Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Diskusná téma: Oblepené MHDčky

* registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

#72524
Oblepené MHDčky 72524
Gesky (ID: 5273) | -86% Začiatočník
Gesky | 15.11.2019 22:18
Neznam, jak Vás, ale mne idze ráno porazič, keď idzem do roboty a vidzím, jak še na zastávku dokuľa s reklamu oblepený trolejbus. Ja chápem, že calé mesto je obsrate s reklamu, ta treba obsrac aj oblaky na trolejoch, ale čemu nechápem je to, čomu to k**va nemá oblepené aj šofér v predu na oblaku??? Kedz vonkaj padá ta sebe zastavky možece tak akurát tipovac, abo počítac, bo cez oblaky nevidno absolutne nič. A kedz nepadá ta mam pocit ze mi skare oči jak dookola preostrujem z totej folii na obraz za sklom. Na Sekčove vystupim, hlavu mám jak bambus, boli me ešči daľšu hodzinu potim. Ci pana, zobral by som lopatu a temu co to vymyšlel by som taku jednu, fúúú. Bože moj to jaké tupela, to dze až muší tota spoločnosc klesnúc, dze je dno?
#72533
RE: Oblepené MHDčky 72533
vlkodlak (ID: 5348) | -1% Profesionál
vlkodlak | 17.11.2019 13:31
...terazki Pepeľiny , myšľim na TEÁTRI, povedzel jak še mame dobre a že sebe to ňevažime... myšľim , že autobusy by maľi služic ovčanom a ňe labužňikom (oľigarchom)... . a šofer ňema poľepeno, bo vun to ľepi... .. a labužňici mu za to placa z totych dukatoch, co my narucame do avtomatu... . taky je kolobeh ľiberalnej-demokracie... ... ..

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.