Utorok, 18. február 2020
Meniny má Jaromír | zajtra Vlasta
23.2.2020 o 17:00

Tri letušky v Paríži

Tri letušky v Paríži
Tri letušky v Paríži
Miesto podujatia: Kultúrný dom v obci Lada


Inge Doležalová (Inge Socialnypresov) a SOCIÁLNY PREŠOV o.z. spolu s partnermi a Ochotnícke Divadlo NA SKOK Raslavice Vás všetkých pozývajú na ďalšiu reprízu predstavenia Tri letušky v Paríži. Po troch odohratých predstaveniach vo svojom „rodisku”, komédia Tri letušky v Paríži zavíta 23. februára 2020 aj do obce Lada.


Hra je spracovaná na motívy úspešnej francúzskej komédie Boeing-Boeing, ktorá útočí na bránice divákov z celého sveta.
Bernard, parížsky architekt, presvedčený starý mládenec a oddaný fanúšik letušiek, si udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne. Všetko klape, kým ich letecké spoločnosti lietajú podľa plánu a dámy o sebe nevedia. Keď nastanú v letovom poriadku zmeny, kolotoč bláznivých situácií môže začať. Ako to celé dopadne? Tak na to sa príďte pozrieť!


Hrajú: Michal Sabol, Oliver Varchol, Katarína Kmecová, Timea Bučková, Anežka Hudáčková a Aneta Salokyová pod režisérskou taktovkou Martina Bašistu.


Dokrútka: https://www.youtube.com/watch?v=menven-jQZw


Vstupné: 3€ / 2€ - seniori nad 60 rokov, ŤZP a mládež do 18 rokov


Lístky si môžete rezervovať a zakúpiť, na telefónnom čísle 0917 563 924 Maja Hricová, 0905 207 686 Inge Doležalová alebo na inge@socialnypresov.sk (rezervované lístky Vám prinesieme až domov)


Neváhajte a rezervujte si lístky už teraz.
Tešíme sa na Vás všetkých


Tradícia ochotníckeho divadla v Raslaviciach siaha až do obdobia pred prvou svetovou vojnou. Po dlhšej odmlke vzniklo v septembri 2018 OCHOTNÍCKE DIVADLO NA SKOK, ktoré bude v tejto dlhodobej tradícii pokračovať. Skupina mladých nadšencov fungovala a tvorila rôzne príležitostné programy už dva roky pred založením divadla. V máji 2019 predstúpili pred divákov so svojím historicky prvým naštudovaním divadelnej hry.

Pridal: Redakcia PIS
227
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.