Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusia k článku:

Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#74878
Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74878
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 16.4.2021 19:00
Autičkári nerozumejú a nastavujú semafóry pre svoj úžitok.
- 79 sekúnd je sakra dlho (79 sekúnd čakania z chodníka na ostrovček, +79 sekúnd čakania od ostrovčeka a +79 sekúnd čakania z ostrovčeka na chodník)
- 237 sekúnd sa dá minimalizovať, ak deduško uteká s rizikom, že sa rozčapí na mokrej vozovke alebo potkne na suchej. Potom ho prevalcuje nehlučná elektokolobežka, ktorá to tiež chce stihnúť
- do toho sa na ostrovček snaží umne poskladať mamička s kočíkom a tŕpne, aby jej kamión nestrhol kočík
- nadávajú na ňu 10 cyklisti, ktorí sa zázračne musia na ostrovček vopchať s ňou. Lebo život prináša takéto dennodenné zážitky.
- 237 sekúnd sa razom natiahne, keď na poslednú chvíľu odbočuje kamión a zo zelenej je červená.
- zelená mi je na figu borovú, keď nestihnem dôjsť na druhú stranu
- zelená je pre mňa nebezpečná, keďže ja viem, že zelenú mám ja aj auto... ale auto z inej obce to netuší a je šokované, že čo mu vchádzam do cesty a ide ma zraziť. Ruská ruleta v prešovskej praxi.
- zelená vlna je pre mňa nebezpečná, keďže kamióny a iní šoféri sa snažia ju nestratiť a majú v paži, že ma v plnej rýchlosti očapú vodou, ktorá sa kumule akurát pri a na ostrovčeku, kde čakám
- peší chodci riešia milión semaforov na jednej ceste do práce. Zo zážitku sa stáva vyčkávajúce hobby a porušovanie zákona. Nikto s normálnym mozgom nebude čakať na každú jednu zelené. Nikto s normálnym mozgom.
- učiteľka, ktorú každé ráno stretávam, musí prísť do práce k deťom frustrovaná už zrána, lebo jej zrušili lávku a má na výber ísť medzi autami v špičke popri ceste alebo popod železničný most, kde nie je vidno, či sa na ňu nevyrúti auto.. navyše musí prejsť po blate, aby nestratila 10 minút na nefunkčných semafóroch
- cyklisti nechápeme cyklistickým chodníkom v meste, že prečo sú chaoticky porobené
- cyklisti nechápeme, že prečo sa pred sezónou zruší úsek eurovela a nič nenasvedčuje, žeby sa to malo dať do poriadku
Proste, peší chodec vymiera a je viac-menej nútený si kúpiť auto a na sídliskách vznikajú konflikty, lebo zrazu má každý auto - dve - dokonca aj tri v rodine.
#74879
RE: Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74879
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 16.4.2021 22:41
... HEĽEN, aľe kedz ty žiješ na VENUŠI... tam še mace dobre, - jak prašata v žice... a kedz pridzeš na totu plaňetu... (na dovoľenku, ... bo ňepišeš) -na plaňetu, co še vola ŽEM... ... tha šicko ci vaďi... ..! !! dakedy buľi REGULOVČICI zos bilimi čapkami... . - a kedz zapiskal - penaltu, tha kamiony staľi... .. aľe co to spľitam - TRABANTY- staľi... ... .. aľe už je nova doba... .. sebe zvikaj... .. TANKY pojdu... . s prava voľno z leva TAnKY... .
imperiaľisci spoza mlaky su tu... ... . voňi ci nastaveľi semafory... ... ši jich voľel... : ceplych judašoch... ...
#74880
RE: RE: Pri modernizácii cestnej svetelnej signalizácie myslíme aj na chodcov 74880
#74881
Toto sicko 74881
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 17.4.2021 06:04
Je v sulade zos EU hodnotami. A zname, ze EU hodnotom chyba zdravi gazdovski rozum. Hej daktore zelene pre chodcoch su o zdravi, blikne a takoj cervena. Papalase peso nechodza, oni na motoroch, lem raz do roka se produciruju, ze bajkuju.
#74882
...videjka... 74882
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 17.4.2021 15:24
...inakši, mam aj na USB, - jak še tu "GEROJE" premavaju na červenu... ... zos palubnej kamerky... ... AĽE ňemožem to zverejňic... bo su tam ŠPZ-ky... HE, BJ, poľaci, aľe aj PO... (asik je na to zakon)... žadna havarka, bo ľem TAK-TAK... ... ...
#74884
RE: ...videjka... 74884
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 17.4.2021 17:30
...mislim kebi si tak nenapadne napisal, ze so covid pozitivne... ..tha ... ...
#74885
RE: RE: ...videjka... 74885
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 17.4.2021 17:42
...znam co myšľiš... aľe ňechcem jich udac... ... .. možno še ponahľaju... .. (že ma sračku)... . abo veže jadrovu PUMU... . TOTO je ROBOTA šandarikoch... ... evidentňe zaspaľi.!! !!! !!! vof belgicku na červenu FOCA a beru vodičaky... ... . kambek 2.000 jevri a nove testy na voďičak... ... . ňemam slova... .

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK