Pondelok, 18. január 2021
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário
Diskusná téma:

Skúsenosti so zmenou dodávateľa – slovakia energy

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
Skúsenosti so zmenou dodávateľa – slovakia energy 74522
Mikot (ID: 5553) | 25% Začiatočník
Mikot | 30.12.2020 18:04
Dobrý deň, potreboval by som radu ohľadne zmeny, chcel by som zariadiť odbery od Slovakia Energy, ale nie som si úplne istý, čo a ako... Tak budem rád, za všetky rady... .
slovakia energy 74565
Ondo (ID: 5502) | 0% Začiatočník
Ondo | 7.1.2021 18:59
Za mňa dodávateľ ako každý iný, ich ceny sú ako u čoho a vždycky ide o to, koľko spotrebuješ... Ale inak všetko som s nimi riešil vždy v pohode.
Slovakia Energy- Skúsenosti 74570
Vapuva (ID: 4959) | 0% Začiatočník
Vapuva | 14.1.2021 17:56
Toto je môj 4 dodávateľ, prenajímam byt, takže na ceny energií hodne kukám a pre mňa je slovakia ideálna, pretože si všetko skontrolujem cez web. Cena je ako kedy, niekedy je to lepšie. Inak sa drží tak na strede.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.