Utorok, 18. máj 2021
Meniny má Viola | zajtra Gertrúda
Diskusná téma:

Domov dochodcov skusenosti

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
Dalsi dokaz o neochote ministerstva a inych organov 74854
RE: RE: RE: RE: Domov dochodcov skusenosti 74826
Niki (ID: 5629) | 0% Začiatočník
Niki | 14.3.2021 13:11 | reakcia na: goldfish (14.3.2021 12:09)
Ako prvé som sa sťažovala riaditelke. Dočkala som sa akurát slovného útoku. Preto sme požiadali o presun.. čo v dobe covidu vobec nebolo možné. Slovný útok obsahoval repertoár aj o tom, že si máme rodiča odpratať do iného domova, či vieme kolko je s ním práce...ved šiel do domova..nie do hotela pre seniorov! Táto pani riaditelka je známa svojim neadekvátnym správaním. No a čo sa týka recenzií, odkedy o tom rozprávam otvorene, nepočula som žiadnu pozitívnu.
RE: RE: Domov dochodcov skusenosti 74823
Niki | 14.3.2021 10:59 | reakcia na: goldfish (13.3.2021 13:42)
Nádej je menšie zariadenie. Je to presne o ludoch a o vedení.vy dávate blízkeho v presvedčení, že ide k profesionálom...a naozaj to nie je malá položka, ktorú platíte. No bohužial nie všetci sa môžeme o ťažko chorého doma posatarať. Preto aj tá naivná dôvera...
RE: RE: RE: Domov dochodcov skusenosti 74822
Niki | 14.3.2021 10:56 | reakcia na: mam dosť (13.3.2021 16:05)
Podával (a) si niekedy trestné? hm. Kto vlastní tv? sťažnosti na všetky možné inštitúcie...a nič.názor lekára, internistu? no viete, viem o čom hovoríte, sám som tam mal mamku...ale chodil som jej dávať piť..ved chodievajte...ano? ako? ak je corona? čiže všetci všetko vedia, ale všetci sú bezmocní.
RE: RE: RE: Domov dochodcov skusenosti 74821
Niki | 14.3.2021 10:53 | reakcia na: goldfish (13.3.2021 13:58)
To som si bohužial myslela aj ja. Ale už je to nezvratné. Cemjata je už úplne inde ako kedysi. Celý tím je teraz ľudský, prívetivý, snaživý. Aj ked fin.podmienky nemajú lepšie ako inde. Je to o ludoch a o tom, kto za nimi stojí. No bohužiaľ celá politika okolo DSS a ZSS je o našom štáte. Ochrana práv ZTP, ani komisárka nemajú akože kompetencie. Min.soc vecí a rodiny sa z toho tiež vyzúva...preto táto téma. Môžeme si pomocť iba sami a šíriť informácie. Pretože k sa človek ocitne v závažnej situácii, potrebuje veci riešiť rýchlo...a potom zistí, aká je choroba a staroba hrôzostrašná.
RE: RE: Domov dochodcov skusenosti 74819
mam dosť (ID: 2697) | 11% Pokročilý
mam dosť | 13.3.2021 16:05 | reakcia na: Niki (13.3.2021 08:41)
Pokial chces tymto ludom nejako pomoct a vies o nejakych veciach, podaj trestne oznamenie a napis do TV aby urobili reportaz. Pokial chces ostat v utajeni, skus aspon tu TV a mozno sa nieco pohne.
RE: Domov dochodcov skusenosti 74816
Niki | 13.3.2021 08:41 | reakcia na: Niki (1.2.2021 12:31)
Aby tema nezapadla. Ak sa stazujete na postupy a starostlivost, ziadna instutucia napomocna nie je. Je to vsetko s tichym suhlasom statu... . Jedine kam vas vsetci odporucia, je urad pre dohlad nad zdrav.starostlivostou..kto sa tam uz obratil, vie ako to konci. A kecy o namatkovych kontrolach, ostavaju prazdne.
Domov dochodcov skusenosti 74654
Niki | 1.2.2021 12:31
Bacha na nich, ako chodia recenzie, ziskali skor status -Beznadej. Pozrite si umrnost vo vyrocnych spravach. Rok 2014 z 50 klientov zomrelo 22 atd atd, dalsie roky. https://www.registeruz.sk/cruz-public/domain/ac...
a zoberte vazne aj tieto recenzie- https://www.azet.sk/firma/407244/nadej-n-o-presov/
Osobne skusenosti, ak ste vo vaznejsom stave, najprv vas naladuju psych.liekmi, aby ste spali..stratite akekolvek schopnosti sebaobsluhy , budete uz iba ako rastlinka, ktora ani nedostane napit. Dehydratacia, zhorsovanie stavu... Pri staznosti dostanete este krik. Ani pri najvacsej nudzi tam nedajte cloveka.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.