Štvrtok, 01. október 2020
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav
udalosť sa už konala

Divná párty

Skupina Divná párty vznikla ako projekt slovenských hudobníkov žijúcich v Prahe. Jadro zoskupenia tvorí dvojica Tomáš Hricišák(tiež Travis O´Neill and His cardinal Sins) a Jozef Zeleňák(Travis O´Neill and His cardinal Sins, Natural), ktorá spolu posobí v rôznych projektoch už viac ako 20 rokov. Po odchode budeníka Dušana Bobáka(tiež Apple juice, aktuálne Adalbert) späť na Slovensko, hrál so skupinou necelý rok Marek Gregor(ex Lavagance). Následne se Divná párty na pár rokov odmlčala, aby se v roku 2019 v novom zložení(skupinu doplnil gitarista Jiří Malý(tiež Dolly bus band a.j.) a budeník Dan Black(tiež Nero a.j.)) opäť vrátila na klubové a festivalové pódiá. Divná párty vydala na vlastné náklady jedno CD s názvom Rock is tot. CD pokrstil basgitarista Slobodnej Európy Braňo Alex. Počas svojej činnosti odohrala kapela množstvo klubových koncertov a zahrala si na festivaloch ako Rock for people, Sázava fest atd.). Skupina hudobne vychádza zo zvuku 70 tych rokov, ktorý kombinuje s grunge, stoner rockom a energiou rock and rollu. Typickým atribútom Divnej párty sú podladené gitary, úderná rytmika a slovenské texty.


Vstupné: 4€
Vstupenky: http://www.christiania.eu.sk/event/1233-divna-party

Pridal: Redakcia pis.sk
156

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.