Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusia k článku:

Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkoch

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#72027
Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkoch 72027
rodakzpo (ID: 5124) | 7% Začiatočník
rodakzpo | 7.9.2019 07:25
Perfektne načasované, cyklistická sezóna končí, tak sa ide obnovovať značenie, aby sa cez zimu zničilo. V našom meste sa nerobí nič poriadne a ak aj niečo tak úplne zle a bez rozumu. Ak je hlúpa hlava, tak trpí celé telo a v tomto prípade celé mesto.
#72031
RE: Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkoch 72031
donbrasco1 (ID: 5519) | 0% Začiatočník
donbrasco1 | 7.9.2019 12:04
Faktura nepozna leto ani zimu. Tote zatemnene mozgy vcera krize cahali mesto teho ze by rozmyslali ako toto mesto pozdvihnut zo sraciek.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#72033
RE: RE: Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkoch 72033
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 7.9.2019 12:20
No ono kec tak kukame na tote zimi, tha bars ani nit. Ja na bajku cali rok. Odstavku mam lem kec napadnu kalamitki. A v zime se skoro scmiva, tha dobre, ciklolinki nacahane. Mozno aj to budze, na viberovkoch buli odvolavacki, com ten a ne toten. Bo toto je galiba.
#72035
72035
mspo (ID: 929) | 3% Začiatočník
mspo | 7.9.2019 13:21
4.7.2019 na prijímacom dni poslancov mi bolo povedané, že "pred dvomi dňami som dal príkaz na obnovenie čiar na cyklochodníku, lebo už bolo viac sťažností na to..." Takže to ani tak veľmi dlho netrvalo, lebo prvá čiara je už natiahnutá od 5.9...he he he... ďalšie možno pribudnú v decembri ... Ale povedali aj to, že mestské časti na tento rok nedostali žiadne peniaze na údržbu a opravy, takže je celkom možné, že zostávajúce čiary si cyklisti namaľujú sami - zos pincľikami :-) ...
#72040
RE: 72040
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 7.9.2019 22:12
...uvadzi pincľik za bicigeľ a budze pedaľovac... abo ešče ľepši, budze cahac psa a psovi namoči chvost do bilej farby...
#72042
Ja mišľim, že asik toto 72042
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 8.9.2019 18:23
je dovod na maľovaňe bajkovich linkoch. Asi o dva tiždňe je tidzeň mobiliti a do roboti budu na bajkoch chodzic i papalaše, samozrejme za podpori medioch. No a jak bi to bulo, kebi ich kamerovali a čari bi ňebulo vidno. No a maľovac na jar, tha terazki bi ich ňebulo vidno. Tha asi tak sebe to mišľim, že tak še da ušporovac.
#72070
72070
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 11.9.2019 17:12
Mám pocit, že najnovšie cyklistické trasy sa po meste plánujú narýchlo. Asi sa chce ušetriť, ale nevyzerá to dobre na oko. Veľmi chaotické a križuje sa to vo veľkom s chodníkmi, s ľuďmi, s cestami. Skutoční cyklisti dajú prednosť rýchlejšej jazde po ceste a my ostatní si budem obíjať zadky o obrubníky, močiť sa v stojatej vode po daždi, čakať na dôchodok na milióntom-piatom semafore a báť sa o život na semaforoch, ktoré púšťajú cyklistov aj rozbehnuté SUV naraz (koľko krát ešte uvidím ten šokovaný výraz vodiča mimo PO, keď si vkročím hoc aj pešky na prechod).

Cyklistický chodník do Veľkého Šariša, okolo Torysy, na Sigord = perfektné. Ostatné sú o neustálom prerušovaní a nebezpečí, nedoladené, frustrujúce. Mohlo by to ísť ľahšie. Treba hipstera na radnicu, čo si ich odbicykľuje na vlastnom zadku.

A čo také nadchody namiesto milón-šiesteho semafóru. Hlavne, že máme stavebniny na sídlisku, nech to pekne rozbehne rannú špičku na Rusínskej.
#72072
RE: 72072
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.9.2019 18:52
Hej je to kus pricahnute, aľe robic tam dze ňit pľacu, tha češko, bo raz tu, raz tam, tu zatačka, tu schujdzik, tu križovatka. Aľe kec še otvoril novi chodnik na hlavnej, tha pri banke som sebe to šibnul, viskušam, mišľim tha kus uzki, jak še vikružujem. A ono na červenim chodniku šipka a ja v procismere. No prejdzi na druhu strana a potim zaš nazad, no kebi aspoň tam daľiznačku, že jednosmerka, tha radši idzem po cesce, bo skorej, a na totim novim dajakaška rajbačka bo treše na
ňim.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK