Sobota, 04. apríl 2020
Meniny má Izidor | zajtra Miroslava

Diskusná téma: parkovisko V.CLEMENTISA-MATICE SL.

* registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

#72546
parkovisko V.CLEMENTISA-MATICE SL. 72546
vlkodlak (ID: 5348) | -0% Majster
vlkodlak | 28.11.2019 23:09
... ...posranci, to vam ňeňi haňba??? ... ... že tam mace 30cm jamy (do hľibky)??? ... . tam strach zaparkovac... .. to vam ešči ňichto ňezapľul do ksichtu??? ??? ??? ?.. ... ... aľe ďiskoteky pri kosceľe... .. to jest dobra RYŽA... . ňemčure pred 100-rokami asfaltovaľi calu europu... .. a vy ňeznace jamy zaplatac... ... na svojim dvore!!! !.. ... . ľiberalne-krescaňi... ... . zmutovane... ... zdegenerovane... ... . zakoreňene... ..
#72547
RE: parkovisko V.CLEMENTISA-MATICE SL. 72547
Hangari (ID: 287) | 17% Idol
Hangari | 29.11.2019 07:16
... . eu vihlasela stav klimatickej nudze. A zname, pri tavenu smoli vznika nadmerne az salene mnozstvo uhlika, tha zato su dziri. Treba se vracic ku starim dobrim zulovim_andezitovim kockom, a vitrimu bezpocet rokoch. A uhlik budze produkovac, lem pracovnik co budze kockovac, kec se naji fizoli, ale aj totu casom eu zakaze. Moja babka hutorela, ze kazda fizola ma 9 perdki.
#72548
RE: parkovisko V.CLEMENTISA-MATICE SL. 72548
T-rex (ID: 5569) | 10% Začiatočník
T-rex | 29.11.2019 09:25
stači si pozriet zapisnice z vyborov mestskych časti , ako pos/r/anci riešia podnety od ofčanov Eperiessa-zvysoka na nich seeerrhmm..
Mesto ako celok pod vedenim talibancov sa dostalo do stavu ako v stredoveku, vyrabovana mestska pokladnica, rozdrbane cesty a chodniky , sfetovana luza obtazujuca ludi na sidliskach , morgosi vyberajuci kontajnery, ,
-- ale najsamlepsia primatorka sediaca na dvoch stolickach nehanebne kandiduje do paralmentu , navyse chce nehanebne zvysit poplatky za odpad a dan z nehnutelnosti , chce sprivatizovat verejne priestranstva na sidliskach a chce vypalne za parkovanie na sidliskach... ..kurwa

..next

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.