Pondelok, 17. jún 2019
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

5. prešovský cyklomaratón

5. prešovský cyklomaratón
Prešovský cyklomaratón
1. Okruh - cyklomaratón od 16 rokov (dĺžka 42 km)
2. Okruh - pre účastníkov od 8 rokov (5,5 km)
3. a 4. Okruh - 25 m a 100 m


Motto: „Vypnime počítače , televízory, opusťme gauče a hor sa do prírody“.


Mestami Prešov, Sabinov , Veľký Šariš a obcami okresov Prešov a Sabinov prebehne 31. augusta 2019 cyklistické podujatie pod názvom „5. PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN“ sa štartom na pešej zóne v Prešove o 13.00 hod a cieľom v jazdeckom areáli v Prešove (boowling pro trati - Sídlisko III). Podujatie je určené pre širokú verejnosť s cieľom ochrany a podpory zdravia prostredníctvom cielenej telesnej aktivity a ako prevencia civilizačných ochorení so zameraním na pozitívny vplyv cykloturistiky na zdravie.


Počas cyklomaratónu sa v jazdeckom areáli uskutoční od 13.30 hod aj popoludnie plne hier a je určené aj pre deti, ktoré sa nezúčastnia cyklomaratónu.


Podujatie je usporiadané pod záštitou predsedu PSK PhD. Milana Majerského a primátorky mesta Prešov Ing. Andrey Turčanovej


Bližšie informácie na:
web: https://www.cyklopresov.com/ - email: cyklomaratonpresov@gmail.com - FB: cyklomaratonpresov

Pridal: Redakcia PIS
212
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj trojizbový, dvojpodlažný rodinný dom, Lažany, okr. Prešov, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, všetky IS, nízke mesačné náklady. Pôvodný stav.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Dvojizbový, kompletne zariadený a zrekonštruovaný byt s loggiou v centre Prešova. Byt je na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Výborná poloha, parkovanie pred domom.

+421903602897 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Priestory na podnikanie

Výhodne dáme do prenájmu nebytové priestory vhodné na podnikanie v peknej, tichej časti Prešova, v blízkosti centra. Parkovanie zaistené.

| cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.