Štvrtok, 01. október 2020
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav
udalosť sa už konala

Golden Spine

Pôvodne si myslela, že na svoju prvú cestu po Indii pred ôsmymi rokmi gitaru určite brať nebude. Po pár dňoch si ju však musela zabezpečiť priamo na mieste. Keď jej učiteľka v ašrámu dala Gayatri Mantru – mantru zasvätenú Slnku, sedávala s gitarou a hrala ju všade.


Andrea Knotková, jogínka, hudobníčka a body terapeutka prichádza spolu so svojím partnerom, hudobníkom a lídrom kapely Please the Trees Václavom Havelkom predstaviť svoj debut Universal Prayer – zhudobnené, prevažne védske mantry.
Na jeho začiatku bol len jej hlas, ku ktorému sa pridala gitara, harmónium a perkusie. Výsledkom nie je album, ktorý chce imitovať východný zvuk a hnať sa za exotikou, ale experimentálna doska, ktorá ide po vnútorných vibráciách a obsahu zhudobnených mantier.


Vstupné: 4 €
Vstupenky: http://www.christiania.eu.sk/event/1242-golden-spine alebo https://tootoot.fm/sk/events/5f189ebd7dbd7e0fe064aaf6

Pridal: Redakcia PIS
101

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.