Štvrtok, 12. december 2019
Meniny má Otília | zajtra Lucia

Fly me to the moon

Divadlo Kontra zo Spišskej Novej Vsi opäť raz zavíta do milovaného Prešova.


Tento krát to bude ale "dámska jazda". Dvojica Kriváčková a Kurimský Oľšavská sa Vám postarajú o príjemný večer plný napätia a pravdaže zábavy. V roli opatrovateliek Loretty a Francis sa dostanú do situácií, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť absurdné. Je však len na Vás či sa sami dôjdete presvedčiť, že s nadhľadom a zmyslom pre humor je v životne krajných situáciách všetko možné.


Niekoľkonásobne ocenené predstavenie Fly me to the moon od skvelej súčasnej autorky Marie Jones si v slovenskej premiérovej produkcii Divadla Konra už získalo niekoľko sympatií.


Miesto: Divadlo Viola na Tkáčskej ulici v Prešove.
Sedenie je voľné.
Rezervácie: na telefónnom čísle 0907 638 272 alebo mailovej adrese antonia.olsavska@gmail.com


Vstupné: 8 €

Pridal: Michaela Svatová
121
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.