Pondelok, 22. júl 2019
Meniny má Magdaléna | zajtra Oľga
udalosť sa už konala

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE V meste Prešov funguje už 28 rokov, v súčasnosti jeden z najlepších a najprogresívnejších klubov v rámci Slovenskej republiky – KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV. Aj tento školský rok otvára NÁBOR, a to od začiatku školského roka v septembri. V JUNIORKE trénujú už aj 3 ročné detičky, nábor je teda určený pre deti a mládež akéhokoľvek veku. V klube je množstvo trénerov, ktorí sú odchovancami klubu, magistrami športu a preto je o kvalifikované vedenie detí k láske k športu a pohybu postarané.
Karate klub Junior Prešov dnes združuje cca. 250 členov. Tréningy prebiehajú 10x do týždňa v rôznych telocvičniach v celom Prešove. Každý tréning trvá 60-90 minút. Tréning prebieha za účasti trénerov, ktorí majú rozdelených cvičencov podľa stupňa vyspelosti. Klub realizuje aj doplnkové tréningy: gymnastické, plavecké, atletické. Klub sa môže pochváliť aj super úspechmi doma aj v zahraničí. V tomto klube vyrástlo mnoho talentov, ktorí ho úspešné reprezentovali v Slovenskej republike, ale aj v zahraničí. Klub vychoval aj viacerých reprezentantov Slovenskej republiky. Medzi takéto najvýraznejšie osobnosti patrí aj DVOJNÁSOBNÝ MAJSTER SVETA v kategórii KUMITE (športový zápas) - PETER BRODA. Môže sa taktiež pochváliť dvojnásobnou Majsterkou Európy SHITO RYU v kategórii kumite - Luciou LANGOŠOVOU.
Od 03.09.2018 Vás preto, Karate klub Junior Prešov pozýva na NÁBOR PRESOV KARATE KIDS 2018, ktorý sa uskutoční v telocvičniach ZŠ MUKAČEVSKEJ (SZŠ DSA) na SÍDLISKU III, v telocvični ZŠ Šrobárovej na sídlisku SEKČOV a v telocvični ZŠ VAŽECKEJ - ŠVÁBY (viac informácií nájdete na http://karate-presov.sk/informacie-o-treningoch-poplatkoch-atd, alebo tel. č. : 0907 450 644).


Takže ak chcete aby Vaše dieťa získalo hneď v útlom veku správne pohybové návyky, naučilo sa láske k športu a aby sa vedelo presadiť v živote, tak ho prihláste k nám a urobte z neho PRESOV KARATE KIDS !!


www.karate-presov.sk, junior@karate-presov.sk, FACEBOOK: Karate klub Junior Presov, Instagram: karateklubjuniorpresov, Youtube: Karate klub Junior Presov

Pridal: Redakcia PIS
627
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt, 66 m2, ulica Volgogradská, Prešov

Sídlisko III, vyhľadávaná lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou , 66m2 + lodžia 4m2, pivnica cca 6m2, poschodie 5 z 8, čiastočná rekonštrukcia, dobré dispozičné riešenie

0907030758 | | cena: 85.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice

5 izbový rodinný dom, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2. Plynové vykurovanie, rovinatý pozemok. Rodinný dom je v pôvodnom stave.

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.