Utorok, 18. február 2020
Meniny má Jaromír | zajtra Vlasta

5. narodeniny Libressa!

Už tomu bude 5! rokov, čo sme pre vás všetkých otvorili brány Libresso Books & Coffee :) Sami tomu nevieme uveriť ako rýchlo to zbehlo a koľko toho už máme za sebou! Sme však radi, že ste stále súčasťou nášho splneného sna a tešíte sa každej chvíli strávenej v Libresse, každej fajnej vypitej káve, či dobre vybranej knihe! Vďakou za vašu podporu bude celodenná oslava našich okrúhlych 5. narodenín v podobe rôznych zliav, welcome drinkov, hudby, ochutnávok kávy a mnoho iného... Budeme radi, ak si nájdete chvíľu a prídete to s nami osláviť!

Pridal: Redakcia pis.sk
73
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.