PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/podujatie/11197/filip_jancik_v_presove.html

Filip Jančík v Prešove

udalosť sa už konala < Park Kultúry a Oddychu < Koncert

PKO Čierny Orol, Hlavná 50, 080 01 Prešov


Filip Jančík prináša sériu exkluzívnych vianočných koncertov.
Po mimoriadnom úspechu koncertu na Dunaji a neutíchajúcom dopyte fanúšikov vyráža Filip Jančík na tretie kolo akustického filmového turné po Slovensku. Teto krát sa však bude niesť v znamení vianoc.


Talent od Boha, vianočná atmosféra a hudba z filmov bude najbližšie kombináciou znejúcou slovenských kostolov či iných historických budov. Filip Jančík sa posilnený nedávnymi úspechmi vrhá do ďalšieho konceptuálneho projektu. Fanúšikom odohrá sériu nezvyčajných akustických koncertov s nádychom vianoc.


Verných fanúšikov poteší aj do veľkej časti nový repertoár, kde svoje miesto nájdu aj slovenské skladby, ako napríklad Perimbaba. Nebudú však chýbať ani tie najobľúbenejšie skladby publika, ako sú Piráti z Karibiku, soundtrack z filmu Gladiáror či seriálu Game of Thrones.


Za posledné tri roky odohral na Slovensku viac ako 35 unikátnych koncertov filmovej hudby avšak v rôznych podobách. Po vypredanom víkende na Bratislavskom hrade či obrovskej show na Dunaji je však isté, že Filip Jančík sa už nemusí nikomu predstavovať.


Huslista nezaháľa a hneď, ako skončí s jedným projektom, uvažuje nad ďalším. Milovníci klasickej hudby v Jančíkovom prevedení tak môžu zostať pokojní. Aj v roku 2022 si vypočujú soundtrack z Harryho Pottera, Posledného mohykána či Hier o tróny naživo v inštrumentálnej podobe. Pridáva tiež najkrajšie skladby zo Slovenských filmov a rozprávok.


Zostava, ktorá ho bude sprevádzať bude mať aj 10 členov a mnohí z nich pricestujú zo zahraničia. Ako je už pri Filipovi Jančíkovi zvykom rád sa obklopuje tými najväčšími profesionálmi.


Čo je dôležité vedieť, že sa teší na svojich poslucháčov vo viac ako štrnástich mestách.
Špecialitou bude zastávka v bratislavskej Starej tržnici, kde Jančík odohrá Akustický večer filmovej hudby už 27.12.2022


Cenník:
- VIP 48,90 €
- Sektor A 36,90 €
- Sektor B 32,90 €
- Sektor C 24,90 €
- Sektor D 19,90 €
- Sektor Lóža I. vľavo 24,90 €
- Sektor Lóža II. vľavo 23,90 €
- Sektor Lóža III. vľavo 22,90 €
- Sektor Lóža I. vpravo 24,90 €
- Sektor Lóža II. vpravo 23,90 €
- Sektor Lóža III. vpravo 22,90 €
- Sektor Balkón 24,90 €


Zľavy:
- ZŤP 9,90 €


Pre viac info sledujte Filipa Jančíka na Instagrame či Facebooku.

 
  Koncert | Park Kultúry a Oddychu | Pridal: Damián Elias | čítané: 806 krát |  diskusia (0)