Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusná téma:

Mestska policia

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#71865
Mestska policia 71865
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 19.8.2019 15:04
Ak som to spravne pochopil, sucasna mestska policia sa specializuje vyhradne na vyber pokut. Na zvladanie asocialov a pod. zivlov sa udajne vola statna policia.

V sucasnej dobe, ked mesto investuje do viacerych projektov, stupa aj vyznam mestskeho majetku. Mesto by preto malo mat moznost chranit svoj majetok alebo svoje investicie a nespoliehat sa iba na statnu policiu. Presov si presiel vyvojom, vyvojom by mala prejst aj mestska policia, ktora by sa mala zmenit na plnohodnotnu policajnu zlozku, pred ktoru by mali respekt aj rozne asocialne prvky. Ak sa nieco nezmeni, vysledkom bude devastacia mestskych investicii a znizenie snah mesta modernizovat mesto.

V sucasnej dobe nam bez problemov spia asocialne elementy priamo pred eskalatormi v predstanicnom priestore, takisto po eskalatoroch sa hraje ich potomstvo, rozne sa poskodzuje majetok mesta, ktory ma sluzit verejnosti. Mesto nie je schopne urobit poriadok. Dalsim prikladom je park na Clementisovej. Jeden chodnik blokuje coraz castejsie romske etnikokum, vyuziva pritom blizke stromy na odkladanie "svojho majetku". Ak to takto pojde dalej, jedneho dna tam mozno vznikne aj osada. Moja zena sa tadial boji chodit a nie je to len ona.

Mestska policia by sa mala transformovat na plnohodnotnu policajnu zlozku. Mozno by sa mala zlucit s miestnou statnou policiou, ktora by sa vyhradne venovala iba mestu.
#71866
RE: Mestska policia 71866
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 19.8.2019 15:51
...treba robic policajnu zapisnicu, a to je robota... napriklad: -robeľi čurbes pred KINOM, (jake i, meke či tvarde?? I-Y), ...tha napišeme , že robeľi čurbes pri pošce...
#71869
RE: Mestska policia 71869
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 19.8.2019 17:30
Máš 3 prístupy.

1.) Lacnejší. Ako za socializmu ich pozbierať a vyhodiť za mesto. Týmto prístupom z týchto ľudí nič nevykrešeš. Budú sa zakrádať. Jesť a spať musia, tak či tak. V mestách ich bude časom menej, ostanú po lesoch a osadách. Tento problém nebudeš mať na očiach a kým budeš jazdiť autom medzi mestami po diaľnici, zabudneš, že taký problém vôbec na Slovensku existuje. Nazvime ho prístup Orbán.

2.) Drahý. V Škandinávii a v Česku skúšajú dať bezdomovcom bývanie a pracujú s nimi na dennej báze. Normálne pekné nájomné bývanie, ktoré si neskôr platia cez nájom. 95% úspešnosť socializácie. Niektorí sú na ulici kvôli jednej nešťastnej udalosti. Je to drahé a časovo a ľudsky náročné. Je v tom kus humanity a vrátiš ľudí späť do spoločnosti. Toto nazvime prístup kresťanský. Pani Turčanová, to je Vaša parketa. Tu si treba uvedomiť, že toto sa od Vás očakáva, pomáhať ľuďom.

3.) Neriešiť a nechať vyrásť problém do obludných rozmerov

Pre ktoré sa rozhodneš?

Polícia nemá v našom právnom poriadku, čo vyháňať ľudí z verejných priestranstiev, ak nerobia zlobu. Vieš aký bordeľ máme pri ihrisku po bielych deťoch - fľaše od malinoviek, papieriky od keksíkov. Čakajú na upratovaciu čatu, kým to po nich pozbiera. Ako u neprispôsobivých, ako pri smetiakoch.. po tráve rozťahané. Zachvíľu vyrastú a budeme to mať po meste. Verím, že doma si to ich rodičia ustrážia.
#71872
RE: Mestska policia 71872
gerard4 (ID: 64) | 16% Pokročilý
gerard4 | 20.8.2019 07:16
na trojici v parku maju tiez svoj domov... pod dubom maju obyvacku spojenu s kuchynou... pod krakmi maju wc... videl som tam aj "zasach" mestskych.. prisli v gumenych chirurgickych rukaviciach, comu sa ani necudujem a len vyviedli cigana s cucom z parku...
#71875
RE: Mestska policia 71875
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 20.8.2019 08:34
Pistolnici v unjformach MsP maju mizerne pravomoci podla zakonov SR. V globale mozu tak akurat velke HH...
-tu nepomoze ziadna transformacia, ale ak chces len zvysenie pravomoci alebo zrusenie zbytocne platenych pistolnikov.

Monopol na nasilie a vynucovanie poriadku ma len ŠTÁT, t j, štatne ozbrojene a represivne zložky, ale je tu obrovsky problem , ze radovych policajtov sa nikdy nezastane ich nadriadeny, .preto vselijake tupe liberalne hovada medialne lynčuju policajta , ktory dal cez pysk kretenovy...
-- ochrana obyvatelstva policiou je po 30 rokoch po prevrate , v totalnom rozklade
--pamataj ---VZDY A VSADE SA MUSiS SPOLIEHAT LEN A LEN NA SEBA... /vlastna skusenost/
--ten kto dufa, ze v krizovej situacii a v ohrozeni zdravia a zivota seba a svojej rodiny bude cakat na policiu ale na pomoc ""nahodneho okoloiduceho" je naivka a skaredo na to doplati.
-- a cim sa chces branit ?? volanim z mobilu , natacanim grazla ??. . ha ha ha

----next
#71877
RE: RE: Mestska policia 71877
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 20.8.2019 08:41
oprava po "skriatkovi""
--ALEBO na pomoc "nahodneho... ..
#71894
RE: RE: Mestska policia 71894
oki30 (ID: 254) | -4% Praktikant
oki30 | 20.8.2019 20:43
Precitaj si zakon 564/1991 o obecnej policii, aby si vedel, ake pravomoci ma mestska policia. https://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-564
#71898
RE: RE: RE: Mestska policia 71898
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.8.2019 09:20
zakon na papieri a jeho vynucovanie v realite, je vzdialenost milion svetelnych rokov

-niekolko prikladov na pobavenie plebsu: Obecná polícia dbá o ochranu životného prostredia v obci...
--realita: 6 az 10 rocni cigani NONSTOP kazdy den vyberajuci kontajnery a robiaci pritom bordel
-Mestský policajt oznamuje obci porušenie zákazu požitia alkoholických nápojov a iných návykových látok osobou maloletou do 15 rokov alebo mladistvou do 18 rokov.
realita:
--fetaci pohybujuci sa NONSTOP pred autobusovou a zeleznicnou stanicou
--16 rocna ciganka s deckom starym cca 6 mesiacov zobrajuca NONSTOP v CENTRE MESTA .
- obecny policajt dbá o dodržiavanie poriadku, čistoty a hygieny v uliciach, iných verejných priestranstvách a verejne prístupných miestach
--realita: chod na levocsku ulicu na zastavku SAD a MHD za Kauflandom smerom na Poprad, smrad , spina , hnoj , fetaci z isteho etnika to vsetko NONSTOP..

zaver: nikde nevidim surove dodrziavanie zakona a trestanie jeho porusovatelov. pismenka v zakone su llen kecy , kecy , kecy, ,,
-obecní policajti zvysoke seru na zakony a tym padom na nas , ktori zakony dodrziavame..

..next
#71899
RE: RE: RE: Mestska policia 71899
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.8.2019 09:21
zakon na papieri a jeho vynucovanie v realite, tam je vzdialenost milion svetelnych rokov

-niekolko prikladov na pobavenie plebsu: Obecná polícia dbá o ochranu životného prostredia v obci...
--realita: 6 az 10 rocni cigani NONSTOP kazdy den vyberajuci kontajnery a robiaci pritom bordel
-Mestský policajt oznamuje obci porušenie zákazu požitia alkoholických nápojov a iných návykových látok osobou maloletou do 15 rokov alebo mladistvou do 18 rokov.
realita:
--fetaci pohybujuci sa NONSTOP pred autobusovou a zeleznicnou stanicou
--16 rocna ciganka s deckom starym cca 6 mesiacov zobrajuca NONSTOP v CENTRE MESTA .
- obecny policajt dbá o dodržiavanie poriadku, čistoty a hygieny v uliciach, iných verejných priestranstvách a verejne prístupných miestach
--realita: chod na levocsku ulicu na zastavku SAD a MHD za Kauflandom smerom na Poprad, smrad , spina , hnoj , fetaci z isteho etnika to vsetko NONSTOP..

zaver: nikde nevidim surove dodrziavanie zakona a trestanie jeho porusovatelov. pismenka v zakone su llen kecy , kecy , kecy, ,,
-obecní policajti zvysoke seru na zakony a tym padom na nas , ktori zakony dodrziavame..

..next
#71874
jak še znormalizuje politika 71874
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 20.8.2019 08:18
...trebalo bulo ich poodvažac, aľe ňe za mesto... dac jim slobodu... jednosmerny ľistek do voľneho priestoru...
#71878
71878
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 20.8.2019 08:57
Podla mna by sa mala mestska policia uplne zrusit a peniaze ktore mesto na nich dava by sa mali presunut do statnej policie. Mesto by sa malo so statnou policiou dohodnut a vytvorit mestsky policajny utvar, ktory by mal vysetky opravnenia riadneho policajneho zboru. Mne sa zda pridrahe platit uniformovanych udelovacov pokut, take cosi by mohol zvladnut aj uradnik mesta. Ak uz mesto plati nepolicajtov, tak nech plati rovno za skutocnych policajtov. Nie je predsa mozne aby mesto nevedelo priamo ochranit svoj majetok ci investicie.

Xelen, ja tu neriesim socializaciu. Zakony platia pre vsetkych rovnako, nemas co chrapat v predstanicnom priestore. neviem o bielych detoch co pospavaju pred eskalatorom, alebo ktore by zatarasovali chodnik v parku s cucom v ruke. Myslim, ze penazi sa na nich dava dost, ze nie sme ziadne obludy. Nie je to tak, ze sa uplne ignoruje tento problem, ja to viem a ty to vies, tato krajina ma svoje moznosti, nie sme skandinavia. Nemozeme sa sustredit iba na nich, mame aj inych ludi, co potrebuju pomoc.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#71880
RE: 71880
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 20.8.2019 09:26
problem je , ze uradnickovia sediaci na uradoch su pos, ,ti, riesit problemy medzi ludmi , ak to nevedia , nech idu okopavat zeleninu , neovladaju zakony , ktore prinalezia ich funkcii
..riesit akukolvek realnu situaciu z kancelarie od stola je debilovina , ,
-- uradnicek , sup sup do sluzobnej "felicie"preverit a riesit situaciu priamo v realnom case a mieste... .kurwa, to som uz v sfere sci-fi... ha ha

..next
#71882
71882
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 20.8.2019 10:08
Jednoducho mi to pride na hlavu padnute aby policajt volal ineho policajta. Mesto si defacto plati za nepoliciu. Pride mi to ako obrovske mrhanie. Predstavte si, ze ste ucitel, ktory pride davat iba pisomky ziakom a ked treba vyucovat zavola si ineho ucitela. Kocurkovo ...
#71889
RE: su to MANAGERE... 71889
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 20.8.2019 14:54
...ja som mescickeho poľicajta ani v mesce ešči ňevidzel... voni sebe šedze dagdzi na vajičkoch... abo odcahuju motoriky...
#71892
RE: RE: su to MANAGERE... 71892
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.8.2019 16:41
... kec ich chces vidzic zrob sebe ohnik a zacni sebe opekac slaninku a do 10 minut ich uvidzis a takoj budu chcec ecka, ze nesmis palic, ale grilovac hej. Buc maju take dobre cidla na dim, abo ekoestebakoch, co cuckaruju a udavaju. U mne dim jak dim, ale slinki im cecu... ...
#71893
RE: RE: RE: su to MANAGERE... 71893
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 20.8.2019 17:01
...kedz na dvore, tha najľepši mac vekši kozub, akože na grilovaňe a v nim popaľiš orechovo ľisce... a kedz pridu "šmačare" tha jim ukažeš špekačky, že griluješ... nemožu ci dac pokutu... večšinu udava sušed-sušeda...
#71895
71895
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.8.2019 07:29
Bolo by vhodne zvysit zaujem mestskej policie o odstranovanie povalacov z miest, kde nemaju co robit a kde prekazaju okoloiducim.

Mesto by malo vypracovat nove nariadenia, ktore by dali policii volnejsie ruky voci tymto ludom. Malo by ist predovsetkym o zakaz pospavania, lezania ci uzivania alkoholickych napojov vo vybranych zonach. Narusitelia by mali byt okamzite potrestany odobratim a likvidaciou predmetov, ktore si cenia (flase s alkoholom a pod.). Policia by mala byt opravnena odobrat takejto osobe polovicu financnych prostriedkov, ktore u dotycneho najde pri obhliadke a to do maximalnej vysky 50 eur. V pripade, ze takato osoba nebude znova pristihnuta pri rovnakej protipravnej cinnosti, mu moze policia tieto peniaze vratit, ak ale znova zopakuje priestupok v stanovenej lehote, jeho peniaze prepadnu mestu. Okrem toho je policia opravenena polovicu z tejto polovice vyhradit ako odmenu pre toho policajta, ktory musel vykonat obhliadku takejto osoby a pri ktorej mohol v konecnom dosledku utrpiet policajt zdravotnu ujmu.

Nezamienajme si chudakov s vytrznikmi ako to mnohi radi robia. S vytrznikom treba zatocit.
#71902
RE: 71902
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 21.8.2019 14:21
... stači dac jednemu z nich do ruky peľendrek (a odznak)... a voni še vytrepu, medzi sebu... a honorar budze čučo... a poodvažac... AľE DZE??? ... dakedy buľi zachytky... a tam mu ešči priložeľi... co bulo dobre, tha DEMOKRACIA doy&bala... chto na nich vyrobi??? ... a CO DĚTI?? MAJI si KDE HRÁT??. ..
#71905
Žeľene i modre 71905
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 21.8.2019 19:11
Dakedi vidzim na Kupeľnej uľici, kec ma isc vlak, tha pridu žeľene abo modre a skriju še a kukaju, kto prejdze popod spušťene rampi. Isce nema še, aľe je tu jedna zaujimavosc je, že kec prejdze takto zos menšini ňereaguju na to, aľe kec prejdze vekšina tha reaguju, bo chcu dbac na jeho bezpečnosc, ... a inkasuju. Mňe zaraža, že ňechcu dbac o bezpečnosc menšini.
#71908
RE: Žeľene i modre 71908
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.8.2019 07:39
...voňi še boja, že od nich chyca dajaky prasači mor (mesco pokuty)... aľe zisceňe je to zaujimave...
#71910
Hej, robime srandu 71910
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 22.8.2019 08:01
aľe to ňe sranda. Treba sebe uvedomic, že kec začňe bľinkac i brinkac, že asi za 20 sekundi vlak pridze a zatľik ňikto ňevihral, kec prežije, je doživotna kaľika. Šak každi tydzeň, dakeho zraži, skoči, vľecin motor. A tote co ich zbiraju muša mac silni žaludek, i ja vidzel jak vipatra toten. Šak vidzime na Pavlovičaku tri križiki.
Druha vec je, že tam čekace, brinka, trubi a vlaka nikdzi, porucha, aľe tota ľepša porucha. Aľe mam vlastnu skušenosc, že začalo brinkac, trubic a potom prestaňe a pritim vidziš, že vlak idze a preľeci popri tebe. Aľe to už možno i 40 roki. Nahlašel som OZD poruchu a hvareľi, že to ňemože bic tak. No tha price kuknuc a uvidzice a chlopi tam ridzeň maturovaľi. Treba kukac, hoc aj bľika na bilo, bo ... ..
#74219
74219
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 14.8.2020 21:52
inak ste si vsimli ze vo velkom sa tu cigani rozmnozili po celom useku na S3 od kauflandu az na konicec sidliska ? vsade sedia fetuju smrdia otravuju spia po lavickach trave robia neporiadok zobru a vecer kricia chodia po kontajneroch pustaju nahlas hudbu fetuju nadavaju a to nikto neriesi toto ? to je kazdemu u prdele ? hlavne polisom ci meskym ci statnym ? po 22 robia rozbroje po celej cyklistickej, vsade seru stia odpadky nie do kosa ale do travy... a to sledujem uz take 3 mesiace a nikto s tym nic nerobi. ved tu nebolo po tych ciganoch ani paru niekedy a teraz ich je tu jak nasrato na S3. sledujem z balkona ten cigansky basavel v noci a cez den... to kde sme to okdedy maju taky raj tu na na nasom S3 ? to nikomu nevadi toto to len ja musim kricat z balkona ze dostane na pcu ked nebude ticho a nezmizne ?! verejen ti tu fetuje na parkovisku vo velkom nadava... atd. a NIC NIKTO NIC ?! halo zobudi sa uz niekto z kompetentnych konecne ci zase to zoberu do ruk ubyvatelia S3 a daju im to vyzrat rucne strucne ?!
#74220
RE: 74220
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 15.8.2020 06:44
... .. skus toto co si popisal robic Ti, zorganizuj dajaku partiu a rob toto iste + zacni sipac smece zos oblaku a mislim, ze pridu bars skoro, mozno i na ruskich Kindzaloch.
Aze nezasahnu? Dik rasizmuz.
#74221
RE: RE: 74221
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 15.8.2020 11:36
ved presne toto akonahle zacnes ty, tak mas smolu ale ciganiska smradlave zdegenerovane mozu vsetko. na nich niet paky. ja mam nachystany teleskop aj kaser takze s tym nemam najmensi problem. mne po hlave skakat nebudu. doraz zacnu stavat kuce okolo kaufalndu a torysy, lebo vsetko to maju odlozene v tych vrbach kolo torysy aj tam byvakuju v noci, to som si rano a vecer odsledoval. a to oni kazdym tyzdnom, je ich viac a viac. zacalo v jari tak po skupinkach 3 a tak zisili ze sa nic nedeje a teraz ich je tak po 8 10 v priemere.
#74222
RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74222
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 15.8.2020 14:44
...aľe dajaku fizolu možeš "usypac" zos balkona... https://www.youtube.com/watch?v=AsXnPTygiKY
#74223
RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74223
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 15.8.2020 18:23
... . stači zakričic do amplijona: Firma hľeda pracovne sili... . a rucic paru lopati a krampace a mišľim bi bulo šicko tak jak ma bic. Poradek a cicho.
#74224
RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74224
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 16.8.2020 13:29
...ja podctivy gadžo to už robim tak : ... mesco bandurečkoch sadzim vajička zos poistku... a o totu poistku priviažem šnurečku ku bandurkovej naciňe... no a kedz pridu tote "RIŇOŠE" po bandurečky a budu cahac za nacinu... tha sebe i zaľitaju... no a kedz uvidzice v noci ohňostroj , tha še obracim na druhy bok... a znam, že je šicko vof poriadku...
#74225
RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74225
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 16.8.2020 20:41
...uz som sa s tymi ciganmi dostal do konfliktu, takze tak. nedajte sa, vyhrazali sa mi, nadavali atd. typicke ich sracky ked su viaceri ale ked je sam tak je posraty. ja som bol sam na 3 ak by niekto chcel mudrovat.
Vam tu hovorim teraz, bude to horsie a zamoria cele S3 ak ich tu nezacnu buzerovat a davat do laty, hliadky policie statnej a mestskej lebo si zacinaju robit co chcu, na nich pekne slovo neplati aby bolo jasne ! ste mali vidiet podvecer jaky basavel tu je s tou ich muzikou ciganskou co nahlas reve na celu cast na plne repraky a nikto na to nieje zvedavy, kto ma za povinnost pocuvat ich ciganske sracky a po dalsie nevychovane zasrane ciganiska !
#74226
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74226
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 16.8.2020 21:49
...by som ci odpisal... AĽE, kukam večar tv- SPEKTRUM...
#74227
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74227
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 17.8.2020 12:23
...mazureka odsudzeľi a to ľem chodzel kolo horucej kaši... ňič rasisticke ňepovedzel... tha že važ slova... judaše ňešpia... to voňi burcuju buzikoch a degešoch... šmeciska pri toryše su povoľene... na menšu kopku treba usypac vekšu kopku... burka splachňe do mora...
#74228
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74228
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 17.8.2020 16:49
mesto sa stalo ciganskym mestom aj so sidliskami. ides po hlavnej sedia cigani von na pive, ides ku zastavke na hlavnej cigani, ides kolo parku, cigani, ides hore ku trojici cigani, ides kolo sochy trojice cigani, ides ku zastavke na trojici cigani, ides na dkroh cigani, ides ku spievajucej fontane cigani, idem konecne domov peso ako vzdy z prace kolo torysy kaufu cigani, ides po cyklisticej cigani, fetky socky, alkoholici, smradlave nevychovane cigani, ides kolo kostola NKP cigani zobrajuci smradlavy loove, ides dalej cigani hulakaju, ... . no ciganske mesto = Presov.
#74230
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74230
grogi (ID: 134) | 5% Pokročilý
grogi | 20.8.2020 08:34
Včera som to počul. Bol som sa prejsť kolo Torysy :-(
#74231
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74231
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 20.8.2020 18:49
ja uz som dumal ze zacnem robit casozber vzdy ked pojdem okolo tak budem cvakat s mobilom a potom sem dam presne cas den a co robia. ved oni sa tu rozmnozili ako potkany.
#74233
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:...terazki mame duhove zakony... 74233
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.8.2020 13:31
...putin by naordinoval gumove projektily... a tote ľeňive judaše vyplačkuju, bo "tanky prišľi"...
#74229
...okupacia... 74229
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 17.8.2020 22:43
...okupanti sebe podmaňeľi gadžoch... a ten gadžo ňesciha sadzic bandurky...
#74234
SBS cigáni 74234
zdenka (ID: 990) | 6% Pokročilý
zdenka | 22.8.2020 13:31
Problém s cigánmi pri nákupných centrách je tam, kde sú esbeeskári cigáni! To je Kaufland na sídlisku 3, Lidl na Sekčove a sídlisku 3 a Tesco pri stanici. Všade tam sú SBS cigáni!
#74235
RE: SBS cigáni 74235
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.8.2020 13:42
...sebe zrobeľi svoju "zaudzenu mafiu"...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK