Utorok, 18. jún 2019
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd
udalosť sa už konala

Národný týždeň charity

Program Národného týždňa charity v rámci Gréckokatolíckej charity Prešov:


NEDEĽA, 9. jún 2019
Otváracia svätá liturgia s duchovným správcom charity
10:00, Chrám Povýšenia svätého Kríža Prešov - Sekčov
Svätou liturgiou začať iniciatívu.


PONDELOK, 10. jún 2019
Slávnostné uvedenie hudobno-slovného CD „Ježišu, dôverujeme Ti“
18:00, literárna kaviareň Viola (Tkáčska 2, Prešov)
Tento rok sme sa rozhodli podporiť talent dievčat a pripraviť hudobno-slovné CD, v rámci ktorého sa dievčatá realizujú, a tak majú možnosť získať pocit potrebnosti a sebahodnoty. Zároveň chceme dievčatá lepšie integrovať do spoločnosti. Na tvorbe CD spolupracujeme aj so speváčkou Hankou Servickou, redaktorom RTVS Tomášom Michalom Babjakom alebo spisovateľkou Ľudmilou Šandalovou.


UTOROK, 11. jún 2019
Búrame predsudky a myslíme na druhých
10:00, Pobytové zariadenia Pod Táborom v Prešove
Ukázať, že Charita dokáže priložiť ruku k verejnému blahu a aktivizovať klientov, dobrovoľníkov, zamestnancov a širokú verejnosť. Spoločne si vyhrnieme rukávy a skrášlime naše okolie.


STREDA, 12. jún 2019
Náš deň
10:00, Dom svätej Anny v Starej Ľubovni
Radosť, priateľstvá a rodina. Toto budú hlavné posolstvá spoločného dňa, v ktorom pre deti a mladí so zdravotným znevýhodnením v Starej Ľubovni aj ich rodiny pripravujeme deň plný hier, aktivít a zábavy.


Interaktívny deň
10:00, Dom sv. Júdu Tadeáša v Humennom
V meste Humenné ukážeme, že Charita je aktívna a pomáha tým, ktorí to potrebujú. Na námestí pripravujeme kultúrny program, kreatívne dielne, predaj mesačníka Cesta a ďalšie atrakcie pre širokú verejnosť.


ŠTVRTOK, 13. jún 2019
Spoločný predaj mesačníka Cesta
13:00, mesto Prešov + interaktívny stánok v meste
Pre ľudí bez domova alebo v núdzi Charita ponúka možnosť zvýšiť svoj príjem predajom mesačníka Cesta. Touto aktivitou chceme upriamiť pozornosť na možnosť ako pomôcť ľuďom na ulici s rozumom a citom.


PIATOK, 14. jún 2019
Náš deň
9:00, Dom sv. Simeona Sačurov
Myslíme aj na našich seniorov. Pre nich pripravujeme deň plný duchovna, modlitieb aj spevu. Aktivitami chceme podnietiť verejnosť, aby myslela na našich starkých, ktorí potrebujú náš záujem, čas a vľúdnosť.


SOBOTA, 15. jún 2019
Archijerejská svätá liturgia s vladykom Jánom Babjakom SJ
18:00, Katedrály chrám sv. Jána Krstiteľa v Prešove
Spoločne ďakovať Bohu za každého zamestnanca, klienta, priateľa, dobrodinca, ktorý prostredníctvom našej Charity pomáha ľuďom, ktorí to potrebujú.


Viac sa dočítate na:
https://pis.sk/clanok/18017/greckokatolicka_charita_presov_opatovne_zmapuje_dobrotu_pocas_narodneho_tyzdna_charity.html

Pridal: Redakcia PIS
115
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Priestory na podnikanie

Výhodne dáme do prenájmu nebytové priestory vhodné na podnikanie v peknej, tichej časti Prešova, v blízkosti centra. Parkovanie zaistené.

| cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj trojizbový, dvojpodlažný rodinný dom, Lažany, okr. Prešov, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, všetky IS, nízke mesačné náklady. Pôvodný stav.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Dvojizbový, kompletne zariadený a zrekonštruovaný byt s loggiou v centre Prešova. Byt je na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Výborná poloha, parkovanie pred domom.

+421903602897 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v šesťdesiatych rokoch, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2, plynové vykurovanie. Rodinný dom je v pôvodnom stave. Žiadaná lokalita

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.