Pondelok, 22. apríl 2019
Meniny má Slavomír | zajtra Vojtech
udalosť sa už konala

Dobrý bazár

Náš Dobrý Bazár je pre vás pozvánkou naladiť sa spolu s nami na blížiace sa Vianoce. Príďte medzi nás, pokutrať, pohrabať sa a možno nájsť niečo, čo poteší vaše srdce alebo srdce vašich blízkych.
Poslaním Dobrého Bazáru je opäť podporiť lokálnych kreatívnych hand made výrobcov, ktorí prídu na bazár ponúknuť to, čomu sa venujú. Dobrý Bazár vytvára aj priestor pre všetkých tých, ktorí majú doma veci, ktoré sú síce stále funkčné, ale už ich nepotrebujú a môžu ich ďalej ponúknuť za symbolickú cenu. Väčšinu predajcov postupne zverejníme v našej udalosti.


Môžete sa tešiť na:
- predajcov originálnych hand made výrobkov od šikovných lokálnych výrobcov
- kopec zaujímavosti, od oblečenia, doplnkov, drobnosti z domácnosti, knihy, elektroniku , platne , DVD, CD, atď.
- Vystúpenie Divadla PORTÁL a ich úžasnú Vianočnú rozprávku pre deti /v priestoroch kaviarne Christiania, na malom pódiu o 16:00/
- výborné domáce vegetariánske jedlo /kto skôr príde, tomu sa ujde:)/
- skvelú atmosféru, ktorá u nás vždy vznikne, aj vďaka vašej návšteve


AKO SA MôŽEŠ PRIHLÁSIŤ, AK CHCEŠ PREDÁVAŤ?
V prípade záujmu o predajný stolík /či už si hand made výrobca, ale chceš predávať to, čo máš doma/ nám pošli správu tu na Fb alebo na mail: denisa.krizanska@gmail.com s informáciou a fotkami toho, čo chceš ponúkať. Pre každého predajcu je vyhradený jeden predajný stôl. Predajcov vyberáme v závislosti od viacerých kritérií (sortiment, aktuálnosť výrobkov, celková rôznorodosť výrobkov na našom bazári). Vaše predajné miesto bude potvrdené/alebo nepotvrdené/ do niekoľkých pracovných dní, po vyselektovaní predajcov, nakoľko naša kapacita predajných miest je obmedzená. Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.


CHARITATÍVNA ZBIERKA
Aj tentoraz sa s našim Dobrým bazárom spája charitatívna zbierka, z ktorej výťažok venujeme organizácii alebo konkrétnemu ľudskému osudu. Komu bude zbierka venovaná tentoraz ešte zverejníme.


Tešíme sa na jedinečnú domácu atmosféru, ktorá vždy na bazári vznikne. Budeme vďační za zdieľanie našej udalosti a za pozvanie priateľov a známych. Do skorého videnia:).

Pridal: DC
196

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Pekný, slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Loggia a pivnica k dispozícii, parkovanie pred domom.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom, výmera pozemku 698 m2, počet izieb 3, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, materiál kombinovaný - tehla, kváder, kúrenie plynové - gamat, kozub v obývacej izbe, vlastná studňa, nízke mesačné náklady.

0907030623 | | cena: 76.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Variabilné kancelárske priestory 52 m2 a 66 m2, alebo vcelku 118 m2 v širšom centre Prešova, situované v peknom, tichom prostredí s parkovaním v areáli.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.