Piatok, 24. september 2021
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Pridať inzerát do kategórie Reality

Občianska inzercia slúži pre potreby občanov a je na portáli PIS zdarma!
Portál PIS.sk si vyhradzuje právo odstraňovať komerčné inzeráty (reklamy, ponuky rôznych platených služieb), inzeráty zvýrazňované kapitálkami, rôzne neseriózne alebo podozrivé inzeráty, ponuky na predaj nelegálneho softvéru a tovaru poškodujúceho duševné vlastníctvo.
Pri opakovanom zadávaní takejto inzercie vám bude znemožnené pridávanie inzerátov.

Tip: Registrovaní a prihlásení používatelia môžu ku svojim inzerátom vkladať aj obrazové súbory. Počet obrazových príloh je obmedzený na 5. Súhrnná veľkosť príloh nesmie presiahnuť 1MB.

Tip: Pridať bezplatný inzerát do občianskej inzercie môže aj neregistrovaný používateľ. Pre neskoršie odstránenie neaktuálneho inzerátu je potrebné zadať ľubovoľné heslo, inak nebudete môcť váš inzerát odstrániť.

Tip: Registrovaní a prihlásení používatelia môžu mazať svoje inzeráty bez nutnosti zadania hesla, ale len pokiaľ boli tieto inzeráty pridané pod prihlásením.

Do bezplatnej občianskej inzercie je možné pridať len jeden inzerát denne.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.