Piatok, 19. apríl 2024
Meniny má Jela | zajtra Marcel
Diskusná téma:

Tutovka, prezidentske volby, prve kolo

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
strana 3 / 3
#70550
pre xelena 70550
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 18.3.2019 18:05
... že 30 roky od prevratu a zaudzene piju vodu z mláky, nad tym ši še zamyšľel? a jedza psoch bo nemaju co do ustoch... a že sebe chodza na poštu po dávky, chtore dachto muši vyrobic... nad tym ši še zamyšľel??? a noša kably do zberu a daľši kovovy materiál... a že ľudze muša isc do zahraničia robic , žeby vyrobeľi na darebakoch... typujem, že z 5,5 mil naroda naozaj dre ľem das milion... (vylučovaca metoda)... buzici su ľem čerešnička na torce... kedz romov neriešiš, ľem im ubližuješ... nichto nepovedal, že ich treba pozabijac... uhrik ci povedzel , že še nepytali media na problemy spoločnosci, aľe na čislo 14... a kedz ma dachto čislo domu 14 , tha je fašista?.. a tym media ovplyvňuju voličov... 105 r. babka voli čaptavu, bo ma šumnu tvaričku, aľe nezna co je to LGBT... mam vodu na šporaku...
#70551
RE: pre xelena 70551
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 18.3.2019 18:50
Sa s tebou stavím, že Rómovia budú téma ďalších volieb.

No lenže nik nemá riešenie pre problematickú skupinu Rómov. Ani Kotleba. Správne vraví, že treba riešiť. No ale ako? Tu by mala naklusať cirkev a pomáhať. Nie riešiť potraty a gender. Ťažká práca s Rómami smrdí cirkvy? Sexuálne témy viac chytia cirkevných hodnostárov za srdce? Načo chodia na misie do Kene, keď tu máme skutočný problém zanedbaných tisícov občanov, ktorí sa nevedia sami vyhrabať zo svojej biedy a majorita nimi pohŕda. A pritom o Rómoch je známe, že sú silní kresťania. Preto ich lanária Jehovisti, lebo cirkev sa im málo venuje.

Len prosím, keď bude Kotleba riešiť problematiku zanedbaných Rómov, nech nedáva všetkých do jedného vreca a pomáha a rieši len tých, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Bo väčšina Rómov problémová nie je. Problémové sú v našich očiach Rómovia z osád.

Páči sa mi Spišský Hrhov. Starosta zobral a naučil ich pracovným návykom a zodpovednosti. To je riešiteľ. Rómov sa dá vytiahnuť z biedy, ale chce to reálnu prácu, roky času a neskutočné nezaplatené úsilie. Bez nadšenia to nepôjde. A nepôjde to za generáciu ani za dva. Ak 30 rokov po `89 sú nechaní na divoko, tak minimálne toľko rokov bude trvať kým sa ukážu prvé výsledky. Nedá sa hneď. To nedokáže ani Soros.

Inak, aj 105 ročná babka môže byť lesba. Veď v 20.rokoch 20. storočia bola postoj k homosexualite otvorenejší. Dokonca aj nacistické Nemecko malo nejedného homosexuála v najvyšších pozíciach.
#70553
Pre Žužu 70553
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 18.3.2019 19:17
voličoch, abi še im ľehši kračalo 30.3. k urnom. A možno či to ňebudze nova himna vof prezidensko-pionerskim palacu.
https://www.youtube.com/watch?v=uLB4Cf6AvP0
#70554
RE: Pre Žužu 70554
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 18.3.2019 21:56
...tak jak pri každých voľboch na slovensku - už ľem zvolic MENŠE ZLO... mimochodom i horkyžesliže maju špivanku o malej žu-žu-žu...
#70555
RE: Pre Žužu 70555
#70557
70557
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.3.2019 07:30
Ja nemozem pochopit jednu vec, demografia nam upada a na piedestal sa presuvaju LGBT a migranti, ktori pochadzaju z krajin kde LGBT komunite idu doslova po krku a tieto postoje si prinasaju so sebou. A nielen to, prehliada sa xenofobia v radoch migrantov, z krajin odkial pochadzaju su bezne etnicke cistky ci prenasledovanie na zaklade rasovej ci nabozenskej prislusnosti. A tuto nenavist si casto prinasaju so sebou, napr. turek nevie zniest kurda a pod. Mimo to prenika k nam totalitna ideologia islamu s takou lahkostou a ochranou, ze sam Kim Cong Un by zavidel, ak by sme mu povolili sirit "severokorejske nabozenstvo" tak volne ako moslimom, iste by plesal od radosti.
#70558
70558
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.3.2019 07:40
Odpor je mimoriadne dolezita vec. Vzdy je lespie ked sa stretne teza s antitezou na zaklade ktorej vznika synteza. Bohuzial mame tu nadludi, ktori si myslia, ze ich odporcovia su obycajna luza, na ktoru netreba brat vobec ziadny ohlad. Chcu iba valcovat, ako za cias komunistov, v jednej ruke drzia bielu vlajku a tou druhou ti nevahaju podrezat krk. Vidia iba svoju tezu, nechcu respektovat existenciu protinazoru.
#70559
RE: 70559
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 19.3.2019 07:59
... . sak Emil Hodal se uz vijadril jasne, co se budze robic zos nesistemovimi volicmi, neuznavajucimi eurohodnoti, co nebudu uznavac Dureho... ... Ale esci mu poradcove nenakukali, co budze zos nevolicmi... ..
#70560
RE: RE: 70560
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 19.3.2019 08:58
--blbecek Hodal to naplno posral..
..ako besneli slnieckari na video Livie
.. SS -aci z tabora gender a deviantov uz nic neskryvaju , uz sa nic nehraju

... . realista pri vstupe do Stvrtej rise ako prve si zohnal , nastroj na obranu svojej vlastnej rodiny...

...next
#70568
RE: 70568
Amadeus (ID: 5476) | 0% Začiatočník
Amadeus | 19.3.2019 11:37
Plne s Tebou súhlasím.
Problém vidím tiež ale v tom, že ich argumentácia je poväčšine neracionálna a monotónna. Vyťahujú stále tie isté "tromfy" o amerických židoch, LGBT, a keď si spomenú aj na Sorosa spoja ho s celým tretím sektorom.
Prskajú okolo seba, kričia. Radikalizujú svojich známych zaručenými informáciami, ktoré si prečítali niekde na nete, aby tak zvyšovali svoje ego.
Čo ale je paradoxom týchto nacionálne orientovaných konzervatívcov, že s najväčšou pravdepodobnosťou majú doma chladničku na splátky od "úžerníka", každé dva roky si kupujú čínske mobily, na dovolenke boli v Egypte, auto im vyrobili vo fabrike niekde v Brazílii, budúcnosť svojich detí vidia na vysokej škole v Dánsku a neváhajú si ísť po radu do neziskovky.
Toto im ale nevadí.
#70561
Stroj času 70561
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 19.3.2019 09:34
alebo...toto je Hodal po presune v čase a priestore..

--čakam kedy gestapopolizai NAKA nabehne s ťažkou technikou a laserovymi zameriavačmi na samopaloch do rodiny Hodalovcov , tak ako u Rostasa..

...next
#70563
RE: Stroj času 70563
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 19.3.2019 10:32
... .. ja možem povedzic zos 158 %, že še to nestane. Sivko napiše 55 strankovi elaborat, že je zaručena sloboda prejavu a ani žadne kodexi tam ňeplaca.
To nepozna ustava SR a ani Medzinárodný pakt o občianskych a politických právach, co bul prijati vof Ženeve 12.9.2011.
Myšľim, že ČABKO -čaputovej bojove komanda budu mac na hlave stalinove furažky, ľem namesco červenej hvizdečki budu mac slunečko. Aľe budu robic to iste.
#70562
Dušan Jaura 70562
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 19.3.2019 10:31
aka team Vallo ...
--je tento "zevrajriaditel" gymnazia , reinkarnovany J. G... ?

..next
#70565
70565
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.3.2019 11:07
Vdaka presadzovaniu LGBT su ludia debilnejsi, povolnejsi a lahsie k nam prenika totalitna ideologia islamu. Mame tu potom stav, ze niekomu vadia Kuffove kazne a nevadi mu, ze v mesitach sa kaze viac nez to iste, ba dokonca to moze koncit povolenkami na usmrtenie urazatelov islamu, ci verbovanim dzihadistov alebo skladackou na podporu teroristickych skupin. Zatial co Kuffa kaze v kostole muzom a zenam, v mesitach si nie su muzi ani zeny rovni, su oddeleni a casto maju aj oddelene kazne, tahsie politicke temy sa licia skor muzom. Zeny chcu mat skor pri hrncoch. Europu ohrozuje skryta totalizacia, ktorej dosledky citime uz teraz. Este zaciatkom storocia nebolo vidat v europskych mestach tak tazko ozbrojenych policajtov, dnes je to coraz normalnejsie. A to vsetko vdaka migracii. Vdaka presadzovaniu LGBT su ludia dovercivejsi, lahsie sa daju nahovorit a presvedcit na cokolvek. Zblajznu uplne vsetko, staci, ze to napisu v novinach. Islam je ta najhorsia hrozba, ktora nas moze postupne pripravit o nase hodnoty, prava a slobody, presne tie, ktore sme zdedili po nasich predkoch a ktore boli vykupene krvou v boji proti mohamedanom.
#70566
RE: 70566
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.3.2019 11:12
Chcem pripomenut, ze od vzniku islamu na nas neustale utocili, najprv cez Spanielsko, kde zotrvali 700 rokov az boli vyhnani potom cez Balkan odkial boli zahnany nazad az zaciatkom 20. storocia. Dnes k nam masiruju bez boja. Maju uplne iny pohlad na rodovu rovnost, je im povolene praktizovat fobie, lebo nabozenstvo.
#70567
RE: RE: 70567
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.3.2019 11:16
Nikdy sa nestotoznim s pohladom islamu na zenu ako hlupejsej. Vedeli ste, ze na islamistickom sude musia svedcit minimalne 2 zeny aby sa vyrovnali vypovedi jedneho muza? Aj preto nema znasilnena zena u nich prakticky ziadnu sancu. Alebo, zena u nich smie zdedit iba polovicku toho co by zdedil muz.
#70580
RE: RE: RE: 70580
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 19.3.2019 17:41
Žena je v našej spoločnosti považovaná za menejcennú - zarábajú o desiatky percent menej. A dokonca sú považované aj za nesvojprávne, lebo sa nemajú čo sami rozhodovať o svojom tele.
#70584
RE: RE: RE: RE: 70584
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 20.3.2019 07:41
No vidis a preto nemozeme pripustit dalsie zhorsenie ich postavenia. Nemozeme preto prijimat moslimov, lebo u nich je zena skor stroj na deti s obmedzenou slobodou. Musime zlepsovat postavenie zien. Som rad ze so mnou suhlasis.
#70607
RE: RE: RE: RE: RE: 70607
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 20.3.2019 17:38
Som rád, že aj ty uvažuješ racionálne a tému slobody žien pri rozhodovaní o interupcii sme uzavreli. Jeden bod sme vyriešili.

Postavenie moslimských žein budem riešiť hneď, ako sa dozviem, že sú utlačovaná menšina na Slovensku.
#70569
RE: uhol pohľadu 70569
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 19.3.2019 11:51
alebo...
Niet na svete moci, ktorá by mohla zničiť Slovensko.
- Iba jedna , a tou sú sami Slováci
Som si istý, že ak by ku konzumentom TV narkoza a TV hnoj prišla nejaká nová cisárovná Sisy s bičom a feudalizmom, tak by plakali od šťastia a volili by ju za prezidentku. Aj tá posledná kurva, ak nahodí zopár emočných grcov, denne vysielaných v sorosmediach , ich konzumentom splynie s predstavou akejsi svatej Johanky z "jarku"

..next
#70581
RE: 70581
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 19.3.2019 17:46
Nie, problém slovenskej spoločnosti je v rozkrádaní, v slabom školstve, v mrhavom zdravotníctve, v chýbajúcej diaľnici, v slabej infraštruktúre na východe Slovenska... .

Téma LGBT je najlacnejší prostriedok, ako zahmliť zrak istej časti občanov Slovenska. Brzdíte nás v rozvoji štátu. Prečo si svoje hodnoty neriešite sami doma? Prečo potrebujete, aby sme všetci mali rovnaké hodnoty - vstaneme všetci o 6.00 a pôjdeme spoločne spať o 22:00? Veď buďťe už dospelí.
#70585
RE: RE: 70585
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 20.3.2019 07:46
No vidis staci aby Progresivne slovensko vyskrtlo LGBT temu, lebo je to iba lacny prostriedok, ako vravis nema velky vyznam, je to nieco neskodne a bezvyznamne. Bez vetra sa ani listok nepohne, staci iba ak nam brzdicom vezmete LGBT temu a budeme tu mat moderny stat bez korupcie. Mozes hned volat Poliacikovi aby zmazal LGBT z programu, mame riesenie.
#70606
RE: RE: RE: 70606
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 20.3.2019 17:36
Na moje práva nešahaj. Proti homosexuálom nebojuj. Sme všade.
#70570
ADMIN 70570
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 19.3.2019 11:56
nejako mi nesedi cas pridania prispevku na tejto "tlacharni" a oficialny cas ,
je tu posun cca 2,5 az 3 minuty do plusu
--vo co kraci???

...next
#70571
RE: ADMIN 70571
Amadeus (ID: 5476) | 0% Začiatočník
Amadeus | 19.3.2019 12:01
Pravdepodobne si už v budúcnosti :)
#70572
RE: RE: ADMIN 70572
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 19.3.2019 12:07
Najskorej nase odborne prispevki citaju putinove cuckare, a dajak se to vimklo spod kontroli a cahaju nam tu moskovski cas.
#70573
RE: RE: RE: ADMIN 70573
Amadeus (ID: 5476) | 0% Začiatočník
Amadeus | 19.3.2019 12:29
Podľa mňa za to môže nejaký sorosovský arabský homosexuál. Pripravuje sa na NWO.
#70577
jak še to prekonvertuje 70577
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 19.3.2019 16:56
...jak še tota evropa prekonvertuje na islam, tha možeš mac i vecej ženy a možeš dachtoru vymenic za ťavu, abo koňa...
#70579
RE: jak še to prekonvertuje 70579
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 19.3.2019 17:36
Keď má muž moc, má aj veľa žien naraz... . Fico, Glváč, Kollár... alebo po sebe. Málo mužov odolá.
#70586
70586
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 20.3.2019 07:56
Podme zlepsovat postavenie zien, nedavajme moznost ideologiam spoza hranic implantovat do nasej spolocnosti ponizujuce postavenie zien. Preto povedzme nie moslimom, dokial sa nezmenia, musia dat rovnake miesto zenam v mesitach, nesmu delit kazne v mesitach pre muzov a zeny. Musia priznat v islamistickych krajina ich zenam rovnaky a nie polovicny narok na dedicstvo ako muzom, musia zrovnopravnit na islamistickych sudoch vypoved zeny s muzovou vypovedou, aby hlas zeny nebol polovicny. Musia v islamistickych krajinach zrusit doprovod zien muzskym pribuznym, musia zrusit pytanie si povolenia od manzela na vycestovanie, musia zrusit obrezavanie zien, ktore sa v niektorych islamistickych krajinach stale praktizuje a tak dalej a tak dalej, som rad ze Xelen proti tomu nenamieta, ze zenam treba pomahat a nie zhorsovat ich postavenie prichylovanim ludi, co pokladaju zenu za podradnejsieho cloveka, neschopneho viest zivot bez dozoru muza.
#70608
RE: 70608
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 20.3.2019 17:42
To mi pripadá ako tie cirkevné misie do Kene. Na Slovensku máme problémy ale ty ideš spasiť Irán.

Na Slovensku rešpektujem moslimov, židov, luteránov, pravoslávnych, grécko aj rímo katolíkov, adventistov, budhistov a neviem aké vyznania, .. pokiaľ sa vedia ustrážiť svoje hodnoty doma a v spoločnosti sa správajú ako občan, ktorý prispieva ku rastu spoločnosti.

Ja ti tu viem milión problémov slovenskej rodiny vymenovať. Netreba chodiť k moslimov aby si objavil špinavý chlievik.
#70620
RE: RE: 70620
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.3.2019 07:01
Xelen, tvoje uvazovanie, pustime politrukov Kim Cong Una sirit severokorejske nabozenstvo k nam a az tu budu robit nieco, potom mi dokaz ze robia zle. Alebo strc ruku do osieho hniezda a potom mi dokaz, ze su osi take ake su. Ja nepopieram, ze homosexualita tu bola a bude no ty sa k tomu stavias stylom po nas potopa. Nemyslis na dalsie generacie LGBT, ktorych caka utlak a prenasledovanie. Moslim je ovela horsi a radikalnejsi homofob ako krestan, je jasne, ze pokial ich tu bude iba par tak ti bude sveta zit. Ale az ich bude viac daju o sebe vediet. A nebudu jednat v rukavickach. LGBT budu chytat ako zajace. Je zaujimave, ze LGBT tema sa tlaci nam europanom a krestanom, zatial co moslimov vynechavaju z celeho procesu. Skus ako LGBT osoba vstupit do kostola, nic sa ti nestane, skus ako LGBT osoba vstupit do mesity a uvidis tu reakciu. Tvoje spravanie je nezodpovedne voci dalsim generaciam LGBT komunity, demonizujes nas, lebo sa dame, sme ovela mierumilovnejsi a glorifikujes tych co maju skutocny problem s LGBT, chces sem navozit najhorsich nepriatelov LGBT, ja ti absolutne nerozumiem. Mozem ta tu sprchovat faktami a ty stale budes svoje. Je vseobecne zname, aky ma islam postoj ku LGBT, ty to ale urputne odmietas priznat a nielen to chces ich sem navozit aby sme ti dokazali ci mame alebo nemame pravdu. Xelen este raz, takze ty tvrdis, ze islam nema nepriatelsky problem s LGBT a ze LGBT nepocitia zhorsenie svojich prav a slobod ak ich sem navozime?
#70629
RE: RE: RE: 70629
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 21.3.2019 12:18
Prečo nebojuješ proti Marťanom? Tiež sa sem môžu natlačiť a zničiť naše hodnoty všeobecnej nenávisti ku každému inému. My sme aj medzi moslimami, ja to mám dobre. U Marťanov si nie som istý.

Islam je podobne mierumilovné náboženstvo ako každé iné. To len šialenci, čo si myslia, že ich je jediná pravda sú nebezpeční. A takých je na Slovensku viac kresťanských extrémistov.

52% percent slovenských občanov verí, že svet radia Židia. V Česku si to myslí 4% mladých ľudí. Už chápeš, prečo mladí ľudia idú radšej študovať na české ako slovenské školy? V Čechách je viac slobody a menej tlačenia "hodnôt". A je tam nejaký rozklad spoločnosti? Sú tam problémy s moslimami? V Zemanovej hlave.
#70631
RE: RE: RE: RE: 70631
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.3.2019 12:31
Kolko krestanskych extremistov zabilo nakladiakom ludi na promenade ci vianocnych trhoch? Kolko krestanskych extremistov sa odpalilo v dave ludi? Kolko krestanskych extremistov zhadzovalo homosexualov z veziaka v Syrii? Kolko krestanskych extremistov vpalilo s lietadlom do mrakodrapu? A ja bojujem proti martanom? Nabozenstvo mieru? Islam? Ved ty nevies o com rozpravas. Ja v ziadnych zidov neverim, tvoje sterotypy o nasincoch su zabavne. Je to nieco podobne ako ked v USA verili, ze cernochove oblubene jedlo je melon.
#70632
RE: RE: RE: RE: RE: 70632
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.3.2019 12:33
A este si na mna nevytiahol Sorosa. Nemusis, ja sa nim nezaoberam.
#70639
RE: RE: RE: RE: RE: 70639
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 21.3.2019 17:27
Poviem rečou faktov. V roku 2017.

- počet vrážd - 80 (väčšinou v rodine - manžel manželku, dieťa rodiča, rodič dieťa)
- počet nahlásených znásilnení - 88 (reálne je znásilnených žien rádovo vyššie číslo, ale je hanba to v našej tradičnej spoločnosti nahlásiť)

Ja si všímam toto zlo. Nemám pocit, žeby bežní Moslimovia mali byť postrach. Postrach sú extrémisti. Tých treba pochytať tak Moslimov ako aj u kresťanov (Nový Zéland). Ak zaspíme na vavrínoch, že sme jediní vyvolení, nikam neporastieme a ostatní nás predbehnú.

Ak by sa cez Slovensko neprehnalo besnenie 2.sv vojny, tak dodnes máme v Prešove väčšinu tvorenú z Nemcov, Maďarov, Židov a z cudzieho by sme vyťažili. Ako Švajčiari. Tam vedia 3 jazyky a funguje to veľmi dobre.

Treba riešiť výzvy 3. tisícročia - klonovanie, génova manipulácia, umelá inteligencia, robotika, vysušovanie a otepľovanie planéty, rast majetkovej nerovnosti... Treba sa pripraviť na to, čo sa reálne približuje.
#70640
RE: RE: RE: RE: RE: 70640
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 21.3.2019 17:35
Problém oháňania sa tradičnými hodnotami je v tom, že doba sa mení. Preto nehovorme o tradičných hodnotách ale o univerzálnych hodnotách ako takých. Také milosrdenstvo, láska, pomoc blížnemu, priateľstvo, rodina a komunita.. to sú univerzálne hodnoty platné v každom náboženstve.

V ostatných sa musíme prispôsobiť dobe a zmeneným životným podmienkam. Dnes sa tak dôkladne nepôsti ako niekedy (je čo jesť), ľudia žijú na hromádke a podobne. Ak sa hlásateľ hodnôt neprispôsobí, tak praktický život spôsobí odklon ľudí od tohto hlásateľa.
#70642
RE: RE: RE: RE: RE: RE: 70642
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.3.2019 18:46
"milosrdenstvo, láska, pomoc blížnemu, priateľstvo, rodina a komunita.. to sú univerzálne hodnoty platné v každom náboženstve." U moslimov to plati iba medzi moslimami, neverci su u nich podludia. Najhorsi zlocin v islame je neverit v boha, verit v ineho boha ako Alaha alebo polyteizmus. V ociach si teda iba obycajne zviera. Oni ti to ale samozrejme nepovedia takto. Nevercom mozno klamat. Islam je plny pojmov A a B. Oni ti povedia iba to A ale to B ti uz nepovedia. A potom to znie tak pekne, zacnu prve utoky a ty budes masirovat na uliciach, ze islam nie je taky a oni sa budu chechtat aky si ...
#70658
zacne nova doba 70658
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 22.3.2019 13:57
Kec vihra Caput, Slovensko je kaput!
#70663
RE: zacne nova doba 70663
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.3.2019 22:25
...už je moratorium, aľe keby še bul komisar prituľne vyjadroval ku kotlebovcom , tha možno by aj vyhral... jedno zlo je 100%, druhe zlo je 99% a vyhra menše zlo... abo vekše?? furt aľe nechapem totu 2-kolovu voľbu... kedz v1-kole prišlo volic milion truhlikoch a im "malo" v 2-kole pridze ešči menej truhlikoch (bo nepridu extremisci- harabiňaci a kotlebovci, dokopy 25%) a to už je v poradku... slovenska logika... a Bogar s Ferim M. še ľem strapneli...
#70666
RE: RE: zacne nova doba 70666
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 23.3.2019 08:06
Kisku voľiľi kiskokozi a kiskocapkove a Čaputovu čaputovce a čaputbarani.
#70668
RE: RE: RE: zacne nova doba 70668
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 23.3.2019 08:32
... je to satira... ..
#70669
RE: RE: RE: RE: zacne nova doba 70669
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 23.3.2019 09:48
vsetko je zdokumentovane

..next
#70679
70679
sangalo (ID: 5117) | 5% Pokročilý
sangalo | 23.3.2019 22:43
ved sam papez sa snazi o zmier a zjednocovanie ludi roznych nabozenstiev, len ludia su este ustrachani, proste na nizkej urovni a hladaju skor racio ako srdce, milovat vedia len cez peniaze a cudzie nabozenstva beru ako hrozbu svojho blizneho... ..skor, ci neskor sa to aj tak raz musi stat, aby sa naplnila litera pisma, ale to este prejde vela vody cez spinavy ruzin o)))
#70723
Zeby uz i 70723
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 27.3.2019 12:27
se dalo z erekciu bojovac proci zlu? Dneska som vidzel bilborda, ze postavme se zlu. A zabira i viagra, kec zlo budze mocnejse?
#70741
RE: Zeby uz i 70741
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 28.3.2019 14:42
...proci zlu jedine z AK47-čku, v pôvodnej vyrobe...
#70742
RE: Zeby uz i 70742
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 28.3.2019 14:42
...proci zlu jedine z AK47-čku, v pôvodnej vyrobe...
#70748
RE: RE: Zeby uz i 70748
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 28.3.2019 17:56
Ľem mušime definovac co je zlo. Napr. Kec vidzim zlo Nicholesu, ta tam aňi dva baľeňa ňestača... ..
#70734
70734
sangalo (ID: 5117) | 5% Pokročilý
sangalo | 28.3.2019 07:54
vyskušaj, uvidziš ????
#71169
Bavime našim jubilantom.... 71169
#71170
RE: Bavime našim jubilantom.... 71170
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 23.5.2019 14:53
...kiska sebe špiva, bo idze do civiľu... aj z bodakom v rici...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK