Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

Zastávky MHD Čierny most

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#71772
Zastávky MHD Čierny most 71772
Igrlik (ID: 93) | 4% Praktikant
Igrlik | 8.8.2019 20:38
Dozvieme sa, aké projektantské nedochôdča sa podpísalo pod tú katastrofu, čo mala byť zábradlím oddeľujúcim "nanovosupernajviacextrašpeciálnezrekonštruované" zastávky MHD od zvyšku chodeckého a cyklistického sveta? Lebo pretrhané a visiace lanká sú naozaj biednou vizitkou a navodzujú dojem či už poslabšieho vzdelania, alebo aj biednych životných skúseností...
A kedy sa to potrhané nešťastie niekto pokúsi reklamovať a napraviť - a za čie prachy? Lebo zatiaľ je to na zaplakanie!
#71774
RE: Zastávky MHD Čierny most 71774
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 9.8.2019 06:29
Hej, vsimnul som sebe. Lanka vipadnute zos objimkoch, asik ktoska potreboval srubku, ale to nebars stastni napad, zos lankami. Skorej, kec uz oddzelic dac dajake kvetinace, zos kvitkami abo tujami. Ale asik najskorej bi se z teho stala spakaren. A tote vipadnute lanka maju roztrapkate lanka a pichnuce hrozi.
#71778
RE: Zastávky MHD Čierny most 71778
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 9.8.2019 09:33
to som zvedavy , ako budu riesit tuto situaciu konsele na MsZ
-- spinave ocelove lanko chyti do ruky dieťa, ostry rozpleteny koniec lanka mu prepichne prst v horsom pripade oko, nasledky si vieme domysliet---tetanus /smrtelny bez ockovania/, , strata oka , ,tam uz konci akakolvek sranda..
zaloba rodicov na mesto , je na mieste
--nie su tam ziadne vystrazne tabule typu, .. NEDOTYKAT SA VEDENIA SPADNUTEHO NA ZEM, ani nie su tam nalepene LEBKY A SKRIZENE HNATY..

..budem hladat debka co takyto projekt podpisal, kto to vymyslel

..next
#71776
71776
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 9.8.2019 07:18
Tiez som toho nazoru, ze niektore prvky navrhuju architekti - rojkovia. Kazdy takyto navrh pre verejny priestor by mal byt predovsetkym blbovzdorny, mal by odolat mladickej nerozvaznosti a detom vsetkych vekovych kategorii. Lanka tam mohli byt ale bol nestastne zvoleny sposob ich upevnenia a mozno aj material. Sudruhov dizajnerov asi nenapadlo, ze niekoho napadne sa na tie lanka postavit, zavesit celou svojou vahou. Naco je predrazeny dizajnovy kusok, ktory nevydrzi ani tyzden?

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#71777
RE: slabe projektanci-architekci-dizajnere... titul sebe muši zaslužic... 71777
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 9.8.2019 08:12
...tiš som za blbovzdorny material - najľepši je žeľezoBETON...
#71779
RE: 71779
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 9.8.2019 09:36
lebo to navrhoval websuportovany yebo z pseudohumanitarnej fakulty , s duhovogenderovym diplomom...
..next
#71780
71780
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 9.8.2019 10:29
Mislim, ze navrhovatel to mislel dobre, lem nedomislel na kreativitu obcanov. Opravic se da furt. A esci technicka poznamka, zastavka bi se mala volac Bardiovski most, carni most je na Skultetiho ulici. Za to carni most, bo za parnej trakcie, vichadzalia zachdzali do depa parne masinki a stali pod nim aho okureli z dimom.
#71781
RE: 71781
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 9.8.2019 11:30
...aľe beton je najľepši... bo keby židom postaveľi ten mur co do ňeho biju z hlavami z betonu (a ňe z cehloch), tha ho ňerozbiju... a jim by to pomohlo, prišľi by do tranzu... splňelo by to učel...
#71782
RE: 71782
Irena (ID: 3746) | 28% Profesionál
Irena | 9.8.2019 20:52
Starí Prešovčania vedia, ktorý most je ktorý aj keď nie som až taká stará ale Prešovčanka a ešči dovetok zástavka Pozemné stavby smer mesto sama jama jak tak mohli osadiť dlažbu nechápem, ja keď robím tortu a je hrboľatá doložim krém a vyrovnám a poto s dačim posypem.
#71783
RE: RE: 71783
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 9.8.2019 22:34
...ci utorim, že to robia darebaci... ja še už nad tym ňezamyšľam... a ani toto nichto nečita, bo ňeni odozva... tam je jeden majstrik co ňedorobel učňovku... a zbytek su cigančiky a borovičkare... ešči ňechavaju po sebe fľašočky, ľabu v roboce... takych zakazok ci nafocim v prešove stovku... co je dobre spravene, to je nemecke - napr. : Soľivaria, i ten kruhačik je dobre zrobeny... neni DOZOR a neni KONTROLA... naj vraca dukaty do mescickej kasy!..
#71784
RE: RE: 71784
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 10.8.2019 09:44
--zástavka Pozemné stavby smer mesto sama jama .. cakam az si tam niekto poriadne "upravi vizaz a "skontroluje"" pevnost kosti, o ktorych doteraz nevedel , ze ich ma
, ved ani tam nie su tabule .ze PRISPOSOBTE RYCHLOST A TECHNIKU CHODZE , STAVU A POVAHE ZASTAVKY, ,, ,, , sak Presov v pohybe, ,, ha ha ha h ha

--tam tiez mal stavebny dozor nejaky websuportovany yebo , a ktovie ci nie aj progresivne LSDovany...

...next.
#71785
RE: RE: RE: 71785
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 10.8.2019 10:53
... ..najskorej to se stalo tak, ze kec se bagrovalo, tha dajaki multikar visol na dlazbu zastavki a kec bager do nho nabagroval, tha se zaborel. Tha uz lem predlazbovac. Tha uz lem najsc dajaku financnu rezervu a majstra, abi se to scihlo do zimi, budu zlamane ruki nohi... ..
#71786
RE: RE: RE: RE: 71786
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 10.8.2019 15:18
...trebalo bulo dac fukac multikarikovi... i bagristovi... zobrac vodičaky a dac zaplacic dlažbu... projektantovi okrucic lanka kolo karku, akože "medajla" ... sebranka... toto co tu še ďeje... ! ďoďo ľem kruci z hlavu i z pipku...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK