Sunday - 21. October 2018
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Testovacia prevádzka pis.sk, pre starú verziu kliknite na tento odkaz.

31.10.2018 od 13:00 do 16:00

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov V stredu 31.10.2018, v čase od 13:00 do 16:00 hod. , sa v príjemnom, neformálnom prostredí kaviarne M&M Coffee Bar na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove uskutoční networkingové podujatie určené pre širokú verejnosť, ale najmä pre podnikateľov a záujemcov o podnikanie.


Na podujatí sa dozviete, ako využiť bezplatné odborné poradenstvá, akú finančnú a nefinančnú pomoc môžu podnikatelia získať,  ako bezplatne navštíviť medzinárodné i domáce odborné podujatia, či ako získať zvýhodnenú a ľahko dostupnú mikropôžičku až do výšky 50.000 EUR. V krátkych vstupoch sa Vám predstavia odborníci v oblasti online marketingu, financovania či HR, s ktorými si môžete dohodnúť ďalšie bezplatné konzultácie. Vypočujete si inšpiratívne podnikateľské príbehy klientov Národného podnikateľského centra Prešov a ich vlastné skúsenosti s podujatiami, ktorých sa v rámci projektu zúčastnili. V neposlednom rade môžete na podujatí stretnúť a spoznať nových zaujímavých ľudí, rozšíriť svoje kontakty a podeliť sa s vlastným podnikateľským príbehom.


Podujatie pripravil tím Slovak Business Agency v rámci Národného projektu Národné podnikateľské centrum v regiónoch. Nemenej zaujímavý je fakt, že tak ako všetky aktivity NPC, aj účasť na tomto podujatí bezplatná.


Národné podnikateľské centrum Prešov poskytuje širokú paletu služieb malým a stredným podnikateľom s cieľom zvyšovania ich konkurencieschopnosti. Pre podnikateľov sú pripravené služby typu odborné semináre, webináre, prednášky, diskusné fóra, workshopy, individuálne poradenstvá, pobyty v klasickom alebo virtuálnom podnikateľskom inkubátore, či atraktívne stážové pobyty, konferencie a medzinárodné podujatia. Pre stredné a vysoké školy a pre širokú verejnosť sú určené predovšetkým informačné a popularizačné aktivity zamerané na zvýšenie motivácie podnikať, ale aj individuálne poradenstvá, skupinové odborné semináre či kurzy podnikateľských zručností a letné školy podnikania.


Cieľovou skupinou sú aj záujemcovia o podnikanie zo znevýhodnených sociálnych skupín, ako sú napríklad ženy, seniori/generácia 50+, sociálne a zdravotne handicapovaní, ktorí uvažujú nad realizáciou vlastných biznis nápadov.

Pridal: Redakcia PIS
146
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt 64 m2,Murgašova ulica, Sabinov

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Sabinove na Murgašovej ulici. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplený rekonštrukcia spoločných priestorov. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907 030 676.

0907030676 | | cena: 65.500,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Prenájom kancelárske/obchodné priestory, prízemie, širšie centrum, Prešov

Kancelárske/obchodné priestory, ul. Vajanského, Prešov. Prízemné priestory s výkladom, výmera 63 m2, priestory po kompletnej rekonštrukcii, dve samostatné miestnosti s príslušenstvom, dva samostatné vstupy. Cena 450, - Eur/mesiac. 1 parkovacie miesto.

0907030622 | | cena: 450,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom, pozemok 700 m2, mestská časť Šidlovec, Prešov

tichá lokalita, s pekným výhľadom, výmera pozemku 700 m2, počet izieb 5 izbový rodinný dom https://www.garantreal.sk/reality/13566-RD-LC-13566/garant-real-predaj-rodinny-dom-pozemok-700-m2-mestska-cast-sidlovec-presov/

0907030661 | | cena: 199.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dáme do prenájmu kancelárske priestory na ul.T. Ševčenka v Prešove

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
RD vhodný na okamžité bývanie alebo chatu v Brezovičke

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.