Pondelok, 18. január 2021
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Pivný festival

Pivný festival
Pivný festival
Sme veľmi radi, že aj napriek nepriaznivej situácii v súvislosti s opatreniami kvôli COVID 19, ktorá ovplyvňuje dianie v celom svete, môžeme aj tento rok otvoriť brány Pivného festivalu vo štvrtok 30. júla. Vzhľadom na obmedzenia týkajúce sa max. počtu návštevníkov festivalu, predĺžili sme jeho trvanie na 25 dní, takže posledné pivo načapujeme v nedeľu 23. augusta.


Ďakujeme všetkým výrobcom a distribútorom piva, ktorí aj v neľahkej situácii prijali naše pozvanie a pomohli nám tak ponúknuť počas festivalu návštevníkom takmer 100 druhov piva, vrátane viacerých špeciálov, alko aj nealko siderov a radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka či Anglicka. Okrem známych značiek, ktoré u nás každoročne ochutnáte, tento rok pribudli malé remeselné pivovary zo Slovenska - Ikkona, Martins, ale aj z Čiech - Břeclav či Krakonoš a po viacerých rokoch sa k nám vrátil Staropramen so svojim sortimentom.


Celý festival bude práve kvôli vyššie uvedeným opatreniam tento rok sústredený v jednom veľkoplošnom stane v centre areálu, kde bude postavené aj pódium, na ktorom okrem iného uvidíte ElevenHill, Žbirka Revival, José Garciu , Olympic Revival, The Fathers či Basawell. Celý program bude uverejnený na stránke v priebehu krátkeho času.


Pre malých návštevníkov, ale aj "večné deti" máme pripravené kolotoče a množstvo atrakcií.


V rámci festivalovej gastronómie si návštevníci budú môcť vybrať z pestrého sortimentu pivných špecialít, ktoré budeme ponúkať na výdajnom mieste v rámci veľkoplošného stanu na hlavnej spevnenej ploche.


Príjemné posedenie poskytne návštevníkom festivalu aj terasa „Pivárne pri trati“ s kapacitou 120 miest, s bohatou ponukou grilovaných špecialít a pív, za ktoré bude možné platiť eurami.


NOVINKOU tohtoročného festivalu je pivo KOŇAR, ktoré pre Vás dal navariť organizátor festivalu a ktoré budete môcť ochutnať v troch verziách Koňar svetlý 10°, Koňar ležiak svetlý 12° a špeciál Koňar Porter Jahoda 14°.


Ďalšou NOVINKOU tohtoročného festivalu je bezhotovostný platobný systém NFCtron, ktorý všetkým návštevníkom zaistí príjemnejší zážitok z akcie. Odpadnú starosti s drobnými, získate prehľad o svojej konzumácii priamo v mobile.


✅ Vyhľadajte označenú nabíjaciu zónu pri vstupe do areálu, kde dostanete prenosný náramok s čipom, s ktorým budete platiť vo všetkých stánkoch na festivale


✅ Poplatok za čip pri prvom dobití je 1,5 €. Čip funguje podobne ako platobná karta a je nevratný. Zostane vám ako pamiatka na akciu.


✅ Na čip si v nabíjacej zóne hotovostnou platbou nabijete ľubovoľnú sumu, kredit na čipe si môžete dobíjať počas festivalu znova a znova.


✅ Pri prvom nabití čipu dostanete unikátny QR kód k Vašej elektronickej účtenke, kde môžete sledovať všetky pohyby a zostatok kreditu počas celého festivalu.


✅ Kredit si môžete kedykoľvek skontrolovať aj v nabíjacej zóne a vo všetkých predajných stánkoch.


✅ Otváracia doba nabíjacích miest je od 16.00 do 22.00 hod.


Sledujte nás aj na webe aj FCB!

Pridal: Redakcia PIS
1008
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.