Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

Cestovné v MHD

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#73170
Cestovné v MHD 73170
ROKI (ID: 3500) | 59% Začiatočník
ROKI | 20.1.2020 10:09
Po zvýšení poplatkov za vývoz odpadkov, zvýšení dane za nehnuteľnosti i nové poplatky za parkovanie, mesto chystá pre obyvateľov Prešova darček č.4. a to zvýšenie cestovného v MHD. Čo bude ďalšie ? Máme toho dosť a ďakujeme odídite !!!
#73173
RE: Cestovné v MHD 73173
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.1.2020 13:14
... ..za 5. budze, zakaz grilovana vof varosu, bo velka uhlikova stopa. Za 6. zas se odlozi GO Jarkovej bo ... ..medzvec, ... .a jak bi povedzel klasik: Fsetko!
#73174
RE: Cestovné v MHD 73174
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.1.2020 13:14
... ..za 5. budze, zakaz grilovana vof varosu, bo velka uhlikova stopa. Za 6. zas se odlozi GO Jarkovej bo ... ..medzvec, ... .a jak bi povedzel klasik: Fsetko!
#73175
RE: RE: Cestovné v MHD 73175
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 20.1.2020 15:30
... ňeznam, či som dobre čul, abo še mi to ľem šňivalo v noci... vlada idze dac 7.000.000 mil. eur na muzeum ANDYHO WARHOLA... ňemožem to rozdychac!!! !!! ... .to mi pripomina jakeby išla mamička ČENKOVA kupic lačnym 5 dzecom coška pod zub... a vona by kupela za posledne peňeži obraz (monu lizu) na scenu... kuščik som od temy...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#73176
RE: RE: RE: Cestovné v MHD 73176
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.1.2020 16:07
... dobre ši čul, i prečital. Tha šak, to taka klasika. To radši staru buďu zvalic a novu postavic a ešči usporuju. O buraňe še postaraju našo medzilaborecke spoluobčaňe, kec im povedza, že s toteho matroša možu sebe vilki postavic. Ňetrebalo bi placic za odvoz. Toto šicko mi pripomina toten bratislavski špitaľ co ho idu zburac, peňeži pošľi a zburano ľem to co Peli tam machroval na traktoriku... ..inakši ňič. Aľe zaš sme mimo. DK napr. žadne poplatki ňezvišuje, bo hľedaju svojo rezervi, daľej vof Teplicoch, dze bul Kubetra primošom, tha šmece zadarmo a hopodaria s prebitkom, Karvina tiž šmece zadarmo... ..aľe kus sme odbočeľi. Možeme zaš mi povedzic, že nova metla dobre mece, a še čuduju, že mapki še furikuju prazdňe, šicke chodza na motoroch, všadzi šicko naciskano... . Greta to ňepochvaľi... ..
#73180
RE: RE: RE: RE: Cestovné v MHD 73180
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 20.1.2020 21:50
...bratislavsky špitaľ je ŽEĽEZOBETON-(ňemecky patent)... na tym sebe vylamu zuby... aľe... to tak: to o tym rozhodľi ODBORŇICI... - tiš dajaky basňik, abo spisovateľ... kedz še basňici (ňedajbože) dostaňu ku moci... tha astalavista seňor... možno, keby ho podminovaľi... aľe davac dakemu rozumi... už me to ňebavi... šicku muňiciu rozpredaľi islamistom...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK