Utorok, 25. február 2020
Meniny má Frederik, Frederika | zajtra Viktor

Diskusia k článku: Vyjadrenie SPRAVBYTKOMFORT a.s. ku súčasnej situácii s teplou vodou

* registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

#72084
Vyjadrenie SPRAVBYTKOMFORT a.s. ku súčasnej situácii s teplou vodou 72084
mspo (ID: 929) | 3% Začiatočník
mspo | 12.9.2019 19:54
Už vyše dva mesiace je rozkopané parkovisko na našej ulici, tretina je blokovaná výkopom, zábranami a "zabudnutým" potrubím. Čistý čas prác na tomto úseku sú dva, maximálne tri týždne, ostatný čas sa tam nič nedeje, nevidno tam za celý deň ani človeka. V poslednom týždni tam vysypali asi jedno auto štrku do jamy na potrubie a viac nič. Pracovná morálka ako v Bangladéši, banda lenivcov si tam robí tak, ako sa im chce, vlastne nechce... Keby som ja tak "makal " v robote u súkromníka, tak ma už dávno nakope do rici... Ale toto platí únia, tak sa môžu flákať až do Vianoc a nikto im nič nepovie. To, že sú ľudia nasratí, polovica sídliska rozkopaná, to nikoho z nich nezaujíma... A to pri zameriavaní potrubí pred rozkopávkou nejakou firmou z Piešťan bolo sľúbené, že to urobia v čo najkratšom čase. Len nepovedali, že najkratší čas bude najskôr na Vianoce a ktovie, či v tomto roku... Takže Spravbytkomfort, ďakujeme za takýto komfort a smelo do ďalších a ešte väčších rozkopávok v blízkej budúcnosti...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.