Sobota, 04. apríl 2020
Meniny má Izidor | zajtra Miroslava
udalosť sa už konala

SI Povedz: Alkohol a skauting (PO)

Na jeseň 2019 otvorilo Sympózium otázku, ktorá vyvolala v Slovenskom skautingu mnoho otáznikov... Ako je to s alkoholom a podujatiami? Patrí pohár šampanského na prípitok skautského plesu? Alebo čo také čapovanie na podujatí síce len pre dospelých, ale s tagom „skautské“?


Náčelníctvo SLSK nechce tému ani zamiesť pod koberec, ani vyhlásiť konečný úzus bez toho, aby sa najprv spýtalo členov SLSK. Preto prichádzame s konceptom otvorenej diskusie, kde ste všetci vítaní. Príďte povedať svoj názor, podeliť sa. Spolu tak nadviažeme na prvú diskusiu, ktorá sa konala na Sympóziu 2019.


Diskusie budú dve: v Prešove a v Bratislave

Pridal: Redakcia pis.sk
47
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.