Streda, 20. november 2019
Meniny má Félix | zajtra Elvíra

5. prešovský cyklomaratón

5. prešovský cyklomaratón
Prešovský cyklomaratón
1. Okruh - cyklomaratón od 16 rokov (dĺžka 42 km)
2. Okruh - pre účastníkov od 8 rokov (5,5 km)
3. a 4. Okruh - 25 m a 100 m


Motto: „Vypnime počítače , televízory, opusťme gauče a hor sa do prírody“.


Mestami Prešov, Sabinov , Veľký Šariš a obcami okresov Prešov a Sabinov prebehne 31. augusta 2019 cyklistické podujatie pod názvom „5. PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN“ sa štartom na pešej zóne v Prešove o 13.00 hod a cieľom v jazdeckom areáli v Prešove (boowling pro trati - Sídlisko III). Podujatie je určené pre širokú verejnosť s cieľom ochrany a podpory zdravia prostredníctvom cielenej telesnej aktivity a ako prevencia civilizačných ochorení so zameraním na pozitívny vplyv cykloturistiky na zdravie.


Počas cyklomaratónu sa v jazdeckom areáli uskutoční od 13.30 hod aj popoludnie plne hier a je určené aj pre deti, ktoré sa nezúčastnia cyklomaratónu.


Podujatie je usporiadané pod záštitou predsedu PSK PhD. Milana Majerského a primátorky mesta Prešov Ing. Andrey Turčanovej


Bližšie informácie na:
web: https://www.cyklopresov.com/ - email: cyklomaratonpresov@gmail.com - FB: cyklomaratonpresov

Pridal: Redakcia PIS
689
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.