Štvrtok, 13. august 2020
Meniny má Ľubomír | zajtra Mojmír
udalosť sa už konala

Tri letušky v Paríži

Tri letušky v Paríži
Tri letušky v Paríži
Miesto podujatia: Kultúrný dom v obci Lada


Inge Doležalová (Inge Socialnypresov) a SOCIÁLNY PREŠOV o.z. spolu s partnermi a Ochotnícke Divadlo NA SKOK Raslavice Vás všetkých pozývajú na ďalšiu reprízu predstavenia Tri letušky v Paríži. Po troch odohratých predstaveniach vo svojom „rodisku”, komédia Tri letušky v Paríži zavíta 23. februára 2020 aj do obce Lada.


Hra je spracovaná na motívy úspešnej francúzskej komédie Boeing-Boeing, ktorá útočí na bránice divákov z celého sveta.
Bernard, parížsky architekt, presvedčený starý mládenec a oddaný fanúšik letušiek, si udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne. Všetko klape, kým ich letecké spoločnosti lietajú podľa plánu a dámy o sebe nevedia. Keď nastanú v letovom poriadku zmeny, kolotoč bláznivých situácií môže začať. Ako to celé dopadne? Tak na to sa príďte pozrieť!


Hrajú: Michal Sabol, Oliver Varchol, Katarína Kmecová, Timea Bučková, Anežka Hudáčková a Aneta Salokyová pod režisérskou taktovkou Martina Bašistu.


Dokrútka: https://www.youtube.com/watch?v=menven-jQZw


Vstupné: 3€ / 2€ - seniori nad 60 rokov, ŤZP a mládež do 18 rokov


Lístky si môžete rezervovať a zakúpiť, na telefónnom čísle 0917 563 924 Maja Hricová, 0905 207 686 Inge Doležalová alebo na inge@socialnypresov.sk (rezervované lístky Vám prinesieme až domov)


Neváhajte a rezervujte si lístky už teraz.
Tešíme sa na Vás všetkých


Tradícia ochotníckeho divadla v Raslaviciach siaha až do obdobia pred prvou svetovou vojnou. Po dlhšej odmlke vzniklo v septembri 2018 OCHOTNÍCKE DIVADLO NA SKOK, ktoré bude v tejto dlhodobej tradícii pokračovať. Skupina mladých nadšencov fungovala a tvorila rôzne príležitostné programy už dva roky pred založením divadla. V máji 2019 predstúpili pred divákov so svojím historicky prvým naštudovaním divadelnej hry.

Pridal: Redakcia PIS
480
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.