je dokončená, videozáznam ani informácie o údajne poškodenej žene nebude zverejňovať. Pán Kocúr pri celej situácii nebol a nebol ani priamym svedkom žiadnej udalosti, ku ktorej sa vyjadruje. Nie je pravda, že by ktokoľvek volal v tejto súvislosti generálnemu riaditeľovi RTVS, ” uviedla v stanovisku pre Hlavné správy hovorkyňa televízie, Erika Rusnáková.

Ďalej priamo v súvislosti s obvinením ženy na adresu biskupa sa už vyjadrilo oddelenie kriminálnej polície v Humennom, kde žena (v súčasnosti žijúca v Írsku), podala v auguste tohto roka trestné oznámenie. Kriminálna polícia však trestné oznámenie dňa 24. augusta tohto roka odmietla, pretože “preverované skutočnosti nenapĺňali znaky trestného činu a ani priestupku”. Žena dokonca mala v priebehu výpovede priznať, že do Milana Chautura “bola zaľúbená a že dúfala, že z cirkvi vystúpi a bude s ňou žiť.” Informáciu o tom priniesli noviny televízie Joj.

Je nemysliteľné, aby s takouto ľahkosťou bolo možné pošpiniť osobu na celý život. Obzvlášť obvinenia zo zneužívania sú mimoriadne citlivé a nevinná osoba sa ich zbavuje len veľmi ťažko. Dá sa povedať, že sa to s ňou nesie už celý život. Preto by krivé obvinenia mali byť trestané rovnako, ako samotné prípady zneužitia. Voči aktérom tohto spiknutia by v prípade definitívneho uzavretia ako krivé obvinenie mali kompetentní konať a podať trestné oznámenie.
#69638
RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69638
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 22.9.2018 10:06
V takychto pripadoch nerobim rozdiel medzi biskupom, ciganom z osady, homosexualom zneuzivajucim chlapcov v detskom parku...
Vidim, ze kopcit z netu ti ide jedna radost, ale mas nieco aj z vlastnej hlavy? Ked kopcis, mal by si aj vediet co povedal Dzobanik: "Pripad vzhladom k jeho zavaznosti sa momentalne nachadza na prokurature".
Milan Chautur dievca dlhodobo zneuzival, roky...
Tak pohni aj ty mozgovymi zavitmi a nepodsuvaj nam tu nejake vyhrazky trestnymi oznameniami.
#69650
RE: RE: RE: RE: RE: RE: ponerologia 69650
tomas285 (ID: 2087) | -15% Praktikant
tomas285 | 23.9.2018 21:57
JA píšem 99,99 % vlastných názorov, tu som len priložil článok z webu , ktorý by som sam lepsie nenapísal, preto je tu, že vystihuje moj názor. Tvoj osobný útok len dáva najavo, čo si za úbohe stvorenie, plné nenávisti a osobnej frustrácie. ľudia v tvojom okoli (rodina a priatelia) si s tebou asi užiju.. Ale neboj sa, matka príroda zožrala už aj horších...
#69639
69639
orol1 (ID: 3156) | 25% Profesionál
orol1 | 22.9.2018 10:59
Staci sledovat 2rtvs k 200 vyrociu vzniku presovskej eparchii a urobit si dnes jasny nazor. Niekto tam v tom zlate ruchu chyba ba ani ho nik neprivita, nespomenuli.
#69642
RE: 69642
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 22.9.2018 11:27
Liniu nulovej tolerancie voci sexualnym deliktom nastolil Benedikt XVI. K dôslednej ochrane maloletych vyzval papez Frantisek: Niet absolutne ziadneho miesta v sluzbe pre tych, ktori zneuzivaju maloletych.
#69645
RE: 69645
jarmok (ID: 130) | 10% Pokročilý
jarmok | 22.9.2018 13:26
prítomných je veľa biskupov a kňazov aj vladyka Milan je tam.
#69648
Rezignácia 69648
zdenka (ID: 990) | 6% Pokročilý
zdenka | 23.9.2018 16:21
Mal by rezignovať a s ním aj všetci tí, ktorí ho krijú a zastávajú sa ho
#69649
RE: Rezignácia 69649
jarmok (ID: 130) | 10% Pokročilý
jarmok | 23.9.2018 21:12
Všetko najlepšie k meninám
Prečo by mal odstúpiť, keď nič zle neurobil?
#69651
RE: RE: Rezignácia 69651
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 24.9.2018 16:17
Chautur s dietatom nic zle nerobil, len si dievca pritulil, hladkal, bozkaval, polozil na postel, ukajal sa nad nou, sexualne dievca zneuzival v rozpäti rokov 1985 az 1995, od jej siestich do sestnastich rokov...
#69654
RE: RE: RE: Rezignácia 69654
jarmok (ID: 130) | 10% Pokročilý
jarmok | 25.9.2018 08:11
Daj dôkazy, neomieľaj tu hlúposti.
#69652
Rusini 69652
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 24.9.2018 16:58
Uz len, aby sa kompletny spis na Krajskej prokurature dostal do ruk prokuratora ako je Andrej Liga, rusinsky pravnik, prokurator Krajskej prokuratury v Presove, od roku 2014 bol v cele vedenie Okruhleho stola Rusinov Slovenska. Osoba s bezprostrednymi kontaktmi na rusinske skupiny...
#69655
69655
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 25.9.2018 14:45
Dokial cloveka neodsudia na zaklade predlozenych dokazov, je nevinny. Dajme mu priestor na obhajobu a nevinasajme rozsudky skor ako tak ucini.
#69665
RE: 69665
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 26.9.2018 14:50
Premlacanost trestneho stihania je 10 rokov. Chautur odsudeny nebude. To vsak neznamena, ze sexualne zvratenosti, sexualne zneuzivanie mladistvej riesene nebude.
#69671
69671
orol1 (ID: 3156) | 25% Profesionál
orol1 | 27.9.2018 12:51
Vraj desat rokov. Mnohi sa pytaju, preco az teraz ho obvinuje, kde bola doteraz? A ja sa pytam, kto by v dedine vtedy veril 6.rocnej, ked nik neveri ani 40.rocnej dospelej zene? Su aj horsie svinstva, ktore knaz napachal. Spolupraca s STB, PACEM IN TERRIS, nemanzelske deti, milenky.kto dnes tie deti a milenky spocita? A ceresnicka? Spinave intriky SOKOLA, udavanie do Rima voci nastupcovi v TT Bezakovi.
#69673
RE: 69673
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 28.9.2018 16:57
Sexualne zneuzivanie maloletej, to je iny level... Milenky, partnerky, deti maju farari neurekom, citia sa byt nedotknutelni a nepostihnutelni. A ked si to pride manzel s fararom vybavit rucnestrucne, nakoniec dost mozne skonci v base, ved aj take pripady mame na Slovensku. Zneuzivaju chlapcov, ministrantov, zneuzivaju dievcata... V dedine by jej neveril nikto v minulosti ani dnes, sak farar ma vzdy pravdu, dievca i celu rodinu osocia, poohovaraju, znicia. Stari rodicia zomrelia, odisla, zije v zahranici a prehovorila...
#69674
RE: RE: 69674
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 1.10.2018 07:47
Cirkev je stale storaz lepsia, mozno ju kritizovat, iste do urcitych hranic ak ste priamo cirkevny hodnostar, no ludia mimo nej mozu zajst aj za tieto hranice. No skusme sa pozriet na vec aj z ineho uhla. Nebolo to tak davno, co nas nutili prijimat moslimov a stale nepolavuju. Ktovie ako budeme odolavat v buducnosti, lebo je tu jedna podstatna vec. Islam nemozno kritizovat ci zosmiesnovat. Ak to robite otvorene, hrozi vam i smrt. Nepoznam ziaden pripad imana, ktoreho by svetove media pranierovali za sexualne zneuzivanie, to neznamena zeby neboli taketo pripady ale, je tu jedno ale, maju ucinny odstrasujuci system. Moslimovia sa boja nabozenskych vodcov a su ochotni akceptovat ich vystrelky v strachu o svoj zivot. Navyse, islam umoznuje legalizovat sexualne zneuzivanie a ospravedlnit ho. Predstavte si, ze miestna zena sa rozvedie a bude sa chciet znova ozenit za toho isteho, nemoze az kym sa neozeni s inym, nema s nim styk a nerozvedie sa s nim, az potom sa moze vratit k povodnemu manzelovi. A hadajte kto sa dobrovolne hlasi do role hodinoveho manzela? Casto su to imani. Islam ma system legalnych kratkodobych manzelstiev, ktore duchovny casto vyuzivaju na ukajanie svojich chutok. Krestanska cirkev take cosi zakazuje, oni to maju povolene, povedzme, ze sa s vasou dcerou ozeni na hodinku, o*rda ju a potom sa s nou zase rozvedie, a bude uplne v pohode, ziaden sexualny predator. Nemozete na neho ani prstom ukazat a ked to spravite postve na vas este dav vrieskajuci "Alah je velkolepy!". Krestanska cirkev je na ovela vyssom stupni, ano ma problemiky ale je mozne o nich hovorit a co je najpodstatnejsie, cirkev sa vie aj ospravedlnit. Moslimovia sa nikdy za nic neospravedlnuju. Sme frajeri ak vieme, ze nam nic nehrozi, no boli by sme rovnako odvazni ak by sme mali celit zomknutej moslimskej komunite? Niekedy mi to pripada, ako ked v bare vidime lezat na zemi zbiteho zakaznika a az vtedy mame odvahu prist a este si do neho surovo par krat kopnut, lebo vieme ze uz nic nevnima. Musim podotknut, ze vela kritikov cirkvi ma prave takuto naturu. Padlo obvinenie a automaticky sa povazuje za rozsudok, takychto ludi zial nie je malo. A co ak sa jedna o krive obvinenie? Ta moznost tu stale je.
#69679
69679
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 1.10.2018 22:39
Láska je láska...
#69681
Plzenska 69681
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 2.10.2018 11:01
Nehovor... O vystudovanych bohoslovcoch by ti mohli pisaci z Plzenskej, Schuster i dalsi, toho rozpravat az az, ale i samotni sefovci Vadia, o byvalej veducej odboru mestskeho majetku, radsej ani nepisem, neskôr riaditelke Maxu, po Vaskovi predsednicke strany ANO /strana, ktoej predseda Rusko je obvineny z objednavky vrazdy Sylvie Volzovej/, no v tom case vsetci z Plzenskej... Studovala som tiez na vysokej skole, byvali sme na internate spolocne dievcata s chlapcami, izba vedla izby, vsetko v ramci slusnosti a vsetkej pocestnosti, ale to, coho su schopni, co stvarali bohoslovci presovskej pravoslavnej fakulty, studenti greckokatolickej teologickej fakulty, pocas a pred ukoncenim studii, Rusini, doslova vyraza dych, to co sa dialo dennodenne v bare i mimo baru na Plzenskej, v budove, kde sidli pis i Vadium, boli orgie, sexualne, opilecke, alkoholicke orgie, nijako neviazane, bujare sexualne vecierky bohoslovcov pred vysviackou, a to sa vyjadrujem a pisem, velmi mierne a slusne...
#69682
RE: Plzenska 69682
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 2.10.2018 14:28
Milujte se a množte se... .
#69705
RE: RE: Plzenska 69705
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 8.10.2018 15:49
Desatoro poznas?
Jeden môj znamy mi hovoril, ze jeden farar niekde stratil bicykel a az ked si spomenul na jedno Desatoro... ze Nezosmilnis... tak si spomenul, kde bicykel nechal...
No... to mnozstvo kukucich vajec, co uz nakladli do cudzich posteli...
#69774
zneuzivanie maloletych 69774
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 31.10.2018 17:27
kauza za kauzou sa vali: evanjelici, pravoslavni, katolici, jehovisti...
#69777
69777
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 1.11.2018 07:14
Slaaaaava sexsu, huraááá...
#69968
papez Frantisek 69968
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 2.1.2019 13:42
Papez Frantisek pred Vianocami vyzval duchovnych, aby sa priznali k sexualnemu zneuzivaniu maloletych. Teda vyzval aj biskupa Chautura...
#70069
film KLÉR 70069
deja_vu (ID: 543) | 29% Pokročilý
deja_vu | 24.1.2019 17:02
Škandály so zneužívaním detí kňazmi schované pod záštitou Boha.
Združenie katolíckych novinárov prehlásilo, že za filmom stoja nepriatelia cirkvi, a dodalo. "Vyzývame všetkých, ktorí sa každú nedeľu modlia k Bohu, aby bojkotovali tento film. Bráňme našich duchovných pred verejným hanením!"
#70089
Vatikán, krízové stretnutie 70089
civilisations (ID: 921) | 34% Profesionál
civilisations | 30.1.2019 16:53
Vzhľadom k pribúdajúcim škandálom sexuálneho zneužívania, pápež František zvoláva krízové stretnutie biskupov z celého sveta. Malo by sa uskutočniť vo Vatikáne 21. až 24. februára.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#70093
RE: Vatikán, krízové stretnutie 70093
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 30.1.2019 19:31
V totim pripadze, sexi skandaloch, uz ani svecena voda nepomoze, tam uz lem pekelni ohen od belzebuba, abo sicko vipalic zos novicokom.
#70114
RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70114
zdenka (ID: 990) | 6% Pokročilý
zdenka | 3.2.2019 17:26
Zúčastní sa aj Chautur?
#70115
RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70115
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 3.2.2019 20:01
Kec nema, zabezpečenu letenku na toten datum, asi češko. Leti do Rima už vipredane.
#70097
RE: Vatikán, krízové stretnutie 70097
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 30.1.2019 22:41
kedz dajaka "čaja zlatokopka" poda tresne oznamene , že ši ju znasilnel, dos češko še obhajiš... to je tiš forma džihadu... zdiskreditovac cirkevných hodnostaroch... i boxera TYSONA tak dodžubali... i na JACKSONA povedzeli , že je na dzeci... a nemuši to bic pravda... kedz ši slavny, hyjeny še ci zakuša do karku...
#70148
RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70148
civilisations (ID: 921) | 34% Profesionál
civilisations | 8.2.2019 15:58
Je sexuálne zneužívanie na Slovensku tabu? Veď kňazi a biskupi sexuálne zneužívajú aj mníšky. Tie sú nútené ísť na interrupciu či vychovávať deti, ktorých otcovstvo kňazi odmietajú priznať. Takýchto prípadov neubúda, ale pribúda a mníšky o znásilňovaní mlčia zo strachu.
#70155
RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70155
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 11.2.2019 11:54
V tomto je to diskutabilne, casto je to zo strany mnisok dobrovolne... Su zname pripady, ked mnisky bravali k sebe chlapcov do izby a sokovani chlapci vypovedali, co s nimi mnisky stvarali...
#70156
RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70156
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.2.2019 14:29
... .. priroda nerozlisuje, ci farar, mniska, prezident, poslanec, migrant, ... .. Kec se zacnu buric hormoni, tha cesko odolac, kec aj na druhej strane se tiz buria... ..
#70158
RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70158
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 11.2.2019 16:04
...ta co z nimi stvarali 69-ku... a mali ľepše raňajky, praženicu zo slaninu, za odmenu...
#70161
RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70161
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.2.2019 17:27
Myšľim, že by mohli zrobic dotlač Kamasutri... .
#70166
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70166
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 11.2.2019 22:55
...kamasutra še po vychodňarsky povie: samasebešutra...
#70175
RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70175
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 13.2.2019 13:48
Cirkev je proti interupciam, ale, ako vidno, sami nutia z dôvodu nechceneho pocatia mnisky k interupciam...
Arcibiskup Sokol ma syna... malo by ist o experta sas na eurofondy...
#70198
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70198
civilisations (ID: 921) | 34% Profesionál
civilisations | 15.2.2019 15:52
A tá podoba. Čerpať, nie kradnúť!
#70215
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70215
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 18.2.2019 11:21
Chudatka ovecky... vyspovedali sa, za sociku info z prvej ruky, ze vedia o tom a tom, a spovedajuci boli potom mudri az az, nabonzovali ich stycnemu dôstojnikovi a zobrali odmenu zo statnej kasy, bez problemov ju prevzali... a potom ze spovedne tajomstvo...
#70243
RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70243
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 20.2.2019 12:45
No papez hovori, ze knazi co splodili deti, by mali dobrovolne odist, opustit knazsku sluzbu a venovat sa svojim potomkom...
#70245
RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70245
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.2.2019 14:28
No neznam ci zna o cim hutori. Vzniknul bi akutni nedostatek knazoch. Ale na druhej strane, bi se odstranel nedostatek kvalifikovanej pracovnej sili.
#70265
RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70265
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 22.2.2019 13:26
Vcera vo Vatikane zacal samit, daco sa riesi...
#70267
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70267
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 22.2.2019 18:02
... .. podľa konšpiračnich medioch, sumit ma riešic noveho papeža, bo vraj ocko Ferko koncom februara ma bic odejdzeni... ... uvidzime, bo šu, šu... ..
#70268
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70268
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 23.2.2019 11:38
Treti den diskutuju, ta sledujeme...
#70270
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vatikán, krízové stretnutie 70270
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 23.2.2019 17:00
... . a mozno vindze i prirucka:Poucene zos krizoveho vivoja... ... . mi pametnici pametame na taku prirucku... .co se potim kadrovali, na sistemovich sudruhoch a na nesistemovich sudruhoch. A mozno i tu tak to budze, bo organizacia je podobna i metodi podobne... .ale nechajme se prekvapic.
#70271
mali by še poženic... 70271
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 23.2.2019 21:29
...keby še požeňeľi, ta by znali co to život... Aľe im vyhovuje divočina... volanie divočiny... jak napisal ďžek london...
#74075
RE: mali by še poženic... 74075
civilisations (ID: 921) | 34% Profesionál
civilisations | 16.6.2020 11:36
Pápež hovorí, že Corona zasiahne a zmení každého.
#74080
RE: RE: mali by še poženic... 74080
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 17.6.2020 22:48
...papa je tiš ľem človek... a kedz sebe uľeje "omšoveho"... .. , tiš ma volaňe divočiny... idze ľem oto, či ribezľove, abo bile...
#74093
RE: RE: RE: mali by še poženic... 74093
civilisations (ID: 921) | 34% Profesionál
civilisations | 22.6.2020 11:29
Patrónka epidémií svätá Corona žila pred 1800 rokmi. Vystavením relikviára v Aachene v súčasných ťažkých časoch bojujú proti šíreniu sa vírusu po celom svete.
Tiež výstavou maliarskych diel Kukuru bojujú proti vírusu v múzeu Danubiana v Čunove. Technika tvorby diel obrazov Kukura bola veľmi náročná a výstavu otvorili, pochopiteľne, bez účasti verejnosti a umelca. Kukurovi sa prostredníctvom diel podarilo vytvoriť energiu, ktorá pomohla poraziť neviditeľného nepriateľa a zachrániť mnohé ľudské životy. Výstava v Danubiane potrvá až do doby, kým vírus COVID-19 definitívne ustúpi.
#74094
RE: RE: RE: RE: mali by še poženic... 74094
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 22.6.2020 14:05
... ..tha trenirkovi Bil, uz nemusi vimislac vakcinu. Ma biznise, i Penta... ..
#74095
RE: RE: RE: RE: mali by še poženic... 74095
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.6.2020 14:31
...vypatra, jakeby išol rano zos zabavy - nacahany... a motore ho potalabaľi...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK