Utorok, 18. február 2020
Meniny má Jaromír | zajtra Vlasta

Národný týždeň manželstva - O tajomstve ľudskej lásky

Beseda na tému budovania jednoty v manželstve s manželmi Mgr. Bc. Richard Kucharčík M. A. , PhD. a Mgr. Mária Kucharčík z Teologickej fakulty KU v Košiciach, ktorí sa snažia aj na základe svojho štúdia v Ríme odhaľovať tajomstvo ľudskej lásky snúbencom, manželom, študentom…


Manželia Kucharčíkovci – Nadšení tajomstvom manželstva, 12 roční manželia s troma deťmi. Obyčajná rodina snažiaca sa žiť obyčajné veci neobyčajne. Radi odhaľujú tajomstvo ľudskej lásky a optiku daru mladým, snúbencom, študentom, manželom. Angažujú sa v rôznych formačných programoch pre mladých i manželov (napr. Diplom v rodinnej pastorácii, Master v teológii manželstva a rodiny). Majú radi dobrú kávu s dobrými ľuďmi a všetko, čo v sebe skrýva nejaký príbeh.


Viac info v článku: https://pis.sk/clanok/18618/narodny_tyzden_manzelstva_v_presove_ponukne_bohaty_program.html

Pridal: Redakcia pis.sk
49

Knižnica P.O. Hviezdoslava v Prešove

Sídlo (adresa):
Levočská 1, 080 01 Prešov
Telefón:
051/7723551
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.kniznica-poh.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.