Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena
udalosť sa už konala

Večerná škola filmu #2: Život s čiernym psom

Výraz "Čierny pes" použil Winston Churchill pre pomenovanie svojích depresívnych nálad. O niekoľko desaťročí neskôr vydal spisovateľ Matthew Johnstone knihu "Living with a Black Dog", ktorá pomocou vystižných ilustrácií zobrazuje život ľudí trpiacich depresiami. Počas prednášky si predstavíme 35 filmov, ktoré zobrazujú osudy ľudí úzko prepletených s ťarchou rôznych duševných porúch. Tie sú na plátnach často démonizované a postavy nimi trpiace sú zobrazované ako bytosti majúce neutíchajúcu potrebu ubližovať ostatným bytostiam nielen psychicky ale aj fyzicky. Stigmatizujúcim filmom sa však venovať nebudeme a priestor dostanú filmy majúce snahu prezentovať skúsenosť s duševnou poruchou čo najvernejšie.

Pridal: Redakcia pis.sk
54

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.