Utorok, 18. február 2020
Meniny má Jaromír | zajtra Vlasta
udalosť sa už konala

5. Jubilejný GRIMMY PLES - párty v kruhu priateľov

Po mega úspešných 4.ročníkoch sa môžete tešiť na jubilejný 5. GRIMMY PLES v spolupráci s PKO Prešov. Keďže nás bolo z roka na rok viac a viac (cez 100), rozhodli sme sa 5.ročník presunúť do väčších priestorov a to rovno do krásnej historickej sály PKO. Ples je určený pre rodičov, žiakov (bez vekového obmedzenia), priateľov a fanúšikov GRIMMY z Prešova, Košíc, Sabinova, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa rada neformálne zabáva. Môžete byť pár, alebo skupinka priateľov, nie je nutné mať partnera! Čaká vás poriadna dávka energie, zábavy a tanca počas krásneho romantického "Valentínskeho večera". Už teraz sa môžete tešiť na skvelý program a zábavu, výbornú tombolu.


Cena vstupenky:
- 17 EUR (dieťa do 14 rokov)
- 27 EUR (tanečníci, rodičia z GRIMMY)
- 32 EUR (verejnosť)
Bližšie info na recepcii, alebo na 051/776 16 45.


Okruhlé stoly sú po 10 osôb. Deti do 14 rokov budú mať spoločné sedenie v salóniku.


P. S. Nie je nutné mať drahú garderóbu, alebo smoking, stačí elegantné spoločenské oblečenie. Je len na vás v akom spoločenskom oblečení sa dobre cítite. My nie sme "obyčajný" ples, my sme GRIMMY PLES. ODPORÚČAME aspoň niečo ČERVENÉ (stačí aj doplnok), keďže je VALENTÍNA.


Účasťou na plese dávate súhlas organizátorom k vytvoreniu fotografického, filmového a zvukového záznamu z podujatia a k použitiu týchto nahrávok a obrázkov na propagačné účely TK a SZUŠ GRIMMY.

Pridal: Redakcia pis.sk
36

Park kultúry a oddychu

Sídlo (adresa):
Hlavná 50, 080 01 Prešov
Telefón:
051/77 237 41-2
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.pkopresov.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.