Pondelok, 19. november 2018
Meniny má Alžbeta | zajtra Félix
udalosť sa už konala

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE

Nábor Presov Karate Kids 2018 otvorený v telocvičniach v celom PREŠOVE V meste Prešov funguje už 28 rokov, v súčasnosti jeden z najlepších a najprogresívnejších klubov v rámci Slovenskej republiky – KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV. Aj tento školský rok otvára NÁBOR, a to od začiatku školského roka v septembri. V JUNIORKE trénujú už aj 3 ročné detičky, nábor je teda určený pre deti a mládež akéhokoľvek veku. V klube je množstvo trénerov, ktorí sú odchovancami klubu, magistrami športu a preto je o kvalifikované vedenie detí k láske k športu a pohybu postarané.
Karate klub Junior Prešov dnes združuje cca. 250 členov. Tréningy prebiehajú 10x do týždňa v rôznych telocvičniach v celom Prešove. Každý tréning trvá 60-90 minút. Tréning prebieha za účasti trénerov, ktorí majú rozdelených cvičencov podľa stupňa vyspelosti. Klub realizuje aj doplnkové tréningy: gymnastické, plavecké, atletické. Klub sa môže pochváliť aj super úspechmi doma aj v zahraničí. V tomto klube vyrástlo mnoho talentov, ktorí ho úspešné reprezentovali v Slovenskej republike, ale aj v zahraničí. Klub vychoval aj viacerých reprezentantov Slovenskej republiky. Medzi takéto najvýraznejšie osobnosti patrí aj DVOJNÁSOBNÝ MAJSTER SVETA v kategórii KUMITE (športový zápas) - PETER BRODA. Môže sa taktiež pochváliť dvojnásobnou Majsterkou Európy SHITO RYU v kategórii kumite - Luciou LANGOŠOVOU.
Od 03.09.2018 Vás preto, Karate klub Junior Prešov pozýva na NÁBOR PRESOV KARATE KIDS 2018, ktorý sa uskutoční v telocvičniach ZŠ MUKAČEVSKEJ (SZŠ DSA) na SÍDLISKU III, v telocvični ZŠ Šrobárovej na sídlisku SEKČOV a v telocvični ZŠ VAŽECKEJ - ŠVÁBY (viac informácií nájdete na http://karate-presov.sk/informacie-o-treningoch-poplatkoch-atd, alebo tel. č. : 0907 450 644).


Takže ak chcete aby Vaše dieťa získalo hneď v útlom veku správne pohybové návyky, naučilo sa láske k športu a aby sa vedelo presadiť v živote, tak ho prihláste k nám a urobte z neho PRESOV KARATE KIDS !!


www.karate-presov.sk, junior@karate-presov.sk, FACEBOOK: Karate klub Junior Presov, Instagram: karateklubjuniorpresov, Youtube: Karate klub Junior Presov

Pridal: Redakcia PIS
338
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Rekreačná chata na predaj, Driencia

Ponúkame na predaj celoročne obyvateľnú chatu v obci Drienica. Obytná plocha 95 m2, pozemok 632 m2. V obci lyžiarske stredisko a kúpalisko s welness. Chata je čiastočne zrekonštruovaná. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel č 0907 030 676

0907030676 | | cena: 61.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
RD vhodný na okamžité bývanie alebo chatu v Brezovičke

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom, pozemok 700 m2, mestská časť Šidlovec, Prešov

tichá lokalita, s pekným výhľadom, výmera pozemku 700 m2, počet izieb 5 izbový rodinný dom https://www.garantreal.sk/reality/13566-RD-LC-13566/garant-real-predaj-rodinny-dom-pozemok-700-m2-mestska-cast-sidlovec-presov/

0907030661 | | cena: 199.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.