Pondelok, 17. február 2020
Meniny má Miloslava | zajtra Jaromír

Sculpting in time

Pozývame na podujatie, na ktorom vám odprezentuje David Kollar svoj najnovší album "Sculpting in time". Prítomný bude aj vydavateľ košického vydavateľstva Hevhetia Ján Sudzina a rozprávať sa bude o téme distribúcie hudby cez internet, digitálnom nahrávaní, nahrávaní na dialku, streaming, spotify, ...
Diskusiou vás prevedie Samo Bucko.


David Kollar je experimentálny gitarista a skladateľ, ktorý je za poslednú dekádu jeden z najzaujímavejšich postáv na európskej avantgardnej/ jazzovej scéne. Jeho jedinečný prístup ku gitare ako k nástroju a súčasné improvizačné / kompozičné spôsoby vyjadrovania sú fascinujúce a úplne inovatívne.


"David in particular is one of the most innovative and driven young guitarists on the scene today."


— Pat Mastelotto - King Crimson

Pridal: Redakcia pis.sk
98
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.