Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent
udalosť sa už konala

Papyllon + White Place

Dve mladé prešovské formácie sa spájajú, aby priniesli domácemu publiku svoje verzie toho najsúčasnejšieho slovenského indie-popu. Nebudú chýbať čerstvé novinky z hudobných dielní oboch kapiel a obľúbená poctivá krčmová atmosféra, neodmysliteľne spätá s predvianočným Prešovom a Stromoradím.


Papyllon, pôvodne indie-rocková päťčlenná zostava fungujúca od roku 2009 sa po vydaní svojho kritikmi pozitívne prijatého eponymného albumu v roku 2016 rozhodla vykročiť komerčnejším smerom a produkovať žánrovo prístupnejší zvuk. Výsledkom sú čerstvo vydané single What About Tonight a All The Time, rotujúce v éteroch Európy 2 či Fun Rádia, a ktoré určite naživo zaznejú aj v Stromoradí.


White Place je svieža slovenská superkapela zložená z Mária Jenča (Frequency), Lukáša Fabiana (No Brake) a Stanislava Čoreja (Komajota), ktorá debutovala albumom Room a singlom Breathe len v auguste tohto roku. Na jej čele stojí skladateľ, inštrumentalista a spevák Daniel Jenčo. Žánrovo sa pohybujú na rozmedzí alternatívneho, či ako sami hovoria, psychologického popu, a len nedávno vydali singel s názvom Well.


Vstupné: 5 €
Vstupenky: https://goout.net/sk/koncerty/papyllon+white-place/dvybf/+fxyto/

Pridal: Michaela Svatová
117
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.