Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Škola, základ života / E sikhadi hin bazutno andro dzivipen

Pozývame vás na prezentáciu knihy "A okraje máš kde?" a diskusiu s jej autorom, Jurajom Čokynom - o školstve, o životných príležitostiach, o (ne)spravodlivosti, do ktorej sa rodíme. Kniha "A okraje máš kde?" do hĺbky skúma príčiny zlyhaní znevýhodnených detí, ich rodičov, učiteľov, ale aj štátu. Jej autor, Juraj Čokyna, nie je ani vedec, ani dlhoročný učiteľ. Aj napriek tomu jeho kniha ponúka hĺbkový pohľad do problematiky generačnej chudoby, toxického stresu, vývojovej psychológie a mnohé príbehy prepletajúce sa pomedzi tieto faktory... Kniha so srdcom i rozumom.

Pridal: Redakcia pis.sk
57
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.