Piatok, 14. december 2018
Meniny má Branislava, Bronislava | zajtra Ivica
udalosť sa už konala

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov V stredu 31.10.2018, v čase od 13:00 do 16:00 hod. , sa v príjemnom, neformálnom prostredí kaviarne M&M Coffee Bar na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove uskutoční networkingové podujatie určené pre širokú verejnosť, ale najmä pre podnikateľov a záujemcov o podnikanie.


Na podujatí sa dozviete, ako využiť bezplatné odborné poradenstvá, akú finančnú a nefinančnú pomoc môžu podnikatelia získať,  ako bezplatne navštíviť medzinárodné i domáce odborné podujatia, či ako získať zvýhodnenú a ľahko dostupnú mikropôžičku až do výšky 50.000 EUR. V krátkych vstupoch sa Vám predstavia odborníci v oblasti online marketingu, financovania či HR, s ktorými si môžete dohodnúť ďalšie bezplatné konzultácie. Vypočujete si inšpiratívne podnikateľské príbehy klientov Národného podnikateľského centra Prešov a ich vlastné skúsenosti s podujatiami, ktorých sa v rámci projektu zúčastnili. V neposlednom rade môžete na podujatí stretnúť a spoznať nových zaujímavých ľudí, rozšíriť svoje kontakty a podeliť sa s vlastným podnikateľským príbehom.


Podujatie pripravil tím Slovak Business Agency v rámci Národného projektu Národné podnikateľské centrum v regiónoch. Nemenej zaujímavý je fakt, že tak ako všetky aktivity NPC, aj účasť na tomto podujatí bezplatná.


Národné podnikateľské centrum Prešov poskytuje širokú paletu služieb malým a stredným podnikateľom s cieľom zvyšovania ich konkurencieschopnosti. Pre podnikateľov sú pripravené služby typu odborné semináre, webináre, prednášky, diskusné fóra, workshopy, individuálne poradenstvá, pobyty v klasickom alebo virtuálnom podnikateľskom inkubátore, či atraktívne stážové pobyty, konferencie a medzinárodné podujatia. Pre stredné a vysoké školy a pre širokú verejnosť sú určené predovšetkým informačné a popularizačné aktivity zamerané na zvýšenie motivácie podnikať, ale aj individuálne poradenstvá, skupinové odborné semináre či kurzy podnikateľských zručností a letné školy podnikania.


Cieľovou skupinou sú aj záujemcovia o podnikanie zo znevýhodnených sociálnych skupín, ako sú napríklad ženy, seniori/generácia 50+, sociálne a zdravotne handicapovaní, ktorí uvažujú nad realizáciou vlastných biznis nápadov.

Pridal: Redakcia PIS
389
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dáme do prenájmu kancelárske priestory na ul.T. Ševčenka v Prešove

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
RD vhodný na okamžité bývanie alebo chatu v Brezovičke

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Práca: Ponúkam
Práca: Ponúkam
Masér/Masérka

Zabehnutá chránená dielňa príjme na TPP maséra/masérku.

0905743031 | | cena: 550,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.