Utorok, 18. máj 2021
Meniny má Viola | zajtra Gertrúda
Diskusia k článku:

Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74878
xelen (ID: 735) | 23% Majster
xelen | 16.4.2021 19:00
Autičkári nerozumejú a nastavujú semafóry pre svoj úžitok.
- 79 sekúnd je sakra dlho (79 sekúnd čakania z chodníka na ostrovček, +79 sekúnd čakania od ostrovčeka a +79 sekúnd čakania z ostrovčeka na chodník)
- 237 sekúnd sa dá minimalizovať, ak deduško uteká s rizikom, že sa rozčapí na mokrej vozovke alebo potkne na suchej. Potom ho prevalcuje nehlučná elektokolobežka, ktorá to tiež chce stihnúť
- do toho sa na ostrovček snaží umne poskladať mamička s kočíkom a tŕpne, aby jej kamión nestrhol kočík
- nadávajú na ňu 10 cyklisti, ktorí sa zázračne musia na ostrovček vopchať s ňou. Lebo život prináša takéto dennodenné zážitky.
- 237 sekúnd sa razom natiahne, keď na poslednú chvíľu odbočuje kamión a zo zelenej je červená.
- zelená mi je na figu borovú, keď nestihnem dôjsť na druhú stranu
- zelená je pre mňa nebezpečná, keďže ja viem, že zelenú mám ja aj auto... ale auto z inej obce to netuší a je šokované, že čo mu vchádzam do cesty a ide ma zraziť. Ruská ruleta v prešovskej praxi.
- zelená vlna je pre mňa nebezpečná, keďže kamióny a iní šoféri sa snažia ju nestratiť a majú v paži, že ma v plnej rýchlosti očapú vodou, ktorá sa kumule akurát pri a na ostrovčeku, kde čakám
- peší chodci riešia milión semaforov na jednej ceste do práce. Zo zážitku sa stáva vyčkávajúce hobby a porušovanie zákona. Nikto s normálnym mozgom nebude čakať na každú jednu zelené. Nikto s normálnym mozgom.
- učiteľka, ktorú každé ráno stretávam, musí prísť do práce k deťom frustrovaná už zrána, lebo jej zrušili lávku a má na výber ísť medzi autami v špičke popri ceste alebo popod železničný most, kde nie je vidno, či sa na ňu nevyrúti auto.. navyše musí prejsť po blate, aby nestratila 10 minút na nefunkčných semafóroch
- cyklisti nechápeme cyklistickým chodníkom v meste, že prečo sú chaoticky porobené
- cyklisti nechápeme, že prečo sa pred sezónou zruší úsek eurovela a nič nenasvedčuje, žeby sa to malo dať do poriadku
Proste, peší chodec vymiera a je viac-menej nútený si kúpiť auto a na sídliskách vznikajú konflikty, lebo zrazu má každý auto - dve - dokonca aj tri v rodine.
RE: Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74879
vlkodlak (ID: 5348) | -0% Majster
vlkodlak | 16.4.2021 22:41
... HEĽEN, aľe kedz ty žiješ na VENUŠI... tam še mace dobre, - jak prašata v žice... a kedz pridzeš na totu plaňetu... (na dovoľenku, ... bo ňepišeš) -na plaňetu, co še vola ŽEM... ... tha šicko ci vaďi... ..! !! dakedy buľi REGULOVČICI zos bilimi čapkami... . - a kedz zapiskal - penaltu, tha kamiony staľi... .. aľe co to spľitam - TRABANTY- staľi... ... .. aľe už je nova doba... .. sebe zvikaj... .. TANKY pojdu... . s prava voľno z leva TAnKY... .
imperiaľisci spoza mlaky su tu... ... . voňi ci nastaveľi semafory... ... ši jich voľel... : ceplych judašoch... ...
RE: RE: Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74880
Toto sicko 74881
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 17.4.2021 06:04
Je v sulade zos EU hodnotami. A zname, ze EU hodnotom chyba zdravi gazdovski rozum. Hej daktore zelene pre chodcoch su o zdravi, blikne a takoj cervena. Papalase peso nechodza, oni na motoroch, lem raz do roka se produciruju, ze bajkuju.
...videjka... 74882
vlkodlak | 17.4.2021 15:24
...inakši, mam aj na USB, - jak še tu "GEROJE" premavaju na červenu... ... zos palubnej kamerky... ... AĽE ňemožem to zverejňic... bo su tam ŠPZ-ky... HE, BJ, poľaci, aľe aj PO... (asik je na to zakon)... žadna havarka, bo ľem TAK-TAK... ... ...
RE: ...videjka... 74884
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 17.4.2021 17:30
...mislim kebi si tak nenapadne napisal, ze so covid pozitivne... ..tha ... ...
RE: RE: ...videjka... 74885
vlkodlak | 17.4.2021 17:42
...znam co myšľiš... aľe ňechcem jich udac... ... .. možno še ponahľaju... .. (že ma sračku)... . abo veže jadrovu PUMU... . TOTO je ROBOTA šandarikoch... ... evidentňe zaspaľi.!! !!! !!! vof belgicku na červenu FOCA a beru vodičaky... ... . kambek 2.000 jevri a nove testy na voďičak... ... . ňemam slova... .

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.