Streda, 26. jún 2019
Meniny má Adriana | zajtra Ladislav, Ladislava
udalosť sa už konala

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov

Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov V stredu 31.10.2018, v čase od 13:00 do 16:00 hod. , sa v príjemnom, neformálnom prostredí kaviarne M&M Coffee Bar na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove uskutoční networkingové podujatie určené pre širokú verejnosť, ale najmä pre podnikateľov a záujemcov o podnikanie.


Na podujatí sa dozviete, ako využiť bezplatné odborné poradenstvá, akú finančnú a nefinančnú pomoc môžu podnikatelia získať,  ako bezplatne navštíviť medzinárodné i domáce odborné podujatia, či ako získať zvýhodnenú a ľahko dostupnú mikropôžičku až do výšky 50.000 EUR. V krátkych vstupoch sa Vám predstavia odborníci v oblasti online marketingu, financovania či HR, s ktorými si môžete dohodnúť ďalšie bezplatné konzultácie. Vypočujete si inšpiratívne podnikateľské príbehy klientov Národného podnikateľského centra Prešov a ich vlastné skúsenosti s podujatiami, ktorých sa v rámci projektu zúčastnili. V neposlednom rade môžete na podujatí stretnúť a spoznať nových zaujímavých ľudí, rozšíriť svoje kontakty a podeliť sa s vlastným podnikateľským príbehom.


Podujatie pripravil tím Slovak Business Agency v rámci Národného projektu Národné podnikateľské centrum v regiónoch. Nemenej zaujímavý je fakt, že tak ako všetky aktivity NPC, aj účasť na tomto podujatí bezplatná.


Národné podnikateľské centrum Prešov poskytuje širokú paletu služieb malým a stredným podnikateľom s cieľom zvyšovania ich konkurencieschopnosti. Pre podnikateľov sú pripravené služby typu odborné semináre, webináre, prednášky, diskusné fóra, workshopy, individuálne poradenstvá, pobyty v klasickom alebo virtuálnom podnikateľskom inkubátore, či atraktívne stážové pobyty, konferencie a medzinárodné podujatia. Pre stredné a vysoké školy a pre širokú verejnosť sú určené predovšetkým informačné a popularizačné aktivity zamerané na zvýšenie motivácie podnikať, ale aj individuálne poradenstvá, skupinové odborné semináre či kurzy podnikateľských zručností a letné školy podnikania.


Cieľovou skupinou sú aj záujemcovia o podnikanie zo znevýhodnených sociálnych skupín, ako sú napríklad ženy, seniori/generácia 50+, sociálne a zdravotne handicapovaní, ktorí uvažujú nad realizáciou vlastných biznis nápadov.

Pridal: Redakcia PIS
628
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
V Kanaši nový rodinný dom na predaj ZNÍŽENÁ CENA

Ponúkame na predaj nový rodinný dom s terasou a samostane stojacou garážou na pozemku o výmere 1058 m2, nachádzajúci sa v kľudnej a tichej lokalite priamo pod lesom s dobrým prístupom. IS mestky vodovod, vl. studňa, elektrina a kanál. DOHODA NA CENE.

0903670564 | | cena: 134.999,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt, 66 m2, ulica Volgogradská, Prešov

Sídlisko III, vyhľadávaná lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou , 66m2 + lodžia 4m2, pivnica cca 6m2, poschodie 5 z 8, čiastočná rekonštrukcia, dobré dispozičné riešenie

0907030758 | | cena: 85.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 x stavebný pozemok s výmerou 689 m2, Župčany, okr. Prešov

Na predaj 2 stavebné pozemky v obci Župčany, okr. Prešov. Plocha parcely 2 x 689 m2, prístup - hlavná komunikácia asfaltová, k pozemku spevnená makadamová cesta, obdĺžnikový tvar pozemku, IS v blízkosti pozemku, Cena 26 eur/m2.

0907030622 | | cena: 26,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.