Utorok, 16. apríl 2024
Meniny má Dana, Danica | zajtra Rudolf
Diskusná téma:

Zákaz odbočenia vľavo z Tkáčskej ulice na Baštovú

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#74762
Zákaz odbočenia vľavo z Tkáčskej ulice na Baštovú 74762
SasaXG (ID: 58) | 13% Začiatočník
SasaXG | 4.3.2021 10:33
Neviem koľkým z vás unikla zmena organizácie dopravy - Baštová ulica je jednosmerka od Trojice až po Tesco teda Novum. Po desiatkach rokov je tak nemožné odbočiť z Tkáčskej ulice vľavo na Baštovú ulicu poza Trattoriu. Ak chcete ísť na parkovisko oproti Trattorii, musíte na Baštovú ulicu odbočiť už pri Kepase a prejsť celú ulicu poza bývalú hadzanársku halu až k parkovisku pri Trattorii.
Podľa mňa by si zmena organizácie dopravy (po 50-tich rokoch) zaslúžila JEDNOZNAČNE výrazné upozornenie pre vodičov. Na Tkáčskej ulici umiestniť značku zákaz odbočenia vľavo (B27b) na výstražnú tabuľu a na vjazde na Baštovú ulicu pri Trattorii umiestniť výstražnú tabuľu (Z10).
No a samozrejme za farmárskou predajňou parkuje auto mestskej polície, ktorá vás na zmenu organizácie dopravy rada upozorní. Bohužiaľ je táto služba za poplatok. Najmä teraz, keď zúri COVID a nie je dôvod ísť autom do centra túto zmenu mnoho ľudí vôbec nezaregistrovalo a poučenie stojí groš. Túto informačnú služby pre nás mesto zabezpečilo ale požiadať o umiestnenie dopravných značiek na výstražné tabule už by bolo asi priveľa. Alebo zbytočné, lebo každý groš do mestskej kasy je dobrý?
#74763
RE: Zákaz odbočenia vľavo z Tkáčskej ulice na Baštovú 74763
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 4.3.2021 12:10
Sak chlapcom esci nedoslo a calemu mescickemu pujdu, ze kto se im zbirana viplatu. Misla ze duch svati. Zvolili sce slobodne.
#74764
RE: Zákaz odbočenia vľavo z Tkáčskej ulice na Baštovú 74764
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 4.3.2021 15:41
...toto še mi tiš ňepači... , že čihaju za stromom, jak hyjeny na korisť...
ziscel som, že tutak je jedno, čija vlada budze - či krescanska, abo židovska, abo Lgbti... , ... . zmena budze, jak nastupi REŽIM... kedz idzeš na ryby a nastaviš sieť, tha tota ryba tam skoči, ňema inakšu možnosc... aľe rybar dakedy zrobi :"chyť a pusť"... aľe tote hoveda : chyť -zaplac pokutu a pusť... značky samozrejme poprekrucaju schvalňe, žeby bul efekt... ubľižic je ľehke... AĽE - degešiky maju jednu zajimavu pripovidku (vinčovačku) : "žeby ce rakovina ulapela i calu tvoju rodzinu"... zato by sebe maľi mescicke kovboje uvedomic svoje počinaňe a tek isto aj ich zamestnavateľ (zname o kym je reč)... tu je hyjenizmus v praxi na pulne obratky - jak še hutori... aľe do koscela chodzime - šak zme krescaňi...
#74766
Priznajme sebe 74766
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 5.3.2021 09:02
mi domace, že po varošu chodzime, kerujeme po pameci. Ta to tak isto s totim odboceňom. Ňekukame. Aľe cudzinci, šak i mi kec sme dakdzi indzi tha kukame, davame pozur, abi sme ňebuľi calkom na šmich. GPS to tiž ukaže kadzico. To zos švagrom sme išli do BA, a mu hvarim znaš dze to je? Tha samozrejme, mam GPS, no ukazala a mi vpaľeli do jednosmerki. A hvarim tha co? Zahrešel a takoj povedzel definiciu GPS: Gdze v p...i som.
Aľe kec sme pri značkoch, tha super označeňe je vof Solivarii, kec idzece v zadu dze še viklada. Daj prednosc je za rohom, vidzice ju das meter pred križovatku, kec znace že tam je. Inakši aňi dudu. Tha tak sebe mi tutak žijeme.
#74770
RE: Priznajme sebe 74770
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 6.3.2021 06:11
...vof navigačke sebe možeš zmeňic hlas, či chceš sluchac mužsky hlas, abo žensky... najľepši je hlas mladej pipky... určiťe je to ľepše jak kedz ci gibicuje švekra... vtedy by som ju najradšej katapultoval... škoda, že tote navigačky ňerozpravaju vtipy... a stoparky už tak ňemachaju z rukami, jak dakedy...
#74776
RE: RE: Priznajme sebe 74776
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 6.3.2021 09:25
Najľepšiu navigaciu ma Boris Štarter, ma transporteroch a transporterky.
#74777
RE: RE: RE: Priznajme sebe 74777
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 6.3.2021 10:30
...to hej, aľe už postupel v Ďžungľi... už "ňeštartuje" un... ma na to svojich "pešiakoch"...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#74778
RE: RE: RE: RE: Priznajme sebe 74778
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 6.3.2021 10:37
... .mi sme sestali startermi_pokusnimi kralikmi.
#74779
RE: RE: RE: RE: RE: Priznajme sebe... 74779
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 6.3.2021 11:28
...fčera Karčmeryk potverdzel na teatri, že virus še rozbrizgnul do šveta zos Afriky... OTAZKA: chto podporuje africkych migrantoch na rozbrizdžindel??? ... no tha Ďoďo SEREŠ... (scientolog - najľepši anďel - judaš - na švece)... to UN otravel calu zemeguľu... povedzme sebe pravdu... kuščik HOAXUJEM... aľe pravda to je... ... ..
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK