Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Diskusná téma: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela.

* registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73043
Luterán (ID: 5524) | -12% Praktikant
Luterán | 11.1.2020 15:54
Žiadam týmto mne neznámu osobu, ktorá dnes scudzila mnou vytvorené slovné dielo na tejto webstránke o jeho prinavrátenie.

Uvedené dielo som si neuložil v domnení, že táto stránka striktne dodržiava kódex diskutujúcich.

V snahe predísť trestnému oznámeniu vzhľadom na to, že dielo svojim obsahom neporušilo kódex, žiadam prevádzkovateľa o prinavrátenie diela a verejné ospravedlnenie za poškodenie môjho dobrého mena medzi občanmi mesta Prešov.
RE: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73044
vlkodlak (ID: 5348) | -1% Profesionál
vlkodlak | 11.1.2020 16:09
...podaj sebe pisomnu žiadosc... na podateľňi... v dvoch kopioch...
RE: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73047
Luterán | 11.1.2020 17:04
Tak teraz si musím sypať popol na hlavu, alebo niekto vyvinul vrátenia snahu... ?!

Ak téma bola zmazaná a prinavrátená, ďakujem neznámej osobe, ospravedlňovať sa nemusí.

Ak téma zmazaná nebola a pochybil som ja, ospravedlňujem sa neznámej osobe .
RE: RE: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73058
vlkodlak (ID: 5348) | -1% Profesionál
vlkodlak | 11.1.2020 20:13
... ňedavaj sebe 10 gr. bileho, ... . , aľe ľem 5 gr. bileho... jak tvojo kamaraci... co ši zňima vof intimňim vzťahu... potom robice ORGIE... a brusel sebe žiada profesionalov:- kufrik- hodzinky - kondomy - kalkulačku - žuvačku...
RE: RE: RE: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73060
T-rex (ID: 5569) | 10% Začiatočník
T-rex | 11.1.2020 20:27
--ako by povedal klasik... Ty , kokso , jemu uz ale poriadne yebe ... . alebo"" bad trip"" ako z učebnice. toči s v bludnom kruhu, kde je len mafia mafia mafia mafia...

LSD je kurwa droga , Janco ma namiesto mozgu v hlave len sračky

..next
RE: RE: RE: RE: Žiadosť o prinavrátenie dnes uverejneného a následne scudzeného slovného diela. 73063
Luterán | 12.1.2020 07:47
Občania Prešova, Slováci, takto presne fungujú štátnej mafie MafiSlovenska otroci.

Ak nepríjemnú pravdu napíšete, všetko možné i nemožné urobia, ako anonymní trollovia.

A pritom úrovňou technicky tento portál diskusiu má, ako za Františka Jožka cisára...

Ak sa prihlásite, dlhšiu reakciu napíšete, bežná vec je, že systém príspevok "vymaže"...

A jedinci ako Trex kdesi v útrobách štátnej mafie schovaní, zneužívaní, nemajú hanby !

Tak ako Trex a ďalší anonymní Prešova jedinci, štát z pozadia ovládajú zločinecké skupinky.

Verím, že sa mi podarí dostať občiansku diskusiu na portál mesta Prešova oficiálny.

Tu vec je jasná, majiteľ porušuje zákon, nechráni občanov práva, štátnej mafii pomáha...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.