PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/podujatie/10186/polemic_and_medial_banana.html

Polemic & Medial Banana

udalosť sa už konala < Park Kultúry a Oddychu < Koncert

Polemic & Medial Banana Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR Park kultúry a oddychu v Prešove ruší od 10.3.2020 až do odvolania všetky kultúrno-spoločenské a verejné podujatia vo všetkých svojich zariadeniach (Čierny orol, Kino Scala, KZ Družba, KZ Centrum, KZ Exnárova, KZ Solivar, KZ Šváby, Mestská galéria Caraffka). O náhradných termínoch zrušených podujatí a ďalšom postupe vás budeme priebežne informovať prostredníctvom nášho webu.


Redakcia pis.sk a Park kultúry a oddychu v Prešove


[B][][B]Staré časy tour 2020


Polemic a Medial Banana, dve ikony slovenského ska a reggae, spájajú sily a na jar 2020 vyrážajú na spoločné klubové turné. Spojenie týchto kapiel bolo jedným z vrcholov festivalu Uprising, kde po prvý raz predstavili svoju nadčasovú hymnu “Staré časy”, ktorá odštartovala celú túto spoluprácu aj pomenovala pripravovanú jarnú tour. Počas veľkolepej spoločnej show odohrajú obe kapely svoje najväčšie hity, ale predstavia aj nejaké novinky z pripravovaných albumov. Všetko v znamení vzájomného rešpektu, ktorý medzi oboma skupinami vládne. Pripravte sa na veľký koncertný zážitok!


Vstupné: prvých 100 ks vstupeniek za zvýhodnenú cenu 15€. Ďaľších 200 kusov bude za 17€, potom 19€ a na mieste bude cena 22€.


VSTUPENKY: https://tootoot.fm/sk/events/5df6e5e74776460f5818e0f3?fbclid=IwAR3dl7u3h0AJ9CgSC42rHJwB7YLDTR5BqCgKWOabcHPrXgrS15IjXoQiRlY

 
  Koncert | Park Kultúry a Oddychu | Pridal: Redakcia pis.sk | čítané: 360 krát |  diskusia (0)