Pondelok, 03. august 2020
Meniny má Jerguš | zajtra Dominik, Dominika

Poetický Valentín

Milí zaľúbenci, manželia, frajeri, milenci, lásky na prvý, druhý pohľad... skrátka Vy všetci, ktorí cítite biť svoje srdce v hrudi aj pre niekoho iného než vlastný instagramový profil... .


Po roku k nám opäť dorazil Val. Nie Kilmer. Ani šialený Valent z románu Arpáda Šoltésa (Mäso), ale VALENTÍN... vraj svätý a tiež patrón zamilovaných.


My veľmi dobre vieme, že pre niektorých z Vás ide o sviatok načisto otravný, biznisovo orientovaný artefakt žitého kapitalizmu. Prežitok? Objekt každoročného bojkotovania? Príčina diagnózy diabetes na jeden jediný deň... ?


Tiež si ale dovolíme myslieť, že pre mnohých z Vás je to jedinečná príležitosť zobrať svoje zákonité manželky / milenky / lásky / frajerky na nejakú skvelú večeru, pozerať im dve hodiny do očí... . a potom si konečne zapnúť telku a do očí pozerať futbalu.


ALE NA MILIÓN PERCENT VIEME, veríme, vlastne zúfalo chceme veriť, že sú medzi nami/Vami aj takí, ktorí Valentína z duše zbožnujú a oslavujú ho každý rok. Možno ani nie tak Valentína, ktorého asi nikto z nás ani naživo nevidel, nieto pozná, ale skôr ten stav zaľúbenosti, platonickej lásky, vášnivej lásky, hlbokej lásky, zrelej lásky, alebo hlbokého priateľstva medzi dvoma ľuďmi, nad ktorým nič krajšieho v rebríčku ľudskej rasy nefiguruje, alebo ak, tak iba máločo.


Tak presne pre Vás má Klára (dievčatko na plagáte) malý odkaz :


"Skutočne vidíme iba srdcom" ... a vraj máte prísť na romantickú večeru do POETIKY, lebo bude fajne.


Romantickú atmosféru umocní talentovaný klavirista Erik Wittner a zahrá Vám aj na želanie :-) a naši "poetikovskí" kuchári pre Vás s láskou pripravia skvelé 3-chodové valentínske menu ako súčasť "milostnej predohry", potešia Vás drinky namiešané špeciálne na túto príležitosť, budete mať možnosť ochutnať vína z našej skvelej vinotéky (ktoré nie sú bežne rozlievané) a máme pre Vás aj malé veľké prekvapenie...


Môžete si kúpiť a darovať originál obrázku , , Klára je skutočná, , (#klaraisreal) so siluetou Prešova v rámčeku namaľovaného špeciálne pre Valentína v Poetike ... štýlom "kto prvý príde, kúpi jediný existujúci exemplár na tejto planéte", ktorého autorom je košický umelec Ondrej Pastirik. :)


Už teraz sa tešíme na krásny večer vo Vašej spoločnosti!


Vaša POETIKA


Rezervácie: 0917 215 295

Pridal: Redakcia PIS
207

Poetika bistro & coffee & wine

Sídlo (adresa):
Hlavná 20, 080 01 Prešov
Telefón:
Mobil:
0917 215 295
E-mail:
WEB:
http://www.poetikapresov.sk/
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.