Nedeľa, 17. február 2019
Meniny má Miloslava | zajtra Jaromír
udalosť sa už konala

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE V meste Prešov funguje už 28 rokov, v súčasnosti jeden z najlepších a najprogresívnejších klubov v rámci Slovenskej republiky – KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV. Aj tento školský rok otvára NÁBOR, a to od začiatku školského roka v septembri. V JUNIORKE trénujú už aj 3 ročné detičky, nábor je teda určený pre deti a mládež akéhokoľvek veku. V klube je množstvo trénerov, ktorí sú odchovancami klubu, magistrami športu a preto je o kvalifikované vedenie detí k láske k športu a pohybu postarané.
Karate klub Junior Prešov dnes združuje cca. 250 členov. Tréningy prebiehajú 10x do týždňa v rôznych telocvičniach v celom Prešove. Každý tréning trvá 60-90 minút. Tréning prebieha za účasti trénerov, ktorí majú rozdelených cvičencov podľa stupňa vyspelosti. Klub realizuje aj doplnkové tréningy: gymnastické, plavecké, atletické. Klub sa môže pochváliť aj super úspechmi doma aj v zahraničí. V tomto klube vyrástlo mnoho talentov, ktorí ho úspešné reprezentovali v Slovenskej republike, ale aj v zahraničí. Klub vychoval aj viacerých reprezentantov Slovenskej republiky. Medzi takéto najvýraznejšie osobnosti patrí aj DVOJNÁSOBNÝ MAJSTER SVETA v kategórii KUMITE (športový zápas) - PETER BRODA. Môže sa taktiež pochváliť dvojnásobnou Majsterkou Európy SHITO RYU v kategórii kumite - Luciou LANGOŠOVOU.
Od 03.09.2018 Vás preto, Karate klub Junior Prešov pozýva na NÁBOR PRESOV KARATE KIDS 2018, ktorý sa uskutoční v telocvičniach ZŠ MUKAČEVSKEJ (SZŠ DSA) na SÍDLISKU III, v telocvični ZŠ Šrobárovej na sídlisku SEKČOV a v telocvični ZŠ VAŽECKEJ - ŠVÁBY (viac informácií nájdete na http://karate-presov.sk/informacie-o-treningoch-poplatkoch-atd, alebo tel. č. : 0907 450 644).


Takže ak chcete aby Vaše dieťa získalo hneď v útlom veku správne pohybové návyky, naučilo sa láske k športu a aby sa vedelo presadiť v živote, tak ho prihláste k nám a urobte z neho PRESOV KARATE KIDS !!


www.karate-presov.sk, junior@karate-presov.sk, FACEBOOK: Karate klub Junior Presov, Instagram: karateklubjuniorpresov, Youtube: Karate klub Junior Presov

Pridal: Redakcia PIS
443
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1060 m2, Dulová Ves, Košariská

stavebný pozemok - Prešov, kataster Dulová Ves, časť Košariská o výmere 1060 m2. Pozemok je napojený na všetky inžinierske siete - plyn, obecný vodovod, elektrina, kanalizácia splašková, dažďová, optické káble na internet. Cena 57, - eur/m2.

0907030623 | | cena: 57,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Pekný, slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Loggia a pivnica k dispozícii, parkovanie pred domom.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj celoročne obývateľná chata Drienica, okr. Sabinov

Chata je celoročne obývateľná, po kompletnej rekonštrukcii. Celé okolie je upravené, za chatou - kamenný oporný múr. Pozemok vo vlastníctve urbariátu. Úžitková plocha 85 m2 + 2 x terasa 20 m2 + prístrešok na 2 autá. Chata je kompletne zariadená.

0907030623 | | cena: 63.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v šesťdesiatych rokoch. Základy domu - kameň, zmiešaný stavebný materiál. Úžitková plocha cca 200 m2, Dom je v pôvodnom stave.

0907030622 | | cena: 117.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.